Kamera Obrotowa Tiandy TC-H326S 25x ZOOM - Starlight

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Tiandy
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 11589
  Dostępność: natychmiast
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
 • szt.
 • Cena netto: 2 682,89 zł 4 999,00 zł 3 299,95 zł

Kompresja wideo: s+265, H.264, H.265
Zasilanie: 24V AC, POE
Rodzaj obiektywu: Motozoom

 

 

Wysokiej jakości obraz 1080p

Zastosowany przetwornik przekazuje obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości 1920x1080. Tak duża rozdzielczość umożliwia powiększenie obrazu na żywo i identyfikowanie osób lub numerów rejestracyjnych pojazdów.

Wielowarstwowy szklany obiektyw

W kamerze zastosowano obiektyw o 25-krotnym przybliżeniu optycznym i autofokusie. Dodatkowo w kamerach Tiandy, niezależnie od modelu, stosowane są wielowarstwowe szklane obiektywy, co w przypadku kamer typu PTZ daje nam przejrzysty i wysokiej jakości obraz nawet przy maksymalnym zbliżeniu.

Widoczność w nocy do 150 metrów

Kamera posiada zaawansowany oświetlacz z diodami IR 3 generacji oraz funkcję inteligentnego oświetlenia. Specjalny algorytm dostosowuje ilość zapalanych diód oraz ich moc do aktualnej ogniskowej obiektywu. Dzięki tej funkcji nie dochodzi do prześwietlenia obrazu.

Kolorowy obraz przy niskim oświetleniu

Kamera z serii STARLIGHT charakteryzuje się wysoką czułością dochodzącą do 0,001 luksa w kolorze, poniżej tej wartości obraz pokazywany jest w trybie czarno-białym, co stanowi najlepszy wynik w tej klasie kamer IP.

Jeszcze więcej możliwości

Kamerą PTZ można sterować co do położenia jak i zbliżenia optycznego. Kamery obrotowe Tiandy zapewniają nieskończony obrót w zakresie 360° w poziomie i od -16° do 90° w pionie. Prędkość ruchu dochodzi do 180° na sekundę. Urządzenie pozwala na zapisanie do 500 presetów (ujęć), które można w dowolnym momencie wywołać z przeglądarki czy nawet telefonu. Z maksymalnie 32 presetów można zbudować trase, którą kamera będzie pokonywać. Możliwe jest również manualne nagranie ścieżki o czasie trwania do 600 sekund.

Wbudowany slot micro SD

Kamera została wyposażona w slot na karty micro SD do 256 GB. Pozwala nam to na rejestrację obrazu na karcie w razie wystąpienia problemu z połączeniem kamera - rejestrator. Po naprawieniu problemu kamera automatycznie prześle nagranie z karty na dysk rejestratora.

Zdalny podgląd obrazu

Kamera oferuje podgląd obrazu na żywo na urządzeniach mobilnych. Należy tylko pobrać za darmo aplikację EasyLive ze sklepu AppStore lub Google Play i cieszyć się zdalnym podglądem z Twoich kamer.

Współczynnik ochrony IP 67

Nasza kamera gwarantuje niezakłóconą pracę w skrajnych temperaturach, wodoszczelność oraz pyłoszczelność dzięki klasie szczelności IP 67.

Power over Ethernet

Kamera posiada port LAN z PoE w standardzie 802.3af. Takie rozwiązanie, pozwala na równoczesne zasilanie kamery ze switcha PoE oraz przysyłanie danych do rejestratora jednym przewodem sieciowym. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego okablowania do zasilania, dzięki czemu koszty instalacji są niższe.

Ochrona TVS 6000V

Ochrona przeciwprzepięciowa stanowi zabezpieczenie kamery przed szkodliwymi skutkami wyładowań atmosferycznych oraz przepieć powstających wewnątrz instalacji.

Funkcje IVA (Inteligentna Analiza Obrazu)

Kamery Tiandy zostały wyposażone w nowoczene rozwiązania technologiczne umożliwiające inteligentne przetwarzanie rejestrowanego obrazu w czasie rzeczywistym. Technologia IVA wspiera operatorów telewizji dozorowej w podjęciu natychmiastowego działania po wystąpieniu krytycznej sytuacji.

Teren dozorowany automatycznie

Automatyka kamery pozwala określić zastrzeżony obszar, w którym nie powinna się znaleźć żadna osoba. Po określonym czasie naruszenia strefy urządzenie podejmie ustalone działanie.

Automatyczne wykrywanie pozostawionych obiektów

Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie dostrzeżenie podejrzanych rzeczy, które pozostają w bezruchu przez dłuższy czas. Funkcja ta znajduje zastosowanie m.in. na lotniskach, dworcach lub centrach handlowych, gdzie wykorzystywana jest do rozpoznawania pozostawionego bagażu.

