SMANOS SYSTEM ALARMOWY Z WI-FI W020

  • Dodaj recenzję:
  • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
    Nr ref.: 3466
    Produkt niedostępny.

 

W020 – System alarmowy z Wi-Fi

Uproszczona instalacja
W020 jest gotowy do działania po podłączeniu do sieci Wi-Fi. Bezprzewodowe czujniki i pozostałe akcesoria mogą być dodane do systemu z poziomu aplikacji mobilnej. Smanos W020 idealnie nadaje się do dużych domów, sklepów oraz do zastosowań SOHO.

Intuicyjna obsługa

Smanos W020 jest w pełni zgodny z zasadą Plug&Play. Wystarczy podłączyć zasilanie, pobrać aplikację mobilną dla systemu iOS lub Android, skonfigurować połączenie Wi-Fi, sparować czujniki i pozostałe akcesoria! Konfiguracja parametrów takich jak głośność syreny alarmowej i czas trwania alarmu, opóźnienie uzbrojenia przy wejściu i wyjściu z domu, dodawanie lub usuwanie czujników oraz wiele więcej może być wykonana za pomocą kilku kliknięć w Twoim smartfonie.

Łatwa instalacja i konfiguracja

Kto wiedział, że instalacja i obsługa systemu alarmowego może być tak prosta? Smanos W020 to inteligentny system, w pełni bezprzewodowy i bezproblemowy w obsłudze. Od czujników otwarcia drzwi/okien, poprzez czujniki ruchu PIR, czujniki zalania, wycieku gazu oraz wykrywacze dymu – wszystkie te urządzenia łączą się z kontrolerem bezprzewodowo, dlatego możesz je zamontować w dowolnym miejscu za pomocą taśmy dwustronnej.

Nowa definicja bezpieczeństwa

System wykorzystuje łączność z 1 milionem kombinacji częstotliwości radiowych

Niezawodna technologia

Dzięki światowej klasy łączności bezprzewodowej w paśmie 868/915 MHz, Smanos W020 zapewnia wolną od zakłóceń komunikację pomiędzy urządzeniami. Sprawia to, że zawsze otrzymasz powiadomienie o alarmie

Ochrona 24/7

Smanos W020 działa przez całą dobę i pozostaje czujny przez cały ten czas. Zapasowa bateria zapewnia 60 godzin dodatkowego czasu pracy w przypadku awarii zasilania lub sabotażu

 

Cyfrowy strach na wróble

Po wykryciu intruza system Smanos W020 uruchamia głośny alarm. Oprócz tego system wyśle Ci powiadomienie w czasie rzeczywistym, dlatego zawsze wiesz, co dzieje sie w Twoim domu – niezależnie od tego gdzie jesteś.

Specyfikacja

Model:
Zasilanie:
Bateria:
Ładunek czuwania:
Ładunek alarmowy:
Głośność wbudowanej syreny:
Obsługiwane akcesoria:
Częstotliwość radiowa:
Obudowa:
Warunki pracy:
Wilgotność:
Wymiary (D×Sz×W):
W020
DC12V 500 mA
4 sztuki AA 1.5V LR6
<140 mA
<270 mA
105 dB
10 zdalnych kontrolerów, 30 sensorów
868 MHz lub 915 MHz
Plastik ABS
Temperatury od -10°C do +55°C
<80% (bez kondensacji)
117 x 118,5 x 40,5 mm