Kamera sieciowa IP Tiandy TC-C35SS 5Mpix Motozoom Starlight Pro

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Tiandy
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 10844
  Dostępność: natychmiast
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
 • szt.
 • Cena netto: 1 219,47 zł 1 499,95 zł

Kompresja wideo: s+265, H.264, H.265
Zasilanie: 12V DC, POE
Wejścia / Wyjścia alarmowe: wejście alarmowe, wyjście alarmowe
Rodzaj obiektywu: Motozoom

 

 

Skład zestawu

Kamera TIANDY TC-C35SS Starlight Motozoom

 • Przetwornik 1/3" 5Mpx CMOS
 • Kompresja S+265/H.265/H.264
 • Obiektyw 2,8 - 12 mm
 • Zasięg podczerwieni do 50 metrów
 • Współczynnik ochrony IP66
 • Slot na kartę pamięci do 128 GB
 • Zasilanie 12V/DC lub PoE
 • Obsługa protokołu Onvif profil S
 • 3 lata gwarancji

Wysokiej jakości obraz 4K

Zastosowany przetwornik przekazuje obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości 2592×1944. Tak duża rozdzielczość umożliwia powiększenie obrazu na żywo i identyfikowanie osób lub numerów rejestracyjnych pojazdów.

Widoczność w nocy

Kamera została wyposażona w nowoczesną diode podczerwieni, dzięki której zapewni nam doskonałej jakości obraz w nocy i widoczność do 50 m.

Zdalny podgląd obrazu

Kamery oferują podgląd obrazu na żywo na urządzeniach mobilnych. Należy tylko pobrać za darmo aplikację EasyLive ze sklepu AppStore lub Google Play i cieszyć się zdalnym podglądem z Twoich kamer.

Power over Ethernet

Kamera posiada port LAN z PoE w standardzie 802.3af. Takie rozwiązanie, pozwala na równoczesne zasilanie kamery ze switcha PoE oraz przysyłanie danych do rejestratora jednym przewodem sieciowym. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego okablowania do zasilania, dzięki czemu koszty instalacji są niższe.

Wbudowany slot micro SD

Kamera została wyposażona w slot na karty micro SD do 128 GB. Pozwala nam to na rejestrację obrazu na karcie w razie wystąpienia problemu z połączeniem kamera- rejestrator. Po naprawieniu problemu kamera automatycznie prześle nagranie z karty na dysk rejestratora.

Funkcja HeatMapy

Mapa ciepła (Heat Map) to świetne narzędzie marketingowe, idealnie sprawdza się w sklepach oraz marketach. Dzięki niemu można poznać zachowania oraz skłonności klientów. Funkcja rejestrująca ruch pieszy klienta w danym okresie czasu, wyświetla statystki gęstości czasowej i przestrzennej w różnych kolorach (czerwony kolor duże zagęszczenie, niebieski małe)

Współczynnik ochrony IP66

Nasza kamera gwarantuje niezakłóconą pracę w skrajnych temperaturach oraz pyłoszczelność dzięki klasie szczelności IP66.

Smart IR

Pozwala na natychmiastową zmianę podstawowych parametrów obrazu, takich jak ekspozycja, kontrast czy jasność. Procesor sygnałowy na bieżąco analizuje obraz i natychmiast po wykryciu prześwietlenia, zmniejsza moc oświetlacza podczerwieni. Tym samym obraz staje się bardziej wyraźny, a prześwietlenia znikają – zamiast białej plamy doskonale widać obiekt. Praktyczność tej funkcji najlepiej widać przy obserwacji osób czy pojazdów zbliżających się do kamery, np. przy obserwacji wejść.

Defog - Korekcja mgły

Defog to zaawansowany system korekcji obrazu pozwalający na znaczącą poprawę czytelności nagrań rejestrowanych w trudnych warunkach pogodowych. Deszcz, mgła, opady śniegu, czy zjawisko smogu mogą ograniczać widoczność obiektów monitoringu. Dzięki kamerze z funkcją Defog realne jest znaczące zwiększenie przejrzystości obserwowanego miejsca.

ROI - Regiony Zainteresowania

Region Of Interest (regiony zainteresowania), pozwala na ustawienie do 7 kluczowych regionów którymi zainteresowany jest użytkownik. Możliwe jest ustawienie głównego strumienia w wybranym obszarze oraz strumienia dodatkowego poza tym obszarem. Pozwala to zaoszczędzić więcej miejsca na dysku twardym.

