Rejestrator hybrydowy HIKVISION iDS-7204HUHI-K1/4S

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Hikvision
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 9469
  Dostępność: 24h
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
 • szt.
 • Cena netto: 1 032,13 zł 1 269,52 zł

Maksymalna obsługiwana rozdzielczość kamer IP: 8 Mpx
Maksymalna obsługiwana rozdzielczość kamer Analogowych: 8 Mpx
Kanały wideo: 4

Tubo HD 5.0

Rozwiązanie Turbo HD 5.0, cechuje się lepszymi parametrami niż poprzednie serie oraz wzbogacone zostało o nowe funkcje - jest to kolejny przełom w dziedzinie systemów analogowych i telewizji przemysłowej.

Nowa wersja pozwala na całodobowe przesyłanie obrazu w żywych kolorach, o jasności i wyrazistości, jakiej nie widziano dotąd w systemach TVI.

Po raz pierwszy w historii rozwiązania Turbo HD – technologia uczenia głębokiego zapewnia zaawansowane możliwości monitoringu wideo przewyższające globalne standardy branżowe.

AcuSense - Inteligentna precyzja

Oparty na algorytmach sztucznej inteligencji DVR AcuSense Turbo HD oferuje znacznie lepszą precyzję VCA. AcuSense to w szczególności wykrywanie sylwetek ludzkich oraz pojazdów, ale także filtrowanie alarmów pochodzących od innych źródeł niż ludzi i pojazdy.

Rejestrator Hikvision iDS-7204HUHI-K1/4S ACU SENSE jest 4-kanałowym rejestratorem wideo pracującym w standardzie 4in1, tzn. obsługuje formaty obrazu: Turbo HD - HD-TVI, HD-CVI i AHD i starszy CVBS. Funkcja analityki typu AcuSense (bazującej na technologii DeepLearning) pozwala na bardziej trafną analizę wideo pod względem odróżniania obiektów detekcji pomiędzy pojazdami, ludźmi i pozostałymi obiektami.

Rejestrator posiada 4 wejścia wideo BNC, do któych można podłączyć kamery analogowe powyższych standardów. Obraz z kamer można nagrywać w rozdzielczości maks.5Mpix. Rejestrator iDS-7204HUHI-K1/4S ma także możliwość obsługi zamiennie kamer IP (8Mpix) lub dodatkowo 4 kamery IP więcej  w trybie wyłączenia analityki ACU Sense. Dodatkowo, wyłączając kanały analogowe, można w ich miejsce odawaćkamery IP. Dzięki wsparciu Onvif rejestrator pozwala na podłaczenie kamer IP innego producenta niż Hikvision.

Systemy Telewizji Dozorowej budowane w oparciu o technologię analogową HD, cechuje wysoka rozdzielczość obrazu dochodząca nawet do 8Mpix, brak opóźnień wyświetlania obrazu, czy efektu jego kompresji, uciążliwych w technologii IP. Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania standardowego kabla koncentrycznego lub typowej skrętki komputerowej UTP, dzięki czemu, starsze systemy analogowe, można rozbudować do najnowszego standardu HD.

Wysokiej klasy okablowanie i jego profesjonalny montaż, pozwalają przesył sygnału dochodzący nawet do 450m. Dla wysokiej jakości kabla symetrycznego typu skrętka UTP oraz dedykowanych konwerterów, jest możliwe osiągnięcie transmisji na dystansie do 200/250m.

Wysoka jakość zapisu

Rejestrator iDS-7204HUHI-K1/4S może nagrywać obraz w rozdzielczości maks. 5Mpix / 12kl/sek, a dla rozdzielczości 1080p / 25kl/sek. Obraz pozyskany w takiej rozdzielczości ma wielokrotnie więcej szczegółów niż obraz z kamer analogowych SD/CVBS.

Kompresja H.265 / H.265+

Do tej pory stosowana kompresja H.264, przy kamerach megapikselowych nie sprawdza się już w zakresie ekonomiczności systemu. Zastowane w rejestratorach i kamerach, mocniejsze procesory pozwoliły na implementację wyższej generacji kompresji obrazu. Nowa kompresja obrazu H.265 / H.265+ zapewnia podtrzymanie wysokiej jakości obrazu, przy jednocześnie większej oszczędności przestrzeni dyskowej HDD i pasma sieciowego.

Funkcjonalność rejestratora

Zaawansowane oprogramowanie i wydajny procesor rejestratora iDS-7204HUHI-K1/4S pozwala stworzyć harmonogramy zapisu w różnych wariantach. Podział tygodniowy z dokładnością do minut, daje możliwość pracy w dokładnym zakresie czasowy, co do nagrywania ciągłego, alarmowego, z wideodetekcji, jak i zaawansowanej analizy obrazu VCA. Możliwe jest także buforowanie obrazu przed wykrycie zdarzenia (prealarm). Zdalna obsługa urządzenia poprzez sieć, w zakresie wyszukiwania, odtwarzania i pobierania nagrań (oznaczania wraz z opcją blokowania i odblokowywania plików przed wykasowaniem), pozwala na wygodną obsługę urządzenia, z każdego miejsca na świecie.

