Kamera sieciowa IP Tiandy TC-C35LQ - 5 Mpix MOTOZOOM - kamera TC-NCL214C GRATIS

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Tiandy
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 8985
  Dostępność: natychmiast
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
 • szt.
 • Cena netto: 2 438,98 zł 2 999,95 zł
Sprawdź
LITE
Sprawdź
PRO
 • Przetwornik CMOS Starlight
 • Kompresja H.265+
 • Obudowa z metalu
 • Mechaniczny WDR do 120dB
 • Podstawowe tryby IVA
 • Regulacja mocy świecenia diod
  podczerwieni IR*
 • Nagrywanie na kartach microSD
 • Funkcja ANR
 • Wybrane modele cable i plugin free
 • Podgląd zdalny P2P
 • Gwarancja 3 lata
Sprawdź
ULTRA

Opis produktu

Wysokiej jakości obraz 5Mpx

Zastosowany przetwornik przekazuje obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości 2592x1944. Tak duża rozdzielczość umożliwia powiększenie obrazu na żywo i identyfikowanie osób lub numerów rejestracyjnych pojazdów.

Regulowany kąt widzenia

Kamera jest również wyposażona w zmiennoogniskowy obiektyw typu MOTOZOOM, o szerokości ogniskowej 2.8 - 12 mm. Umożliwia on swobodną regulację zbliżenia i kąta widzenia, dzięki czemu kamera jest uniwersalna i sprawdza się w większości systemów IP. Można ją wykorzystać zarówno do realizacji funkcji podglądu ogólnego lub obserwacji konkretnego, jednak stosunkowo bliskiego kadru.

Obiektyw typu motozoom posiada wbudowany miniaturowy silniczek elektryczny, umożliwiający zdalną regulację szerokości ogniskowej i ostrości. Rozwiązanie to znacznie ułatwia montaż systemu, wykluczając konieczność wspinania się do kamery, aby precyzyjnie ustawić parametry obiektywu.

Widoczność w nocy

Kamera została wyposażona w nowoczesną diody podczerwieni, dzięki której zapewni nam doskonałej jakości obraz w nocy i widoczność do 80 m.

Zdalny podgląd obrazu

Kamery oferują podgląd obrazu na żywo na urządzeniach mobilnych. Należy tylko pobrać za darmo aplikację EasyLive ze sklepu AppStore lub Google Play i cieszyć się zdalnym podglądem z Twoich kamer.

Power over Ethernet

Kamera posiada port LAN z PoE w standardzie 802.3af. Takie rozwiązanie, pozwala na równoczesne zasilanie kamery ze switcha PoE oraz przysyłanie danych do rejestratora jednym przewodem sieciowym. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego okablowania do zasilania, dzięki czemu koszty instalacji są niższe.

Współczynnik ochrony IP67

Szereg urządzeń elektronicznych musi przez wiele lat bezpiecznie pracować w trudnych warunkach. Oprócz dopuszczalnego zakresu temperatur ograniczenia w ich zastosowaniu są także związane z obciążeniami chemicznymi. Aby urządzenie mogło niezawodnie działać, należy również wykluczyć możliwość wniknięcia do niego wilgoci lub ciał obcych np. pyłu, co jest zapewnione stopniem ochrony IP obudowy. Nasza kamera gwarantuje niezakłóconą pracę w skrajnych temperaturach oraz pyłoszczelność dzięki współczynnikowi IP67.

Kodowanie obrazu H.265+

Kodek H.265+ oferuje dwukrotnie lepszą kompresję niż dotychczas stosowany H.264 i obsługuje rozdzielczości do 7680 na 4320 pikseli. Dwa razy mniejszy rozmiar pliku oznacza dwa razy krótszy czas pobierania nagrań z rejestratora, dwa razy mniejsze zapotrzebowanie na przepustowość łącza czy dwa razy mniej na przechowywanie materiału wideo. Oznacza to, iż ta sama pojemność dysków twardych wystarczy na dwa razy dłuższy okres rejestracji obrazu.

Wbudowany slot micro SD

Kamera została wyposażona w slot na karty micro SD do 128 GB. Pozwala nam to na rejestrację obrazu na karcie w razie wystąpienia problemu z połączeniem kamera- rejestrator. Po naprawieniu problemu kamera automatycznie prześle nagranie z karty na dysk rejestratora.

Dioda światła białego i głośnik

Kamera posiada wbudowaną mocną diodę światła białego, dzięki czemu można łatwo zaprogramować kamerę aby skutecznie odstraszała intruza, który wtargnął niepowołany na teren prywatny. Dodatkowo kamera wyposażona jest w głośnik wydający charakterystyczny dźwięk alarmu, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo i zapobiec wizytom nieproszonych gości.

