Szafa rack 19"12U, 600MM, Szkło-Czarna

 • Producent: STALFLEX

 • Historia ceny
 • Nr ref.: 12420
  Dostępność: natychmiast
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
 • szt.
 • Cena netto: 341,42 zł 419,95 zł

Szafy Rack - szerokość: 19"
Szafy Rack - wysokość: 12U
 

Szafa rack STALFLEX 19" 12U 600 mm Szkło-czarna RC19-12U-600GB

Wisząca szafa rackowa STALFLEX to doskonałe rozwiązanie dla instalacji,organizacji i składowania:

 • sprzętu teleinformatycznego
 • monitoringu
 • systemów alarmowych
 • sieci telewizyjnej
 • lokalnych sieci LAN
 • wszystkich innych urządzeń w niestandardowych obudowach oraz w dowolnej, złożonej konfiguracji

W szafach RACK 12U produkcji STALFLEX zastosowaliśmy nowe rozwiązanie ułatwiające samodzielny montaż oraz zmiejszające ilość elementów skręcanych. Wykorzystany system zatrzasków przyśpiesza montaż oraz zapewnia stabilność konstrukcji.


Funkcjonalność szaf rackowych połączona z solidnym wykonaniem zespołu STALFLEX powoduje, że produkt ten idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie delikatnych urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi i przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi

Potrójny wyłamywany przepust kablowy.

Niewątpliwą zaletą szaf rackowych produkcji STALFLEX są łatwe do wyłamania zaślepki na okablowanie w ich dolnej i górnej części (każda o wymiarach: 80 mm x 50 mm +/- 1/2 mm). Daje to różne możliwości wprowadzenia przewodów zapewniając jednocześnie wygodną instalację okablowania oraz łatwy, prawidłowy montaż dowolnych urządzeń. W szafach RACK 12U umieściliśmy potrójne zaślepki dla jeszcze większej wygody

Konstrukcja umożliwiająca montaż wentylatora

W dolnej i górnej części szafy znajduje się dedykowane miejsce na wentylator o wymiarach: 120 mm x 120 mm (rozstaw śrub: 105 mm x 105 mm).

Łatwe w montażu drzwi

Dodatkowy komfort montażu zapewniają proste w instalacji drzwi z możliwością wyboru (prawe/lewe). Drzwi zamykane są na zamek patentowy (w zestawie z kompletem dwóch kluczy)

Otwory montażowe

Otwory w tylnej części szafy umożliwiają jej powieszenie za pomocą kołków rozporowych

Możliwość regulacji poziomu głębokości przednich oraz tylnych wsporników

Aby zapewnić maksimum swobody w aranżacji wewnętrznej przestrzeni szafy, przednie i tylne wsporniki są połączone z jej korpusem za pomocą śrub. Jest to rozwiązanie, które pozwala na montaż wsporników na jednym z trzech poziomów głębokości (rozstaw otworów montażowych co 30 mm)

Otwory wentylacyjne

Szafa 12U została wyposażona w dodatkowe otwory wentylacyjne w górnej i dolnej części szafy od frontu oraz po bokach, dzięki którym cyrkulacja powietrza wewnątrz szafy będzie sprawnie przebiegać

Łatwy montaż

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu. Kupując produkt, otrzymujesz kompletny zestaw montażowy wraz z dokładną instrukcją i akcesoriami niezbędnymi do właściwego złożenia szafy. Dzięki nieskomplikowanej konstrukcji, montaż szafy rackowej Stalflex jest niezwykle łatwy, szybki i intuicyjny.

Bezpieczna dostawa i solidne opakowanie produktu!

Przykładamy szczególną uwagę do solidnego, bezpiecznego i estetycznego pakowania naszych produktów. Właśnie dlatego w celu minimalizacji zagrożenia uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu, każdy nasz produkt jest starannie zapakowany w dedykowane pudełko z mocnej, trójwarstwowej tektury, a wolną przestrzeń wewnątrz paczki wypełniamy styropianem.


Aby zapewnić wysoką jakość usług oraz bezpieczną, terminową dostawę zakupionych u nas przedmiotów, współpracujemy tylko ze sprawdzoną firmą kurierską.