Kamera sieciowa IP TC-NH9844ISA-G 2Mpx

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Tiandy
  • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
    Nr ref.: 5772
    Produkt niedostępny.
 
 

Wysokiej jakości obraz 1080p

Zastosowany przetwornik przekazuje obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości 1920x1080. Tak duża rozdzielczość umożliwia powiększenie obrazu na żywo i identyfikowanie osób lub numerów rejestracyjnych pojazdów.

Wielowarstwowy szklany obiektyw

W kamerze zastosowano obiektyw o 44-krotnym przybliżeniu optycznym i autofokusie. Dodatkowo w kamerach Tiandy, niezależnie od modelu, stosowane są wielowarstwowe szklane obiektywy, co w przypadku kamer typu PTZ daje nam przejrzysty i wysokiej jakości obraz nawet przy maksymalnym zbliżeniu.

Kolorowy obraz przy niskim oświetleniu

Kamera z serii STARLIGHT charakteryzuje się wysoką czułością dochodzącą do 0,002 luksa w kolorze, poniżej tej wartości obraz pokazywany jest w trybie czarno-białym, co stanowi najlepszy wynik w tej klasie kamer IP.

Jeszcze więcej możliwości

Kamerą PTZ można sterować co do położenia jak i zbliżenia optycznego. Kamery obrotowe Tiandy zapewniają nieskończony obrót w zakresie 360° w poziomie i od -16° do 90° w pionie. Prędkość ruchu dochodzi do 400° na sekundę. Urządzenie pozwala na zapisanie do 500 presetów (ujęć), które można w dowolnym momencie wywołać z przeglądarki czy nawet telefonu. Z maksymalnie 32 presetów można zbudować trase, którą kamera będzie pokonywać. Możliwe jest również manualne nagranie ścieżki o czasie trwania do 600 sekund.

Zdalny podgląd obrazu

Kamera oferuje podgląd obrazu na żywo na urządzeniach mobilnych. Należy tylko pobrać za darmo aplikację EasyLive ze sklepu AppStore lub Google Play i cieszyć się zdalnym podglądem z Twoich kamer.

Współczynnik ochrony IP 67

Nasza kamera gwarantuje niezakłóconą pracę w skrajnych temperaturach, wodoszczelność oraz pyłoszczelność dzięki klasie szczelności IP 66.

Wbudowany slot micro SD

Kamera została wyposażona w slot na karty micro SD do 128 GB. Pozwala nam to na rejestrację obrazu na karcie w razie wystąpienia problemu z połączeniem kamera- rejestrator. Po naprawieniu problemu kamera automatycznie prześle nagranie z karty na dysk rejestratora

Ochrona TVS 6000V

Ochrona przeciwprzepięciowa stanowi zabezpieczenie kamery przed szkodliwymi skutkami wyładowań atmosferycznych oraz przepieć powstających wewnątrz instalacji.

Funkcje IVA (Inteligentna Analiza Obrazu)

Kamery Tiandy zostały wyposażone w nowoczene rozwiązania technologiczne umożliwiające inteligentne przetwarzanie rejestrowanego obrazu w czasie rzeczywistym. Technologia IVA wspiera operatorów telewizji dozorowej w podjęciu natychmiastowego działania po wystąpieniu krytycznej sytuacji.

Teren dozorowany automatycznie

Automatyka kamery pozwala określić zastrzeżony obszar, w którym nie powinna się znaleźć żadna osoba. Po określonym czasie naruszenia strefy urządzenie podejmie ustalone działanie.

Automatyczne wykrywanie pozostawionych obiektów

Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie dostrzeżenie podejrzanych rzeczy, które pozostają w bezruchu przez dłuższy czas. Funkcja ta znajduje zastosowanie m.in. na lotniskach, dworcach lub centrach handlowych, gdzie wykorzystywana jest do rozpoznawania pozostawionego bagażu.

Wykrywanie zaparkowania w niedozwolonym miejscu

Funkcja pozwala alarmować o pojazdach pozostających zbyt długo w określonym obszarze.