Ponadto funkcja Inteligentnego wyszukiwania, umożliwia wyszukania zdarzeń po określonej detekcji ruchu, przekroczenia linii, czy wykrycia wtargnięcia do określonego obszaru (analiza obrazu VCA oraz SmartSearch)

Schemat harmonogramu pracy rejestratora

Sterowanie PTZ i menu ekranowym OSD kamer HD-TVI po wizji

Obecna technologia HD-TVI pozwala na przesyłanie do kamer danych telemetrycznych (dane sterujące) po kablu wizyjnym. Dzięki czemu bez żadnej dodatkowej infrastruktury, możliwe jest sterowanie kamerami analogowymi: obrotowymi PTZ (obrót w lewo, prawo, góa, dół, zbliżanie, oddalanie, funkcje specjalne), konfiguracja kamer analogowych stałopozycyjnych poprzez menu ekranowe OSD, czy chociażby sterowanie obiektywm typu Moto-Zoom.

Panel sterowania kamerami PTZ z poziomu rejestratora

Wsparcie dla kamer IP, w tym także protokołu OnVif

Rejestrator iDS-7204HUHI-K1/4S dodatkowo może obsługiwać zamiennie kamery IP, o rozdzielczościach nawet 8Mpix (również w protokole OnVif). Jest też hybrydowym urządzeniam mogącym nagrywać łącznie aż do 8 kamer CCTV (po przejściu w tryb wyłączający analitykę). Pozwala to na rozbudowę systemu o dodatkowe funkcjonalności, jakie są unikalne dla kamer IP, bez zbędnego zwiększenia kosztów.

Współpraca z innymi systemami bezpieczeństwa

Dzięki dostępnym wejściom i wyjściom alarmowym, rejestrator iDS-7204HUHI-K1/4S może wywołać zaprogramowaną w rejestratorze koninkcję zachowań. Zdarzenie w samym rejestratorze może wyemitować sygnał na wyjściu alarmowym i aktywować podłączone urządzenie, sygnalizator czy też centralę alarmową

Zdalny dostęp do obrazu

Rejestrator iDS-7204HUHI-K1/4S ma sieciowy dostęp do podglądu na żywo, odtwarzania, archiwizacji, konfiguracji jak też i konserwacji, dają jeszcze większy zakres możliwości adaptacji systemu do współczesnych oczekiwań klientów, często przebywających w oddalonych i ciągle zmieniających się lokalizacjach na całym świecie.

Port połączeniowy RJ-45 pozwala podłączyć urządzenie do sieci TCP/IP, PPPoE (wer. IPv4 & IPv6) LAN i WAN(Internet), a korzystając z protokołów i usług sieciowych takie jak: DHCP, SNMP, FTP, SMTP, E-Mail, NTP, DNS, DDNS, UPnP, staje się wysoce funkcjonalnym urządzeniem.

Dostęp poprzez WWW lub darmowe oprogramowanie klienckie IVMS-4200 (Windows) i w wersji mobilnej - iVMS-4500, Hik-Connect (Android, iOS).

Rozwiązanie bezproblemowego połączenia przez usługę >>>HIK-CONNECT<<<

HIK-CONNECT ułatwia zarządzanie kamerą bez dodatkowej konfiguracji na routerze. Dzięki HIK-CONNECT w rejestratorze iDS-7204HUHI-K1/4S masz możliwość zdalnego sterowania wszystkimi funkcjami kamery na wyciągnięcie ręki. Serwis HIK-CONNECT jest przeznaczony do pracy  jak i z DVR, NVR tak i kamerami IPC Hikvision. Dzięki błyskawicznej funkcją ostrzegania można odbierać natychmiastowe powiadomienia wykrywania ruchu przez co możemy podjąć niezbędne działania, aby zapewnić bezpieczeństwo swojego mienia lub bliskich.

Kluczowe cechy:

1. W czasie rzeczywistym podgląd na żywo.

2. Odtwarzanie nagranych filmów.

3. Alerty natychmiastowe.

Parametry techniczne:

Producent: HIKVISION
Gwarancja: 36 miesięcy
Typ produktu: Rejestrator HD-TVI AcuSense
Kompresja wideo / audio: H264(H.264+)/ H.265(H.265+) / G.711
Ilość dysków / pojemność TB: 1/10
Ilość wyjść monitorowych BNC / HDMI / VGA: 1 / 1 / 1
Praca sieciowa / Oprogramowanie: 1x RJ45 / WWW, iOS, Android, CMS, VCA
Ilość wejść / wyjść audio: 4x wej. RCA/ 1x wyj. RCA / 1x HDMI
Dodatkowe funkcje: E-Mail, CMS, Hik-Connect, VCA, AcuSense
Ilość wejść / wyjść alarmowych: 4/1
Funkcje PTZ: TAK
Napięcie zasilania (V): 12VDC
Pobór mocy (W): 40W
Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm: 45 x 315 x 242
Złącze RS485 (ilość): 1x PTZ
Standard formatu HD: AHD, HD-CVI, HD-TVI
Waga: 1.2