Wykrywanie zaparkowania w niedozwolonym miejscu

Funkcja pozwala alarmować o pojazdach pozostających zbyt długo w określonym obszarze.

Detekcja tłumu

Kamera jest w stanie wykryć zgrupowanie osób i podjąć określoną wcześniej akcję. Może to być aktywacja alarmu, powiększenie okna, wykonanie zrzutu ekranu, skierowanie w to miejsce kamery obrotowej, odegranie dźwięku itp.

Automatyczne wykrywanie zniknięcia obiektu

Funkcja wykorzystywana jest do alarmowania o zmianach pozycji obiektów, które przez dłuższy czas pozostają w jednym miejscu np. eksponatów, samochodów na parkingu oraz wielu innych. Rozwiązanie to umożliwia oberwatorowi szybkie wychwycenie zniknięcia dowolnego obiektu znajdującego się nawet wśród wielu innych obiektów. Sygnalizuje alarm w przypadku zaistnienia kradzieży.

Licznik przekroczeń linii

Kamery Tiandy pozwalają zliczać zdarzenia wywoływane przekroczeniami linii wyznaczonej przez administratora kamery. Funkcja może być wykorzystywana do liczenia klientów odwiedzających sklep, samochodów wjeżdżających na parking itp. Dzięki temu nie trzeba kupować dodatkowych urządzeń służących do liczenia klientów.

Wykrywanie biegu

W wielu miejscach i sytuacjach bieg nie jest typowym zachowaniem np. w centrach handlowych. Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie wykrycie biegnącej osoby, kóra może być potencjalnym złodziejem oraz przełączenie obrazu na obraz z kamery, która tę osobę wykryła.

Wykrywanie podejrzanych zachowań

Włączenie funkcji powoduje, że algorytmy kamery rozpoznają nietypowe poruszanie się obiektów. Analizują one ścieżkę poruszania się obiektu i jeśli odbiega ona od przyjętej normy włączają alarm. Funkcja pozwala m.in. wykrywać zdezorientowane osoby poruszające się w podejrzany sposób.

Funkcje podstawowe

Kamery Tiandy wyposażone zostały w szereg funkcji poprawiających przekazywany obraz. Pracują one w tle i nie zajmują uwagi operatora.

Regiony zainteresowania

Region Of Interest (regiony zainteresowania), pozwala na ustawienie do 7 kluczowych regionów którymi zainteresowany jest użytkownik. Możliwe jest ustawienie głównego strumienia w wybranym obszarze oraz strumienia dodatkowego poza tym obszarem. Pozwala to zaoszczędzić więcej miejsca na dysku twardym.

Cyfrowa stabilizacja obrazu

Kompensacja drgań obrazu powstającego w wyniku szybko poruszających się obiektów odbywa się poprzez dynamiczną redukcję jego jakości. Balans między jakością obrazu, a powstałymi drganiami obrazu pozwala uniknąć rozmycia.

Potrójny strumień wideo

Kamera potrafi na wyeksportować 3 różne rodzaje strumieni wideo w jednym czasie. Jednocześnie w strumieniu głównym emituje obraz w pełnej rozdzielczości dla podglądu i w celu przechowywania. W strumieniu dodatkowym o niższej rozdzielczości emitowany jest obraz dla podglądu zdalnego. Trzeci strumień przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych.

Kompresja video H.264/H.265/S+265

5-krotna oszczędność miejsca na dysku. Uruchamiając testowo miesięczne rejestrowanie 8 kanałów w rozdzielczości 1080p, w standardzie H.264 potrzebna 10TB miejsca, w H.265 – 5TB, z kolei S.265+ na miesiąc wystarczy 2TB.

3D-DNR

Redukcja szumu przestrzennego oferuje nam jeszcze bardziej czysty obraz w porównaniu do standardowej funkcji DNR, co w rezultacie zmniejszy rozmiar nagrania dzięki czemu zaoszczędzimy wiecej miejsca na dysku.

WDR

Optymalizacja obrazu poprzez dostosowanie wartości gamma w celu rozjaśnienia ciemnych obszarów i przyciemnienia zbyt jasnych.

AWB

Automatyczny balans bieli poprawia jakość obrazu poprzez regulację reakcji kamery na różną temperaturę światła w otoczeniu, w rezultacie czego otrzymamy poprawnie odwzorowane kolory.

AGC

Automatyczne sterowanie wzmocnieniem zwiększa czułość na światło, co pozwala nam na pracę w ciemniejszych warunkach. Wzmocniony zostanie również ewentualny szum, dlatego ustawienie tego parametru należy dobrać doświadczalnie.