Detekcja tłumu

Kamera jest w stanie wykryć zgrupowanie osób i podjąć określoną wcześniej akcję. Może to być aktywacja alarmu, powiększenie okna, wykonanie zrzutu ekranu, skierowanie w to miejsce kamery obrotowej, odegranie dźwięku itp.

Automatyczne wykrywanie zniknięcia obiektu

Funkcja wykorzystywana jest do alarmowania o zmianach pozycji obiektów, które przez dłuższy czas pozostają w jednym miejscu np. eksponatów, samochodów na parkingu oraz wielu innych. Rozwiązanie to umożliwia oberwatorowi szybkie wychwycenie zniknięcia dowolnego obiektu znajdującego się nawet wśród wielu innych obiektów. Sygnalizuje alarm w przypadku zaistnienia kradzieży.

Licznik przekroczeń linii

Kamery Tiandy pozwalają zliczać zdarzenia wywoływane przekroczeniami linii wyznaczonej przez administratora kamery. Funkcja może być wykorzystywana do liczenia klientów odwiedzających sklep, samochodów wjeżdżających na parking itp. Dzięki temu nie trzeba kupować dodatkowych urządzeń służących do liczenia klientów.

Wykrywanie biegu

W wielu miejscach i sytuacjach bieg nie jest typowym zachowaniem np. w centrach handlowych. Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie wykrycie biegnącej osoby, kóra może być potencjalnym złodziejem oraz przełączenie obrazu na obraz z kamery, która tę osobę wykryła.

Wykrywanie podejrzanych zachowań

Włączenie funkcji powoduje, że algorytmy kamery rozpoznają nietypowe poruszanie się obiektów. Analizują one ścieżkę poruszania się obiektu i jeśli odbiega ona od przyjętej normy włączają alarm. Funkcja pozwala m.in. wykrywać zdezorientowane osoby poruszające się w podejrzany sposób.

Funkcje podstawowe

Kamery Tiandy wyposażone zostały w szereg funkcji poprawiających przekazywany obraz. Pracują one w tle i nie zajmują uwagi operatora.

Regiony zainteresowania

Region Of Interest (regiony zainteresowania), pozwala na ustawienie do 4 kluczowych regionów którymi zainteresowany jest użytkownik. Możliwe jest ustawienie głównego strumienia w wybranym obszarze oraz strumienia dodatkowego poza tym obszarem. Pozwala to zaoszczędzić więcej miejsca na dysku twardym.

Cyfrowa stabilizacja obrazu

Kompensacja drgań obrazu powstającego w wyniku szybko poruszających się obiektów odbywa się poprzez dynamiczną redukcję jego jakości. Balans między jakością obrazu, a powstałymi drganiami obrazu pozwala uniknąć rozmycia.

Potrójny strumień wideo

Kamera potrafi na wyeksportować 3 różne rodzaje strumieni wideo w jednym czasie. Jednocześnie w strumieniu głównym emituje obraz w pełnej rozdzielczości dla podglądu i w celu przechowywania. W strumieniu dodatkowym o niższej rozdzielczości emitowany jest obraz dla podglądu zdalnego. Trzeci strumień przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych.

Kodowanie obrazu H.265

Kodek H.265 oferuje dwukrotnie lepszą kompresję niż dotychczas stosowany H.264 i obsługuje rozdzielczości do 7680 na 4320 pikseli. Dwa razy mniejszy rozmiar pliku oznacza dwa razy krótszy czas pobierania nagrań z rejestratora, dwa razy mniejsze zapotrzebowanie na przepustowość łącza czy dwa razy mniej na przechowywanie materiału wideo. Oznacza to, iż ta sama pojemność dysków twardych wystarczy na dwa razy dłuższy okres rejestracji obrazu.

3D-DNR

Redukcja szumu przestrzennego oferuje nam jeszcze bardziej czysty obraz w porównaniu do standardowej funkcji DNR, co w rezultacie zmniejszy rozmiar nagrania dzięki czemu zaoszczędzimy wiecej miejsca na dysku.

WDR

Optymalizacja obrazu poprzez dostosowanie wartości gamma w celu rozjaśnienia ciemnych obszarów i przyciemnienia zbyt jasnych.

