Szafa rack 10" 4U, 280MM, Szkło, Czarna

 • Dodaj recenzję:
 • EAN: 5903351262699
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 12416
  Dostępność: brak
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
 • szt.
 • Cena netto: 113,78 zł 149,00 zł 139,95 zł
 • Niedostępny

Szafy Rack - szerokość: 10"
Szafy Rack - wysokość: 4U
 

Szafa RACK 10" 4U 280mm, Szkło-Czarna RC10-4U-280GB

Wisząca szafa RACK to doskonałe rozwiązanie dla instalacji, organizacji i składowania:

 • sprzętu teleinformatycznego
 • monitoringu
 • systemów alarmowych
 • sieci telewizyjnej
 • lokalnych sieci LAN
 • wszystkich innych urządzeń w niestandardowych obudowach oraz w dowolnej, złożonej konfiguracji

Nowy design, sprawdzone rozwiązanie.

Szafa RACK 10" łączy w sobie sprawdzone rozwiązania z estetycznym wyglądem produktów klasy premium. Brak potrzeby samodzielnego montażu kontstrukcji sprawia, że produkt jest gotowy do użytku od razu po wyjęciu z opakowania, natomiast komfort użytkowania stoi na wysokim poziomie.


Funkcjonalność szaf rackowych powoduje, że produkt ten idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie delikatnych urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi i przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Wyłamywany przepust kablowy!

Niewątpliwą zaletą naszego produktu, niespotykaną w podobnych produktach na rynku, jest łatwa do wyłamania, pojedyncza zaślepka na okablowanie, znajdująca się na górze i na spodzie szafy rackowej.


Zapewnia elastyczną i wygodną instalację okablowania oraz prawidłowy montaż dowolnych urządzeń.

Konstrukcja umożliwia montaż wentylatora.

W dolnej oraz górnej części szafy RACK znajduje się dedykowane miejsce na wentylator o wymiarach 120 mm x 120 mm (rozstaw śrub: 105 x 105 mm). Pozwala to na dodatkowe odprowadzanie ciepła z wnętrza. Brak wentylatora w zestawie.

Zamek patentowy z dwoma kluczami.

W zestawie znajduje się zamek patentowy z dwoma kluczami. Kąt otwierania drzwi wynosi około 180 stopni, co umożliwia bardzo łatwy dostęp do wnętrza szafy.

Solidne listwy montażowe.

Listwy zostały zaprojektowane z myślą o wygodnym montażu oraz możliwości swobodnego rozplanowania układu okablowania i urządzeń. Istnieje możliwośc dokupienia dedykowanych produktow, w tym półek RACK, maskownic i tym podobnych. Więcej w sekcji "Urządzenia RACK"

Otwory montażowe.

Otwory montażowe pozwalają na solidne zamocowanie szafy na wybranej powierzchni za pomocą korków rozporowych (brak w zestawie).

Otwory wentylacyjne.

Produkt został wyposażony w dodatkowe otwory wentylacyjne w górnej i dolnej części szafy od frontu, dzięki czemu cyrkulacja powietrza wewnątrz szafy będzie przebiegać sprawnie.

Specjalnie zaprojektowana przestrzeń umożliwiająca wygodny montaż urządzeń.

Szafy 10" zaprojektowano w taki sposób, aby po zamontowaniu półki w ich wnętrzu pozostała wolna przestrzeń:

 • ok. 55 mm w jej tylnej części - zagospodarowanej specjalnie po to, aby ułatwić montaż okablowania
 • ok. 60 mm w jej przedniej części - tak aby w bezpieczny sposób umieścić w niej np. złącza ethernetowe, czy światłowodowe

Dodatkowym atutem szafy rackowej, jest brak tylnej ściany, co ułatwia dowolne zagospodarowanie jej wewnętrznej przestrzeni.

Bezpieczna dostawa i solidne opakowanie produktu !

Przykładamy szczególną uwagę do solidnego, bezpiecznego i estetycznego pakowania naszych produktów. Właśnie dlatego w celu minimalizacji zagrożenia uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu, każdy nasz produkt jest starannie zapakowany w dedykowane pudełko z mocnej, trójwarstwowej tektury, a wolną przestrzeń wewnątrz paczki wypełniamy styropianem.
Aby zapewnić wysoką jakość usług oraz bezpieczną, terminową dostawę zakupionych u nas przedmiotów, współpracujemy tylko ze sprawdzoną firmą kurierską.

Produkt nie wymaga samodzielnego montażu!

Dzięki opracowaniu nowej technologii produkt jest gotowy do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania.