ŚWIATŁOWODOWY ODBIORNIK OFT-111/RX 1x VIDEO +1x AUDIO +RS-485 +ALARM

  • Dodaj recenzję:
  • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
    Nr ref.: 4977
    Dostępność: 24h
    Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
    Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  • szt.
  • Cena netto: 463,98 zł 570,70 zł
Rodzaj urządzenia: Odbiornik
Rodzaj złącza optycznego: SC
Liczba włókien: 1 szt.
Zalecane włókno: Jednomodowe 9/125 µm (G652)
Zasięg transmisji: 20 km
Liczba kanałów wideo: 1x PAL/SECAM/NTSC
Typ złącz wideo: BNC
Rozdzielczość video: 8 bit
Pasmo video: 6.5 MHz (-3dB)
Napięcie wejściowe video / impedancja: Vpp / 75 Ω
Wejście Audio: 1 szt.
Typ złącz audio: RCA (CINCH) / Zaciski kablowe
Napięcie wejściowe audio: 1.5 Vpp
Impedancja wejściowa/wyjściowa audio: 239 kΩ / 32 Ω
Pasmo audio: 30 Hz ... 14 kHz (-3dB)
Rozdzielczość audio: 10 bit
Sygnał RS-485: Dwukierunkowy RS-485 (half duplex)
Kierunek transmisji RS-485: OFT-111/RX ... OFT-111/TX
Maksymalna przepływność RS-485: 1000 kbit/s
Jitter kanału RS-485: 80 ns
Nadajnik / odbiornik optyczny: Laser Fabry-Perot / dioda PIN
Długość fali optycznej: 1310  ± 50 nm / 1550  ± 70 nm
Kodowanie: 8 B / 10 B
Przepływność binarna: 155 Mb/s
Średnia optyczna moc wyjściowa: -10 dBm
Wybrane cechy:
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Sygnalizacja alarmu
Zasilanie: 12 V DC / 350 mA Gniazdo 2.1/5.5mm / zaciski kablowe
Pobór mocy: < 3 W
Obudowa: ZnAl - ekranowana
Temperatura pracy: 0 °C ... 50 °C
Diody LED: Wskaźniki LED wyświetlające stan pracy urządzenia
Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: 0 % ... 95 %
Waga: 0.820 kg
Wymiary: 167  x 88  x 43 mm
Gwarancja: 2 lata