Specyfikacja techniczna
System skanowania Skanowanie progresywne
Przetwornik 1/2,8" CMOS
Ilość pikseli 1920(H)x1080(V)
Czułość Kolor: 0.001 Lux/(F1.5, AGC wł.),
B/W: 0 Lux wł. IR
Migawka 1s do 1/00000s
WDR 140dB
Obiektyw
Ogniskowa 4,8-120mm, 25x
Szybkość przybliżania < 4s
Pole widzenia W poziomie 8,5° (w)~2,8° (t)
Przysłona F1,5~F3,8
Pochylenie i obrót
Zakres obrotu 360°
Prędkość obrotu Ręczne sterowanie: 0,1°~120°/s, Preset: 180°/s
Zakres pochylenia -16°-90°
Prędkość przechyłu Ręczne sterowanie: 0,1°~80°/s, Preset: 80°/s
Pozycjonowanie 3D Tak
Presety 500
Dokładność presetu ±0,4°
Skanowanie 8
Trasy 16, do 32 presetów na trasę
Ścieżka 8, każda z 600s pamięcią lub 1000 rozkazów
Podtrzymanie pamięci Tak
Protokół RS-485 Nie
Doświetlenie
Diody podczerwieni 6
Zasięg do 150 metrów
Sterowanie podczerwienią Poprzez przybliżenie
Białe światło Brak
Standardy kompresji
Kompresja wideo S+265/H.265/H264/MJPEG
Kompresja audio brak
Maksymalna rozdzielczość 1080p (1920x1080)
Prędkość transmisji strumienia głównego 1PAL: 25 kl/s (1920x1080, 1280x720, 704x576, 640x480) NTSC: 30 kl/s (1920x1080, 1280x720, 704x576, 640x480)
Prędkość transmisji drugiego strumienia PAL: 25 kl/s (704x576, 704x288, 640x360, 352x288) NTSC: 30kl/s (704x480, 74x240, 640x360, 352x240)
Prędkość transmisji trzeciego strumienia PAL: 25 kl/s (352x288), NTSC: 30 kl/s (352x240)
Ustawienia obrazu BLC/3D, DNR/HLC
ROI 7 dynamicznych obszarów dla pierwszego i dodatkowego strumienia
OSD 16x16, 24x24, 32x32, 48x48, 64x64, 96x96 adaptacyjny rozmiar, dzień tygodnia, data, czas, łącznie 5 regionów
Maska prywatności Tak
Korekcja mgły Tak
Funkcje
Wyzwalanie alarmu Detekcja ruchu, zakrycie, odłączenie od sieci, konflikt adresów IP, konflikt adresów MAC
Analiza wideo Przekroczenie linii, przekroczenie podwójnej linii, wkroczenie w obszar, pozostawione rzeczy, zabrane rzeczy, wykrywanie biegu, mapa ciepła, detekcja osoby na stanowisku, nieprawidłowe wideo, nieprawidłowe audio, przechwytywanie twarzy
Detekcja twarzy i inteligentna analiza obrazu
Tryb pracy Przechwytywanie twarzy, inteligentna analiza obrazu (domyślnie)
Wydajność detekcji twarzy Do 16 twarzy w jednej scenie, trzy poziomowy alarm
Jasność twarzy Domyślnie 35, opcjonalnie 1~100
Minimalny rozmiar twarzy Domyślnie 80, opcjonalnie 19~1920
Sieć
Protokoły TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, DDNS, MULTICAST, UPnP, FTP, IPV4, IPV6, NTP, RTSP, SMTP, IGMP, QoS, PPPoE, RTMP
Kompatybilność ONVIF (Profil S/T/G), SDK, CGI, P2P
ANR Tak, automatyczne zapisywanie wideo na karcie SD po utracie połączenia z NVR oraz wysłanie zapisanego nagrania po odzyskaniu połączenia do rejestratora (Wsparcie tylko dla Tiandy ANR NVR)
Zdalne połączenia ≤7
Oprogramowanie Easy7, EasyLive
Interfejs
Interfejs komunikacji 1x RJ45 10M/100M
Audio (wejście/wyjście) brak
Alarm (wejście/wyjście) brak
Przycisk resetowania brak
Pamięć Wbudowany slot kart microSD (do 256GB)
Ogólne
Języki Angielski, Rosyjski, Hiszpański, Koreański, Włoski, Turecki, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Tajski, Francuski, Polski
Warunki pracy -30°C~65°C (podczerwień wył.), -30°C~40°C (podczerwień wł.), 0~95% RH
Zasilanie AC24V±15%/POE
Pobór energii 11W (z wył. Podczerwienią), 41,8W ( z wł. podczerwienią)
Szczelność IP67, ochrona odgromowa, ochrona przepięciowa oraz zabezpieczenie przejściowe napięciowe (EN 55035:2017)
Wymiary Φ222x372mm
Waga 4,95kg