Monitoring 2 kamery tubowe 2Mpx HDD 1TB

  • Dodaj recenzję:
  • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
    Nr ref.: 10817
    Produkt niedostępny.

Kompletny, gotowy do podłączenia Zestaw Monitoringu

W skład zestawu wchodzą:

`

Rejestrator sieciowy VIDI-XVR214

Rejestrator VIDI-XVR214 posiada możliwość rejestrowania 4 kanałów wideo oraz 1 toru audio, doskonale sprawdza się m.in. w monitoringu : domów, małych i średnich firm. Rejestrator posiada opcję hybrydy może nagrywać kamery analogowe, kamery AHD, HD-CVI, HD-TVI oraz kamery IP w rozdzielczości do 2Mpix. Rejestrator gwarantuje podgląd na smartfonach i tabletach z Androidem i iOS. Chmura P2P - bez konieczności przekierowania portów i stałego adresu IP.


KLIKNIJ I SPRAWDŹ PARAMETRY TECHNICZNE

Kamera tubowa GT-CH21C5-28VF x 2szt.

Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.9" Sony CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Kamera zapewnia wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 1920x1080p oraz podgląd w nocy dzięki diodom podczerwieni na odległość 50m.

Kamera posiada regulowany obiektyw.

Kamera idealnie nadaje się do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń.


KLIKNIJ I SPRAWDŹ PARAMETRY TECHNICZNE

Dysk WD

Dyski WD Purple stworzone zostały zaprojektowane tak aby umożliwić niezawodne rejestrowanie materiału wideo HD w trybie ciągłym, dzięki czemu doskonale nadają się do systemów monitoringu. WD Purple 1TB WD10PURZ, podobnie jak i inne modele tej serii, wyposażony został w technologię AllFrame oraz specjalne oprogramowanie sprzętowe do obsługi transmisji strumieniowej ATA co pozwala ograniczyć występowanie takich niepożądanych zjawisk jak utrata klatek wideo czy pikselizacja.


KLIKNIJ I SPRAWDŹ PARAMETRY TECHNICZNE

Kabel 50m z zasilaniem

Specjalistyczny kabel do telewizji przemysłowej. Dwie żyły zasilania plus kabel koncentryczny.


KLIKNIJ I SPRAWDŹ PARAMETRY TECHNICZNE

Akcesoria niezbędne do podłączenia zestawu

Zasilacz sieciowy służy do zasilania kamer telewizji przemysłowej. Zasilacz posiada zgodność z dyrektywą ROHS, zabezpieczenie przeciwzwarciowe i nadnapięciowe. Tyb zabezpieczeń jest automatyczny oraz powrót do pracy po ustąpieniu stanu zakłóceniowego.

Łączówka zasilania LZ-1 jest elementem biernym, pomagającym w uporządkowanym rozgałęzieniu zasilania z jednego zasilacza większej mocy.

Wtyk na kostce DC, adapter gniazdo F, wtyk F na kabel RG 59 umożliwiają szybkie podłączenie zasilania do kamery bez konieczności lutowania przewodów.

Gratis! Naklejka OBIEKT MONITORYZOWANY

Naklejka spełnia standardy RODO