Funkcje IVA (Inteligentna Analiza Obrazu)

Kamery Tiandy zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiające inteligentne przetwarzanie rejestrowanego obrazu w czasie rzeczywistym. Technologia IVA wspiera operatorów telewizji dozorowej w podjęciu natychmiastowego działania po wystąpieniu krytycznej sytuacji.

Automatyczne wykrywanie zniknięcia obiektu

Funkcja wykorzystywana jest do alarmowania o zmianach pozycji obiektów, które przez dłuższy czas pozostają w jednym miejscu np. eksponatów, samochodów na parkingu oraz wielu innych. Rozwiązanie to umożliwia oberwatorowi szybkie wychwycenie zniknięcia dowolnego obiektu znajdującego się nawet wśród wielu innych obiektów. Sygnalizuje alarm w przypadku zaistnienia kradzieży.

Automatyczne wykrywanie pozostawionych obiektów

Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie dostrzeżenie podejrzanych rzeczy, które pozostają w bezruchu przez dłuższy czas. Funkcja ta znajduje zastosowanie m.in. na lotniskach, dworcach lub centrach handlowych, gdzie wykorzystywana jest do rozpoznawania pozostawionego bagażu.

Strefy strzeżone

Funkcja ta pozwala użytkownikowi zdefiniować dowolny obszar widziany na obrazie kamery. Wykrycie ruchu w tym obszarze wywołuje alarm. Definiowanie obszaru realizowane jest za pomocą linii- pozwala to bardzo dokładnie wyznaczyć chronioną strefę.

Licznik przekroczeń linii

Kamery Tiandy pozwalają zliczać zdarzenia wywoływane przekroczeniami linii wyznaczonej przez administratora kamery. Funkcja może być wykorzystywana do liczenia klientów odwiedzających sklep, samochodów wjeżdżających na parking itp. Dzięki temu nie trzeba kupować dodatkowych urządzeń służących do liczenia klientów.

Potrójny strumień wideo

Kamera potrafi na wyeksportować 3 różne rodzaje strumieni wideo w jednym czasie. Jednocześnie w strumieniu głównym emituje obraz w pełnej rozdzielczości dla podglądu i w celu przechowywania. W strumieniu dodatkowym o niższej rozdzielczości emitowany jest obraz dla podglądu zdalnego. Trzeci strumień przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych.

System skanowania

Skanowanie progresywne

Przetwornik

1/2.8" CMOS

Ilość pikseli

2592(H)x1944(V)

Czułość

Kolor: 0.002 Lux @(F1.6, AGC ON)

Balans Bieli (ATW)

automatyczny/ręczny

Funkcje podstawowe

Obiektyw regulowany: Motozoom 2.8-12 mm F1.4

Kompensacja światła

wł./wył. (BLC/HLC)

Funkcja poszerzonej dynamiki (WDR)

wł./wył.100dB

Migawka

Auto, Ręczna (1s-1/100000s)

Kontrola wzmocnienia (AGC)

wł./wył.

Redukcja szumów (NR)

3D wł./wył.

Funkcje dodatkowe

OSD: Nazwa kanału, czas, logo, 5 x dowolny tekst

Detekcja ruchu

wł./wył.

Strefy prywatności

wł./wył. (4 strefy)

Odwrócenie obrazu

wł./wył.

Wyostrzenie

wł./wył.

Funkcja dzień/noc

Mechaniczny filtr IR (ICR)

Promiennik IR

Do 80 m

Wejście/wyjście alarmowe

Tak, 2/1

Wejście / wyjście audio

Tak, 1/1 + mikrofon

Funkcje video

Kompresja: S+265/H.265/H.264H/H.264M/H.264B/MJPEG

Prędkość transmisji strumienia dodatkowego

D1/CIF(1~25/30fps)

Przepływność

H.265: 64 K~16Mbps

Funkcje sieci

Podłączenie sieci: RJ-45 (10/100Base-T)

Protokoły

TCP/UDP/HTTP/UPnP/DHCP/PPPoE/DDNS/FTP/NTP/RTSP/ SNMP/SMTP/QoS/HTTPS/IPV4/IPv6/IEEE802.1x

Wsparcie dla:

Onvif Profil S, P2P,SDK, CGI

Użytkownicy mobilni

iOS, Android

Współczynnik ochrony

IP67

Zasilanie

DC 12V±10% / POE (802.3af)

Gniazdo pamięci

Slot kart MicroSD, do 128GB

Zabezpieczenie przepięciowe

6000TVS / 2000V

Pobór mocy

Maks. 11.2 W

Temperatura pracy

-30°C ~ 60°C

Waga

1500g

Wymiary

330mm × 107mm x 107mm