BLC - Niewrażliwość na światło słoneczne

Kompensacja wstecznego oświetlenia jest mechanizmem aktywnie dostosowującym czytelność pierwszego planu obserwowanego obszaru. Funkcja BLC samoczynnie steruje poziomem jasności całego nagrania i pozwala zachować skuteczność rejestracji szczególnie nasłonecznionych obiektów.

HLC - Odporność na źródła światła

Kompensacja mocnego oświetlenia umożliwia identyfikację silnych źródeł światła i automatyczne zniwelowanie ich oddziaływania na przetwornik kamery. Dzięki funkcji HLC kamera zyskuje możliwość szczegółowego rejestrowania obiektów zlokalizowanych za zneutralizowanymi punktami oświetlenia.

Maski prywatności

Strefy prywatności to dowolnie konfigurowalne przez użytkownika obszary obrazu wyłączone spod monitoringu. Precyzyjna kontrola nad kształtem, wielkością i położeniem masek pozwala na sprawne dostosowanie funkcjonalności kamer do miejsca obserwacji. Dzięki systemowi masek prywatnych możliwe jest nagrywanie obrazu z poszanowaniem prawa do prywatności osób trzecich.

Tryb korytarza

Nowoczesne kamery IP wysokiej rozdzielczości generują szeroki obraz panoramiczny w układzie poziomym, który sprawdza się w monitoringu rozległych obszarów. Jednak w niektórych sytuacjach (monitoring korytarzy, ulic, tuneli itp.) lepiej zastosować położenie pionowe. Wystarczy obrócić kamerę o 90 stopni oraz włączyć funkcję „korytarza”. Spowoduje to dostosowanie ustawień kamery do jej nowego położenia.

Wbudowany mikrofon

W kamerze znajduje się wbudowany mikrofon.

Kompresja video H.264/H.265/S+265

5-krotna oszczędność miejsca na dysku. Uruchamiając testowo miesięczne rejestrowanie 8 kanałów w rozdzielczości 1080p, w standardzie H.264 potrzebna 10TB miejsca, w H.265 – 5TB, z kolei S.265+ na miesiąc wystarczy 2TB.

Funkcje IVA (Inteligentna Analiza Obrazu)

Kamery Tiandy zostały wyposażone w nowoczene rozwiązania technologiczne umożliwiające inteligentne przetwarzanie rejestrowanego obrazu w czasie rzeczywistym. Technologia IVA wspiera operatorów telewizji dozorowej w podjęciu natychmiastowego działania po wystąpieniu krytycznej sytuacji.

Strefy strzeżone

Funkcja ta pozwala użytkownikowi zdefiniować dowolny obszar widziany na obrazie kamery. Wykrycie ruchu w tym obszarze wywołuje alarm. Definiowanie obszaru realizowane jest za pomocą linii- pozwala to bardzo dokładnie wyznaczyć chronioną strefę.

Licznik przekroczeń linii

Kamery Tiandy pozwalają zliczać zdarzenia wywoływane przekroczeniami linii wyznaczonej przez administratora kamery. Funkcja może być wykorzystywana do liczenia klientów odwiedzających sklep, samochodów wjeżdżających na parking itp. Dzięki temu nie trzeba kupować dodatkowych urządzeń służących do liczenia klientów.

Potrójny strumień wideo

Kamera potrafi na wyeksportować 3 różne rodzaje strumieni wideo w jednym czasie. Jednocześnie w strumieniu głównym emituje obraz w pełnej rozdzielczości dla podglądu i w celu przechowywania. W strumieniu dodatkowym o niższej rozdzielczości emitowany jest obraz dla podglądu zdalnego. Trzeci strumień przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych.

Pozostałe funkcje

Powiadomienia e-mail o zdarzeniach

Po odpowiedniej konfiguracji rejestrator może wysłać wiadomość e-mail wraz ze zdjęciem z kamery. Może ona dotyczyć stanu samego urządzenia lub dozorowanego obiektu (detekcja ruchu, naruszenie obszaru itp.)

Wiele kont użytkowników z różnymi uprawnieniami

Dzięki tej funkcji możemy precyzyjnie delegować uprawnienia. Nie każdy użytkownik powinien mieć dostęp do odtwarzania, archiwizacji, usuwania nagrań czy zmiany ustawień rejestratora.

Zabezpieczenia antysabotażowe

Rejestrator jest w stanie sam wykryć zasłonięcie pola kamery lub przecięcie przewodu do niej prowadzącego i odpowiednio nas o tym poinformować.

