Kamera Kopułkowa HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMF - 1080p 3.6 mm

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Hikvision
 • EAN: 6954273637088
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 9441
  Dostępność: 24h
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
 • szt.
 • Cena netto: 161,64 zł 198,82 zł

Kamera TurboHD 4.0 - DS-2CE56D0T-IRMF(3.6mm) jest to kamera kopułowa 4w1 z promiennikiem podczerwieni IR o zasięgu do 20m, dedykowana do systemów CCTV opartych na standardach HD-TVI, AHD, HD-CVI i starszym CVBS. Promiennik podczerwieni zapewnia prawidłową widoczność w przypadku braku naturalnego oświetlenia. Kamera posiada nowej generacji przetwornik CMOS pozwalający wyświetlać obraz w rozdzielczości 2Mpix z płynnością 25 kl/s. Zastosowano w niej obiektyw o ogniskowej 3.6mm. Kamera jest przystosowana do pracy na zewnątrz dzięki obudowie o zwiększonej odporności środowiskowej klasy IP66.

Systemy Telewizji Dozorowej budowane w oparciu o technologię analogową HD, cechuje ją wysoka rozdzielczość obrazu dochodząca nawet do 8Mpix/4K (w zależności od zastosowanych urządzeń), brak opóźnień wyświetlania obrazu na żywo, czy efektu kompresji (na wyjściu monitora rejestraotra). Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania standardowego kabla koncentrycznego lub typowej skrętki komputerowej UTP, dzięki czemu, starsze systemy analogowe, można łatwo rozbudować do najnowszego standardu HD.

Wysokiej klasy okablowanie i jego profesjonalny montaż, pozwalają na przesył sygnału wideo dochodzący nawet do 250/450m. Dla wysokiej jakości kabla symetrycznego typu skrętka UTP oraz dedykowanych konwerterów, jest możliwe osiągnięcie transmisji na dystansie nawet do 200/250m.

Czysty i wyraźny obraz

Sygnał wizyjny w kamerze DS-2CE56D0T-IRMF(3.6mm), przesyłany do rejestratora, nie jest skompresowany, co powoduje, że obraz jest wyraźniejszy podczas podglądu na żywo. Obraz uzyskany w rozdzielczości 2Mpix ma o wiele więcej szczegółów niż obraz uzyskany w kamerach analogowych CVBS.

Schemat proporcji i rozmiaru rozdzielczości obrazu stosowanych w CCTV analogowych i HD

Efektywny promiennik podczerwieni IR

Promiennik podczerwieni w kamerze DS-2CE56D0T-IRMF(3.6mm) zbudowany jest z wysoce wydajnych diod, wytwarza strumień świetła podczerwonego.

Promiennik standardowy Promiennik typu EXIR

Lepszy obraz w warunkach nocnych

Kamera DS-2CE56D0T-IRMF(3.6mm) działa w trybie dualnym tzn. dzienno–nocnym, pozwala na prawidłowe odwzorowanie kolorów w warunkach dobrego oświetlenia (dzień), jak również maksymalne wykorzystanie czułości kamery w warunkach słabego oświetlenia (noc). Zastosowanie promiennika podczerwieni, zapewnia doświetlenie sceny w warunkach nocnych.

W przypadku, gdy nie chcemy lub nie możemy korzystać z doświetlenia, tryb czarnobiały, wzmocnienie i opcjonalne wydłużenie czasu naświetlenia.

Ochrona środowiskowa klasy IP66

Całkowita ochrona przed wnikaniem pyłu oraz ochrona przed natryskami wody. Dzięki tej szczelności kamerę możemy, ją użyć na zewnątrz: podwórko, elewacja budynku, ściana, przed bramą wjazdową i inne. Trzeba pamiętać aby wtyczka połączeniowa była dobrze zabezpieczona do puszki montażowej lub w inny możliwy sposób.

Parametry techniczne:

Producent: HIKVISION
Gwarancja: 36 miesięcy
Typ produktu: Kamera HD-TVI typu domed
Przetwornik obrazu: 1/4
Czułość (Lux): 0.01Lux/F1.2
0 Lux z IR: Funkcja Dzień / Noc
Mechaniczny filtr podczerwieni: Rozdzielczość (px)
2Mpix: Ogniskowa wbudowanego obiektyw (mm)
3.6mm: Promiennik podczerwieni
20m: Promiennik podczerwieni
IR LED: Układ DSP
CMOS: Złącza wideo
1x 1Vp-p BNC: TVI / CVI / AHD / PAL: Napięcie zasilania (V)
12VDC: Temperatura pracy (°C)
-40...50°C: Pobór prądu max (A)
300mA: Stopień ochrony
IP66: Wymiar (śr. x wys.) (mm)
89.9 x 70.1: Standard formatu HD
AHD, HD-CVI, HD-TVI: Waga