Czujnik czadu CO z wbudowanym termometrem LANBERG SR-1105 WEWNĘTRZNY

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Lanberg
 • EAN: 5901969429053

 • Historia ceny
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 13107
  Dostępność: brak
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
 • szt.
 • Cena netto: 61,00 zł 75,03 zł
 • Niedostępny

 

SKUTECZNE DZIAŁANIE

Czujnik zapewnia nieustanne monitorowanie obecności czadu w pomieszczeniach mieszkalnych. Zastosowanie precyzyjnej technologii elektrochemicznej gwarantuje, że w przypadku przekroczenia dopuszczalnych norm stężenia tlenku węgla w powietrzu, sensor wyemituje sygnał alarmowy. Co więcej, wyświetlacz LCD na froncie urządzenia w każdej chwili poinformuje o aktualnym stężeniu czadu oraz o temperaturze w pomieszczeniu. 

FUNKCJA PAUZY

Funkcja pauzy pozwala na tymczasowe wyciszenie sygnału alarmowego wynikającego z wykrycia czadu.  Dzięki temu zyskasz 10 minut na zapanowanie nad sytuacją, a jeśli po ich upływie stężenie nadal będzie zbyt duże, alarm uruchomi się ponownie. Postaw na pewne rozwiązania!

ZGODNOŚĆ Z WYMAGANYMI NORMAMI

Wysoką jakość i doskonałą trwałość urządzenia potwierdzają odpowiednie normy. Zgodność z normą 50291-1:2018 gwarantuje wydajność i pewność, że produkt w pełni zabezpieczy Cię przed niebezpiecznymi sytuacjami związanymi z ulatnianiem się tlenku węgla.

NIEZWYKLE DŁUGA PRACA NA BATERII

Czujnik wyposażono we wbudowaną baterię litową, która charakteryzuje się żywotnością wynoszącą 10 lat.  Uruchamia się ona automatycznie po ustawieniu płytki montażowej w odpowiedniej pozycji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że urządzenie nie zaskoczy Cię rozładowaną baterią i z powodzeniem będzie pełnić swoją rolę przez długi czas.

 

NIESKOMPLIKOWANY MONTAŻ

Szczegółowe informacje dotyczące montażu są w zrozumiały sposób opisane w instrukcji. W opakowaniu umieszczono wszystkie niezbędne akcesoria montażowe, takie jak kołki czy wkręty. Sprawnie umieść czujnik na ścianie i ciesz się jego niezakłóconym działaniem!

MINIMALISTYCZNY DESIGN

Wszystkie niezbędne funkcje czujnika skrywają się w jego kompaktowym wymiarze. Subtelny design sprawia, że sensor z powodzeniem dopasuje się do każdego typu wnętrza i stanie się w nim funkcjonalnym dodatkiem.

 

Rodzaj czujnika
Tlenku węgla
Sygnalizacja pracy
Dioda LED
LCD
Zasilanie
Wbudowany akumulator
Kolor
Biały
Długość
90 mm
Szerokość
90 mm
Wysokość
35 mm
Waga
80 g
Materiał
Plastik