Kamera obrotowa Tiandy TC-H356S - 5 Mpx ZOOM - Starlight PRO AI Auto-tracking

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Tiandy
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 11853
  Dostępność: natychmiast
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
 • szt.
 • Cena netto: 8 130,04 zł 7 499,00 zł 9 999,95 zł

Kompresja wideo: s+265, H.264, H.265
Zasilanie: 24V AC
Rodzaj obiektywu: Motozoom

Playlista "Tiandy PRO AI".

 

Wysokiej jakości obraz 1944p

Zastosowany przetwornik przekazuje obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości 2592x1944. Tak duża rozdzielczość umożliwia powiększenie obrazu na żywo i identyfikowanie osób lub numerów rejestracyjnych pojazdów.

Wielowarstwowy szklany obiektyw

W kamerze zastosowano obiektyw o 30-krotnym przybliżeniu optycznym i autofokusie. Dodatkowo w kamerach Tiandy, niezależnie od modelu, stosowane są wielowarstwowe szklane obiektywy, co w przypadku kamer typu PTZ daje nam przejrzysty i wysokiej jakości obraz nawet przy maksymalnym zbliżeniu.

Widoczność w nocy do 200 metrów

10 diod podczerwieni pozwoli nam uzyskać widok w nocy na odległość 200 metrów, a sterowanie nimi zachodzi poprzez przybliżenie. W doświetlaniu brak światła białego.

Kolorowy obraz przy niskim oświetleniu

Kamera z serii STARLIGHT charakteryzuje się wysoką czułością dochodzącą do 0,001 luksa w kolorze, poniżej tej wartości obraz pokazywany jest w trybie czarno-białym, co stanowi najlepszy wynik w tej klasie kamer IP.

Funkcja HeatMapy

Mapa ciepła (Heat Map) to świetne narzędzie marketingowe, idealnie sprawdza się w sklepach oraz marketach. Dzięki niemu można poznać zachowania oraz skłonności klientów. Funkcja rejestrująca ruch pieszy klienta w danym okresie czasu, wyświetla statystki gęstości czasowej i przestrzennej w różnych kolorach (czerwony kolor duże zagęszczenie, niebieski małe)

Funkcja auto-trackingu

Nie ważne gdzie w danym momencie znajduje się dany obiekt, kamera będzie za nim bez przerwy podążać.

Jeszcze więcej możliwości

Kamerą PTZ można sterować co do położenia jak i zbliżenia optycznego. Kamery obrotowe Tiandy zapewniają nieskończony obrót w zakresie 360° w poziomie i od -16° do 90° w pionie. Urządzenie pozwala na zapisanie do 500 presetów (ujęć), które można w dowolnym momencie wywołać z przeglądarki czy nawet telefonu. Z maksymalnie 32 presetów można zbudować trase, którą kamera będzie pokonywać. Możliwe jest również manualne nagranie ścieżki o czasie trwania do 600 sekund (lub 1000 rozkazów).

Zdalny podgląd obrazu

Kamera oferuje podgląd obrazu na żywo na urządzeniach mobilnych. Należy tylko pobrać za darmo aplikację EasyLive/Easy7 ze sklepu AppStore lub Google Play i cieszyć się zdalnym podglądem z Twoich kamer.

Współczynnik ochrony IP 67

Nasza kamera gwarantuje niezakłóconą pracę w skrajnych temperaturach, wodoszczelność oraz pyłoszczelność dzięki klasie szczelności IP 67.

Wbudowany slot micro SD

Kamera została wyposażona w slot na karty micro SD do 128 GB. Pozwala nam to na rejestrację obrazu na karcie w razie wystąpienia problemu z połączeniem kamera- rejestrator. Po naprawieniu problemu kamera automatycznie prześle nagranie z karty na dysk rejestratora.

Power over Ethernet++

Kamera posiada port LAN z PoE++. Takie rozwiązanie, pozwala na równoczesne zasilanie kamery ze switcha PoE oraz przysyłanie danych do rejestratora jednym przewodem sieciowym. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego okablowania do zasilania, dzięki czemu koszty instalacji są niższe.

Ochrona TVS 6000V

Ochrona przeciwprzepięciowa stanowi zabezpieczenie kamery przed szkodliwymi skutkami wyładowań atmosferycznych oraz przepieć powstających wewnątrz instalacji.