AWB

Automatyczny balans bieli poprawia jakość obrazu poprzez regulację reakcji kamery na różną temperaturę światła w otoczeniu, w rezultacie czego otrzymamy poprawnie odwzorowane kolory.

AGC

Automatyczne sterowanie wzmocnieniem zwiększa czułość na światło, co pozwala nam na pracę w ciemniejszych warunkach. Wzmocniony zostanie również ewentualny szum, dlatego ustawienie tego parametru należy dobrać doświadczalnie.

Specyfikacja

 

 

System skanowania Skanowanie progresywne
Przetwornik 1/1.8” 2.0MP + 4x 1/1.8”
Ilość pikseli 1920(H)x1080(V)
Wyjście video kompozytowe Brak
Czułość Kolor: 0,005 Lux/(F1.2, 50IRE), AGC ON
B/W: 0,0001 Lux/(F1.2, 50IRE); AGC ON
0 Lux wł. IR
Stosunek S/N > 55dB (wył. AGC)
Balans Bieli (ATW) Automatyczny/ręczny
Ogniskowa 4,9-152mm, 44x
Wycieraczka Tak
Szybkość zoom 7 s
Kąt widzenia 61°(w)—2°(t)
Minimalny dystans 1-1,5m
Zakres przysłony F1,5-F4,8 + F2.2
Zakres obrotu 360°
Prędkość obrotu 0,1° -160°/s
Prędkość w presecie 200°/s
Przechył -16°-90°
Prędkość przechyłu 0.1°-200°/s
Prędkość przechyłu w presecie 240°/s
Funkcje automatyki 500 presetów / 8 Tras / 8 Ścieżek
Wyświetlanie pozycji PTZ Tak
Zadania Automatyczna aktywacja Presetów
/Skanów/Tras
/Ścieżek po określonym czasie
Protokoły IPv4/IPv6/ HTTP/ HTTPS/ 802.1x/
Qos/ FTP/ SMTP/ UPnP/
SNMP/ DNS/ DDNS/ NTP/ RTSP/
RTP/ TCP/ UDP/ IGMP/ ICMP/
DHCP/ PPPoE
Kompensacja światła wł./wył. (BLC/HLC)
Funkcja poszerzonej dynamiki (WDR) wł./wył.120dB
Migawka wAuto, Ręczna (1s-1/100000s),
zabezpieczenie przed migotaniem
Kontrola wzmocnienia (AGC) wł./wył.
Redukcja szumów (NR) 3D wł./wył.
OSD Nazwa kanału, pozycja PTZ,
czas, logo, 5 x dowolny tekst
Detekcja ruchu wł./wył.
Strefy prywatności wł./wył. (24 strefy)
Odwrócenie obrazu Auto/wł./wył.
Wyostrzenie wł./wył.
Funkcja dzień/noc Mechaniczny filtr IR (ICR)
Promiennik podczerwieni (IR) Do 500 m
Wejście / wyjście audio Tak / Tak + głośnik
Wejście / wyjście alarmowe 8 / 2
Kompresja wideo H.265/H.264/H.264/MJPEG
Kompresja Audio G711A/G711U/ADPCM/AAC
Rozdzielczość 1080p (1920x1080) / 720p (1280x720)
D1 (704x576) / CIF (352x288)
Prędkość transmisji
strumienia głównego
1080P: (1920x1080)(25/30fps)
720P: (1280x720)(1 ~25/30fps)
Prędkość transmisji
strumieni dodatkowych
D1/CIF(1 ~25/30fps)
Przepływność H.265/H.264: 64 K~16Mbps
Komunikacja RJ-45 (10/100Base-T)
ONVIF Onvif Profil S
Użytkownicy mobilni iOS, Android
Użytkownicy 8, 4 poziomy, 2 jednocześnie
Współczynnik ochrony IP66
Zasilanie AC 24V
Gniazdo pamięci Micro SD do 128GB
Zabezpieczenie przepięciowe TVS 6000V / 4000V
Pobór mocy Maks. 65 W
Temperatura pracy -40°C ~ 70°C
Wilgotność 0-95%
Waga 25kg
Wymiary [mm] 358x568