Gotowy zestaw monitoringu 5Mpx 8 Kamer HDD 1TB P2P

 • Dodaj recenzję:
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 11644
  Dostępność: 24h
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
 • szt.
 • Cena netto: 2 217,44 zł 2 727,45 zł

Gotowy do podłączenia zestaw monitoringu 8 kamer tubowych 5Mpx

Rejestrator hybrydowy Policetech XVR0801H-8M-X8

Rejestrator hybrydowy obsługuje interfejsy AHD, HD-TVI, HD-CVI, TCP/IP oraz CVBS. Ten model obsłuży zarówno kamery analogowe oraz kamery hybrydowe + IP. Zapewnia jednocześnie obserwację maksymalnie 12 monitorowanych obszarów. Możliwość lokalnego podglądu na urządzeniach mobilnych. Wbudowany system operacyjny LINUX zapewni nam pełen komfort w użytkowaniu rejestratorem.

 

KLIKNIJ I SPRAWDŹ PARAMETRY TECHNICZNE

Konfiguracja podglądu mobilnego jest maksymalnie uproszczona.

Możesz zsynchronizować rejestrator z aplikacją na smartfonie, aby otrzymywać powiadomienia, podgląd na żywo z kamery i podstawową edycję wideo. Rejestrator obsługuje jednocześnie do 128 zdalnych logowań.

 

Kamera tubowa APTI-H50C6-2812G 5Mpx 8szt.

Wysokiej jakości obraz 5 Mpix 2592 x 1944. Nasza kamera nie lubi kompromisów, dostarcza maksymalny poziom detali i szczegółowości obrazu. Dzięki zastosowaniu emitera podczerwieni w postaci diod podczerwieni kamera posiada dobrą widoczność w nocy (nawet do 40 metrów!). Nasza kamera analogowa znajduje zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Niezależnie czy projektujesz nowy monitoring do firmy lub domu, kamera jest dobrym rozwiązaniem.

Uwaga! Kamera fabrycznie ustawiona jest w rozdzielczości 2 Mpx (1080p).


KLIKNIJ I SPRAWDŹ PARAMETRY TECHNICZNE

Dysk WD 1TB

Dyski WD Purple stworzone zostały zaprojektowane tak aby umożliwić niezawodne rejestrowanie materiału wideo HD w trybie ciągłym, dzięki czemu doskonale nadają się do systemów monitoringu. WD Purple 1TB WD10PURZ, podobnie jak i inne modele tej serii, wyposażony został w technologię AllFrame oraz specjalne oprogramowanie sprzętowe do obsługi transmisji strumieniowej ATA co pozwala ograniczyć występowanie takich niepożądanych zjawisk jak utrata klatek wideo czy pikselizacja.


KLIKNIJ I SPRAWDŹ PARAMETRY TECHNICZNE

Kabel 50m z zasilaniem

Specjalistyczny kabel do telewizji przemysłowej. Dwie żyły zasilania plus kabel koncentryczny.


KLIKNIJ I SPRAWDŹ PARAMETRY TECHNICZNE

Akcesoria niezbędne do podłączenia zestawu

Zasilacz sieciowy służy do zasilania kamer telewizji przemysłowej. Zasilacz posiada zgodność z dyrektywą ROHS, zabezpieczenie przeciwzwarciowe i nadnapięciowe. Tryb zabezpieczeń jest automatyczny oraz powrót do pracy po ustąpieniu stanu zakłóceniowego.

Łączówka zasilania LZ-1 jest elementem biernym, pomagającym w uporządkowanym rozgałęzieniu zasilania z jednego zasilacza większej mocy.

Wtyk na kostce DC, adapter gniazdo F, wtyk F na kabel RG 59 umożliwiają szybkie podłączenie zasilania do kamery bez konieczności lutowania przewodów.