Kamera sieciowa IP Tiandy TC-C38KS 8Mpix Starlight Serii AI

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Tiandy
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 10846
  Dostępność: brak
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
 • szt.
 • Cena netto: 894,27 zł 1 499,00 zł 1 099,95 zł
 • Niedostępny

Kompresja wideo: s+265, H.264, H.265
Zasilanie: 12V DC, POE
Rodzaj obiektywu: Stały

Playlista "Tiandy PRO AI".

Wysokiej jakości obraz 4K

Zastosowany przetwornik przekazuje obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości 3840×2160. Tak duża rozdzielczość umożliwia powiększenie obrazu na żywo i identyfikowanie osób lub numerów rejestracyjnych pojazdów.

Wielowarstwowy szklany obiektyw

W kamerach Tiandy, niezależnie od modelu, stosowane są wyłącznie szklane obiektywy składające się z wielu warstw (m.in. z antyrefleksyjnej, z odpornej na zarysowania) wyprodukowane przez japońską firmę Fujinon, potentata w tej branży. Szklana optyka nie zmienia swoich parametrów wraz ze zmianami temperatury, jak dzieje się to w przypadku obiektywów wykonanych z tworzywa sztucznego. Ponadto szkło przepuszcza o wiele więcej światła, dzięki czemu obraz w nocy jest jaśniejszy.

Kolorowy obraz przy niskim oświetleniu

Kamera z serii STARLIGHT charakteryzuje się wysoką czułością dochodzącą do 0,01 luksa w kolorze, poniżej tej wartości obraz pokazywany jest w trybie czarno-białym, co stanowi najlepszy wynik w tej klasie kamer IP.

Wbudowany slot micro SD

Kamera została wyposażona w slot na karty micro SD do 128 GB. Pozwala nam to na rejestrację obrazu na karcie w razie wystąpienia problemu z połączeniem kamera- rejestrator. Po naprawieniu problemu kamera automatycznie prześle nagranie z karty na dysk rejestratora.

Inteligentna detekcja

Podczas konfiguracji funkcji inteligentnej analizy wideo możesz ustalić na jaki obiekt ma reguła reagować, czy alarm ma być wyzwalany przez dowolny obiekt, przez ludzi, przez pojazdy czy przez ludzi i pojazdy. Po odpowiedniej konfiguracji algorytm kamery odfiltruje fałszywe wyzwolenia, które nas nie interesują.

Funkcja HeatMapy

Mapa ciepła (Heat Map) to świetne narzędzie marketingowe, idealnie sprawdza się w sklepach oraz marketach. Dzięki niemu można poznać zachowania oraz skłonności klientów. Funkcja rejestrująca ruch pieszy klienta w danym okresie czasu, wyświetla statystki gęstości czasowej i przestrzennej w różnych kolorach (czerwony kolor duże zagęszczenie, niebieski małe)

Współczynnik ochrony IP67

Nasza kamera gwarantuje niezakłóconą pracę w skrajnych temperaturach oraz pyłoszczelność dzięki klasie szczelności IP67.

Smart IR

Pozwala na natychmiastową zmianę podstawowych parametrów obrazu, takich jak ekspozycja, kontrast czy jasność. Procesor sygnałowy na bieżąco analizuje obraz i natychmiast po wykryciu prześwietlenia, zmniejsza moc oświetlacza podczerwieni. Tym samym obraz staje się bardziej wyraźny, a prześwietlenia znikają – zamiast białej plamy doskonale widać obiekt. Praktyczność tej funkcji najlepiej widać przy obserwacji osób czy pojazdów zbliżających się do kamery, np. przy obserwacji wejść.

Defog - Korekcja mgły

Defog to zaawansowany system korekcji obrazu pozwalający na znaczącą poprawę czytelności nagrań rejestrowanych w trudnych warunkach pogodowych. Deszcz, mgła, opady śniegu, czy zjawisko smogu mogą ograniczać widoczność obiektów monitoringu. Dzięki kamerze z funkcją Defog realne jest znaczące zwiększenie przejrzystości obserwowanego miejsca.