Funkcje IVA (Inteligentna Analiza Obrazu)

Kamery Tiandy zostały wyposażone w nowoczene rozwiązania technologiczne umożliwiające inteligentne przetwarzanie rejestrowanego obrazu w czasie rzeczywistym. Technologia IVA wspiera operatorów telewizji dozorowej w podjęciu natychmiastowego działania po wystąpieniu krytycznej sytuacji.

Teren dozorowany automatycznie

Automatyka kamery pozwala określić zastrzeżony obszar, w którym nie powinna się znaleźć żadna osoba. Po określonym czasie naruszenia strefy urządzenie podejmie ustalone działanie.

Wykrywanie kasków

W miejscach jak budowy pracownicy muszą nosić kaski chroniące głowy. Wynika to z przepisów BHP. Egzekwowanie tego wymogu często jest problematyczne i wymaga nakładów ludzkich. Kamery Tiandy po wybraniu obszaru są w stanie automatycznie wykryć osoby, które nie noszą kasków.

Automatyczne wykrywanie pozostawionych obiektów

Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie dostrzeżenie podejrzanych rzeczy, które pozostają w bezruchu przez dłuższy czas. Funkcja ta znajduje zastosowanie m.in. na lotniskach, dworcach lub centrach handlowych, gdzie wykorzystywana jest do rozpoznawania pozostawionego bagażu.

Wykrywanie zaparkowania w niedozwolonym miejscu

Funkcja pozwala alarmować o pojazdach pozostających zbyt długo w określonym obszarze.

Detekcja tłumu

Kamera jest w stanie wykryć zgrupowanie osób i podjąć określoną wcześniej akcję. Może to być aktywacja alarmu, powiększenie okna, wykonanie zrzutu ekranu, skierowanie w to miejsce kamery obrotowej, odegranie dźwięku itp.

Automatyczne wykrywanie zniknięcia obiektu

Funkcja wykorzystywana jest do alarmowania o zmianach pozycji obiektów, które przez dłuższy czas pozostają w jednym miejscu np. eksponatów, samochodów na parkingu oraz wielu innych. Rozwiązanie to umożliwia oberwatorowi szybkie wychwycenie zniknięcia dowolnego obiektu znajdującego się nawet wśród wielu innych obiektów. Sygnalizuje alarm w przypadku zaistnienia kradzieży.

Licznik przekroczeń linii

Kamery Tiandy pozwalają zliczać zdarzenia wywoływane przekroczeniami linii wyznaczonej przez administratora kamery. Funkcja może być wykorzystywana do liczenia klientów odwiedzających sklep, samochodów wjeżdżających na parking itp. Dzięki temu nie trzeba kupować dodatkowych urządzeń służących do liczenia klientów.

Wykrywanie biegu

W wielu miejscach i sytuacjach bieg nie jest typowym zachowaniem np. w centrach handlowych. Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie wykrycie biegnącej osoby, kóra może być potencjalnym złodziejem oraz przełączenie obrazu na obraz z kamery, która tę osobę wykryła.

Wykrywanie podejrzanych zachowań

Włączenie funkcji powoduje, że algorytmy kamery rozpoznają nietypowe poruszanie się obiektów. Analizują one ścieżkę poruszania się obiektu i jeśli odbiega ona od przyjętej normy włączają alarm. Funkcja pozwala m.in. wykrywać zdezorientowane osoby poruszające się w podejrzany sposób.

Funkcje podstawowe

Kamery Tiandy wyposażone zostały w szereg funkcji poprawiających przekazywany obraz. Pracują one w tle i nie zajmują uwagi operatora.

Regiony zainteresowania

Region Of Interest (regiony zainteresowania), pozwala na ustawienie do 5 kluczowych regionów którymi zainteresowany jest użytkownik. Możliwe jest ustawienie głównego strumienia w wybranym obszarze oraz strumienia dodatkowego poza tym obszarem. Pozwala to zaoszczędzić więcej miejsca na dysku twardym.

Cyfrowa stabilizacja obrazu

Kompensacja drgań obrazu powstającego w wyniku szybko poruszających się obiektów odbywa się poprzez dynamiczną redukcję jego jakości. Balans między jakością obrazu, a powstałymi drganiami obrazu pozwala uniknąć rozmycia.

Potrójny strumień wideo

Kamera potrafi na wyeksportować 3 różne rodzaje strumieni wideo w jednym czasie. Jednocześnie w strumieniu głównym emituje obraz w pełnej rozdzielczości dla podglądu i w celu przechowywania. W strumieniu dodatkowym o niższej rozdzielczości emitowany jest obraz dla podglądu zdalnego. Trzeci strumień przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych.