Zarządzanie rejestratorem przez przeglądarkę

Pełny dostęp do ustawień rejestratora jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy do tego połączenie z Internetem i przeglądarką.

Parametry techniczne:
Kamera
Przetwornik: 1/2.8" CMOS
Tryb wideo: PAL/NTSC
Czułość: Kolor: 0.002Lux (F1.6, ACG wł.), B/W: 0 Lux z podczerwienią
Migawka: 1s do 1/100000s
Dzień/Noc: Automatyczny podwójny filtr podczerwieni
WDR: 120dB
Obiektyw:
Typ: Motozoom
Ogniskowa: 2.8 - 12 mm
Mocowanie obiektywu: Φ14
Przysłona: F1,6~F3,3
Pole widzenia: W poziomie: 100,4°~26,8°
Doświetlanie:
Diody podczerwieni: 2
Zasięg: Do 50m
Długość fali: 850m
Białe światło: Brak
Standardy kompresji:
Kompresja wideo: S+265/H.265/H.264/M-JPEG
Szybkość transmisji wideo: 32Kbps~16Mbps
Kompresja audio: G.711A/G.711U/ADPCM_D/AAC_LC
Szybkość transmisji audio: 8K~48Kbps
Obraz:
Maks. rozdzielczość: 2592x1944
Główny strumień: PAL: 20 kl/s (2592×1944), 25 kl/s (2560×1440, 2304×1296, 1920×1080, 1280×960, 1280×720)
NTSC: 20 kl/s (2592×1944), 30 kl/s (2560×1440, 2304×1296, 1920×1080, 1280×960, 1280×720)
Drugi strumień: PAL: 25 kl/s (704×576, 704×288, 640×360, 352×288)
NTSC: 30 kl/s (704×480, 704×240, 640×360, 352×240)
Trzeci strumień: 4CIF
Ustawienia obrazu: Nasycenie, jasność, kontrast, ostrość
Wzmocnienie obrazu: BLC/3D / DNR/HLC / Tryb korytarza
ROI: 7 ustalonych regionów kodowania
OSD: 16×16, 24×24, 32×32, 48×48, 64x64, 96x96, adaptacyjny rozmiar, dzień tygodnia, data, czas
Ochrona prywatnośći: Tak
Inteligentna mgła: Tak
Funkcje:
Wyzwalanie alarmu: Wejście, detekcja ruchu, zakrycie, zapełnienie dysku, błąd odczytu/zapisu, konflikt adresów IP,
konflikt adresów MAC, wyjątek serwera FTP
Analiza wideo: Przekroczenie linii, przekroczenie podwójnej linii, wkroczenie w obszar, pozostawione rzeczy,
zabrane rzeczy, krążenie, bieganie, parking, zatłoczenie, nieprawidłowe wideo, nieprawidłowe audio,
mapa ciepła
Sieć:
ANR: Tak, automatyczne zapisywanie wideo na karcie SD po utracie połączenia z NVR oraz wysłanie
zapisanego nagrania po odzyskaniu połączenia do rejestratora (Wsparcie tylko dla Tiandy ANR
NVR)
Protokoły: TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, DDNS, MULTICAST, UPnP, FTP, IPV4, NTP, RTSP, SMTP,
IGMP, QoS, PPPoE
Kompatybilność: ONVIF (PROFIL S/T), SDK, CGI, P2P
Zdalne połączenia: ≤7
Oprogramowanie: Easy7, EasyLive
Interfejs:
Interfejs komunikacji: 1 RJ45 10M/100M (802.3 af)
Audio (wejście/wyjście): 1/1, wbudowany mikrofon
Alarm (wejście/wyjście): 2/1
Przycisk resetowania: Tak
Pamięć: Wbudowany slot kart microSD (do 128GB)
Ogólne:
Języki: Angielski, Rosyjski, Hiszpański, Koreański, Włoski, Turecki, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny,
Tajski, Francuski, Polski, Hebrajski, Perski, Holenderski, Arabski
Warunki pracy: -35℃~ 65℃, 0~ 95% RH
Zasilanie: DC12V±20%/PoE (802.3 af)
Pobór energii: MAX: 8.5W(12V) MAX: 10W(POE)
Klasa szczelności, wandaloodporność: IP66
Wymiary: Φ132x100mm
Waga: 0,65Kg
Akcesoria do kamer znajdziecie również Państwo w naszym sklepie