ROI - Regiony Zainteresowania

Region Of Interest (regiony zainteresowania), pozwala na ustawienie do 7 kluczowych regionów którymi zainteresowany jest użytkownik. Możliwe jest ustawienie głównego strumienia w wybranym obszarze oraz strumienia dodatkowego poza tym obszarem. Pozwala to zaoszczędzić więcej miejsca na dysku twardym.

BLC - Niewrażliwość na światło słoneczne

Kompensacja wstecznego oświetlenia jest mechanizmem aktywnie dostosowującym czytelność pierwszego planu obserwowanego obszaru. Funkcja BLC samoczynnie steruje poziomem jasności całego nagrania i pozwala zachować skuteczność rejestracji szczególnie nasłonecznionych obiektów.

HLC - Odporność na źródła światła

Kompensacja mocnego oświetlenia umożliwia identyfikację silnych źródeł światła i automatyczne zniwelowanie ich oddziaływania na przetwornik kamery. Dzięki funkcji HLC kamera zyskuje możliwość szczegółowego rejestrowania obiektów zlokalizowanych za zneutralizowanymi punktami oświetlenia.

Maski prywatności

Strefy prywatności to dowolnie konfigurowalne przez użytkownika obszary obrazu wyłączone spod monitoringu. Precyzyjna kontrola nad kształtem, wielkością i położeniem masek pozwala na sprawne dostosowanie funkcjonalności kamer do miejsca obserwacji. Dzięki systemowi masek prywatnych możliwe jest nagrywanie obrazu z poszanowaniem prawa do prywatności osób trzecich.

Tryb korytarza

Nowoczesne kamery IP wysokiej rozdzielczości generują szeroki obraz panoramiczny w układzie poziomym, który sprawdza się w monitoringu rozległych obszarów. Jednak w niektórych sytuacjach (monitoring korytarzy, ulic, tuneli itp.) lepiej zastosować położenie pionowe. Wystarczy obrócić kamerę o 90 stopni oraz włączyć funkcję „korytarza”. Spowoduje to dostosowanie ustawień kamery do jej nowego położenia.

Zdalny podgląd obrazu

Kamera oferuje podgląd obrazu na żywo na urządzeniach mobilnych. Należy tylko pobrać za darmo aplikację EasyLive ze sklepu AppStore lub Google Play i cieszyć się zdalnym podglądem z Twoich kamer.

Power over Ethernet

Kamera posiada port LAN z PoE w standardzie 802.3af. Takie rozwiązanie, pozwala na równoczesne zasilanie kamery ze switcha PoE oraz przysyłanie danych do rejestratora jednym przewodem sieciowym. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego okablowania do zasilania, dzięki czemu koszty instalacji są niższe.

Kompresja video H.264/H.265/S+265

5-krotna oszczędność miejsca na dysku. Uruchamiając testowo miesięczne rejestrowanie 8 kanałów w rozdzielczości 1080p, w standardzie H.264 potrzebna 10TB miejsca, w H.265 – 5TB, z kolei S.265+ na miesiąc wystarczy 2TB.

Cyfrowa stabilizacja obrazu

Kompensacja drgań obrazu powstającego w wyniku szybko poruszających się obiektów odbywa się poprzez dynamiczną redukcję jego jakości. Balans między jakością obrazu, a powstałymi drganiami obrazu pozwala uniknąć rozmycia.

Potrójny strumień wideo

Kamera potrafi na wyeksportować 3 różne rodzaje strumieni wideo w jednym czasie. Jednocześnie w strumieniu głównym emituje obraz w pełnej rozdzielczości dla podglądu i w celu przechowywania. W strumieniu dodatkowym o niższej rozdzielczości emitowany jest obraz dla podglądu zdalnego. Trzeci strumień przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych.