Kompresja video S+265/H.265/H.264/M-JPEG

5-krotna oszczędność miejsca na dysku. Uruchamiając testowo miesięczne rejestrowanie 8 kanałów w rozdzielczości 1080p, w standardzie H.264 potrzebna 10TB miejsca, w H.265 – 5TB, z kolei S.265+ na miesiąc wystarczy 2TB.

3D-DNR

Redukcja szumu przestrzennego oferuje nam jeszcze bardziej czysty obraz w porównaniu do standardowej funkcji DNR, co w rezultacie zmniejszy rozmiar nagrania dzięki czemu zaoszczędzimy wiecej miejsca na dysku.

WDR

Optymalizacja obrazu poprzez dostosowanie wartości gamma w celu rozjaśnienia ciemnych obszarów i przyciemnienia zbyt jasnych.

 

System skanowania Skanowanie progresywne
Przetwornik 1/2,8" CMOS
Ilość pikseli 2592(H)x1944(V)
Czułość Kolor: 0,001 Lux (F1,5, ACG wł.), Cz/B: 0 Lux z podczerwienią
Ogniskowa 4.7-141mm, 30x
Szybkość zoom <5 s.
Kąt widzenia W poziomie: 55,5° (w)~2,7° (t) W pionie: 42° (w)~1,5° (t)
Zakres przesłony F1,5-F4,0
Zakres obrotu 360°
Prędkość obrotu Ręczne sterowanie: 0,1°~180°/s, Preset: 240°/s
Przechył -16°-90°
Prędkość przechyłu -16°-90°
Prędkość przechyłu w presecie Ręczne sterowanie: 0,1°~120°/s, Preset: 180°/s
Funkcje automatyki 500 presetów / 16, do 32 presetów na trasę / 1000 rozkazów
Zadania Automatyczna aktywacja presetów / Skanów /
Tras / Ścieżek po określonym czasie
Protokoły TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTSP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, IPV4, IPV6, MULTICAST, RTMP
Kompensacja światła wł./wył. (BLC/HLC)
Funkcja poszerzonej dynamiki (WDR) wł.wył. 140 dB
Migawka (1s-1/100000s)
Kontrola wzmocnienia (AGC) wł./wył.
Redukcja szumów (NR) 3D wł./wył.
OSD 16x16, 24x24, 32x32, 48x48, 64x64, 96x96, adaptacyjny rozmiar, dzień tygodnia, data, czas, łącznie 5 regionów
Detekcja ruchu wł./wył.
Odwrócenie obrazu Auto/wł./wył.
Promiennik podczerwieni (IR) Do 200 m
Wejście / wyjście audio 1 / 1
Wejście / wyjście alarmowe 8 / 2
Kompresja wideo S+265/H.265/H264/MJPEG
Rozdzielczość maks. 2592 x 1944
Prędkość transmisji strumienia głównego PAL: 25 kl/s (2592×1944, 2560×1440), 50 kl/s (1920×1080, 1280×720) NTSC: 30 kl/s (2592×1944, 2560×1440), 60 kl/s (1920×1080, 1280×720)
Prędkość transmisji strumieni dodatkowych

Drugi strumień: PAL: 25 kl/s (704×576, 704×288, 640×360, 352×288) NTSC: 30kl/s (704x480, 704x240, 640x360, 352x240)

Trzeci strumień: PAL: 25 kl/s (704×576, 704×288, 640×480, 352×288) NTSC: 30 kl/s (704×480, 704×240, 640×480, 352×240

Przepływność S+H.265/H.265/H.264: 32Kbps~16Mbps
Komunikacja RJ-45 (10/100Base-T)
Protokoly TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTSP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, IPV4, IPV6, MULTICAST, RTMP
ONVIF Onvif Profil S/T/G
Użytkownicy mobilni iOS, Android
Współczynnik ochrony IP67
Zasilanie AC24V±25%/POE++ Polecamy zastowowanie Switcha - Zobacz
Gniazdo pamięci Micro SD do 128GB
Zabezpieczenie przepięciowe TVS 6000V
Pobór mocy 22W (z wył. podczerwienią), 49W ( z wł. podczerwienią)
Temperatura pracy -40°C ~ 70°C
Wilgotność 0~95% RH
Waga 5,3kg
Wymiary Φ222x372mm