3D-DNR

Redukcja szumu przestrzennego oferuje nam jeszcze bardziej czysty obraz w porównaniu do standardowej funkcji DNR, co w rezultacie zmniejszy rozmiar nagrania dzięki czemu zaoszczędzimy wiecej miejsca na dysku.

WDR

Optymalizacja obrazu poprzez dostosowanie wartości gamma w celu rozjaśnienia ciemnych obszarów i przyciemnienia zbyt jasnych.

AWB

Automatyczny balans bieli poprawia jakość obrazu poprzez regulację reakcji kamery na różną temperaturę światła w otoczeniu, w rezultacie czego otrzymamy poprawnie odwzorowane kolory.

AGC

Automatyczne sterowanie wzmocnieniem zwiększa czułość na światło, co pozwala nam na pracę w ciemniejszych warunkach. Wzmocniony zostanie również ewentualny szum, dlatego ustawienie tego parametru należy dobrać doświadczalnie.

Kamera sieciowa TIANDY TC-C38KS
System skanowania: Skanowanie progresywne
Przetwornik: 1/2.8" CMOS
Ilość pikseli: 3840x2160
Wyjście wideo kompozytowe: BNC CVBS
Czułość:
 • Kolor: 0.01Lux (F2.0, ACG wł.),
 • B/W: 0Lux z podczerwienią
Stosunek S/N: > 50 dB (wył. AGC)
Balans Bieli (ATW): Automatyczny/ręczny
Obiektyw stały: 2,8mm
Kompensacja światła: Wł./wył. (BLC/HLC)
Funkcja poszerzonej dynamiki (WDR): 120dB
Migawka: Auto, Ręczna (1s-1/10000s)
Kontrola wzmocnienia (AGC): Wł./wył.
Redukcja szumów (NR): 3D wł./wył.
OSD: Nazwa kanału, czas, logo, 5 x dowolny tekst
Detekcja ruchu: Wł./wył.
Strefy prywatności: Wł./wył. (4 strefy)
Odwrócenie obrazu: Wł./wył.
Wyostrzenie: Wł./wył.
Funkcja dzień/noc: Mechaniczny filtr IR (ICR)
Promiennik IR: Do 20 m
Wejście / wyjście alarmowe: Tak, 2/2
Wejście / wyjście audio: Tak, 1/1 + mikrofon
Kompresja: S+265/H.265/H.264/M-JPEG
Maks. Rozdzielczość: 3840x2160
Prędkość transmisji strumienia głównego: PAL: 20 kl/s (3840×2160), 25 kl/s (2304x1296, 2560×1440, 1920×1080, 1280×960, 1280×720) NTSC: 20 kl/s (3840×2160), 30 kl/s (2304x1296, 2560×1440, 1920×1080, 1280×960, 1280×720)
Prędkość transmisji strumienia dodatkowego: PAL: 25 kl/s (704×576, 704×288, 640×360, 352×288) NTSC: 30 kl/s (704×576, 704×240, 640×360, 352×240)
Przepływność: D1/CIF(1~25/30fps)
Podłączenie sieci: RJ-45 (10/100Base-T)
Protokoły: TCP/IP/ICMP/HTTP/HTTPS /FTP/DHCP/DNS/DDNS/RTP/RTSP /RTCP/PPPoE/NTP/UPnP/SMTP /SNMP/IGMP/802.1X/QoS/IPv6
ONVIF: Onvif Profil S
Użytkownicy mobilni: iOS, Android
Użytkownicy: Do 3 jednocześnie
Współczynnik ochrony: IP66 / IK10
Zasilanie: DC 12V±10% / POE (802.3af)
Gniazdo pamięci: Micro SD do 64GB
Zabezpieczenie przepięciowe: 6000TVS / 2000V
Pobór mocy: Maks. 11 W
Temperatura pracy: -30°C ~ 60°C
Waga: 0,45 Kg
Wymiary [mm]: 120x90 mm