Kamera sieciowa IP TINADY TC-NH6333IE-CP 3Mpix

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Tiandy
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 4462
  Dostępność: natychmiast
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
 • szt.
 • Cena netto: 5 528,41 zł 6 999,00 zł 6 799,94 zł

Kompresja wideo: H.264, H.265
Zasilanie: 12V DC, POE
Wejścia / Wyjścia alarmowe: wejście alarmowe, wyjście alarmowe
Rodzaj obiektywu: Motozoom

 

 

Wysokiej jakości obraz 1080p

Zastosowany przetwornik przekazuje obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości 1920x1080. Tak duża rozdzielczość umożliwia powiększenie obrazu na żywo i identyfikowanie osób lub numerów rejestracyjnych pojazdów.

Wielowarstwowy szklany obiektyw

W kamerze zastosowano obiektyw o 33-krotnym przybliżeniu optycznym i autofokusie. Dodatkowo w kamerach Tiandy, niezależnie od modelu, stosowane są wielowarstwowe szklane obiektywy, co w przypadku kamer typu PTZ daje nam przejrzysty i wysokiej jakości obraz nawet przy maksymalnym zbliżeniu.

Widoczność w nocy do 100 metrów

Kamera posiada zaawansowany oświetlacz z diodami IR 3 generacji oraz funkcję inteligentnego oświetlenia. Specjalny algorytm dostosowuje ilość zapalanych diód oraz ich moc do aktualnej ogniskowej obiektywu. Dzięki tej funkcji nie dochodzi do prześwietlenia obrazu.

Kolorowy obraz przy niskim oświetleniu

Kamera z serii STARLIGHT charakteryzuje się wysoką czułością dochodzącą do 0,002 luksa w kolorze, poniżej tej wartości obraz pokazywany jest w trybie czarno-białym, co stanowi najlepszy wynik w tej klasie kamer IP.

Jeszcze więcej możliwości

Kamerą PTZ można sterować co do położenia jak i zbliżenia optycznego. Kamery obrotowe Tiandy zapewniają nieskończony obrót w zakresie 360° w poziomie i od -16° do 90° w pionie. Prędkość ruchu dochodzi do 400° na sekundę. Urządzenie pozwala na zapisanie do 500 presetów (ujęć), które można w dowolnym momencie wywołać z przeglądarki czy nawet telefonu. Z maksymalnie 32 presetów można zbudować trase, którą kamera będzie pokonywać. Możliwe jest również manualne nagranie ścieżki o czasie trwania do 600 sekund.

Zdalny podgląd obrazu

Kamera oferuje podgląd obrazu na żywo na urządzeniach mobilnych. Należy tylko pobrać za darmo aplikację EasyLive ze sklepu AppStore lub Google Play i cieszyć się zdalnym podglądem z Twoich kamer.

Współczynnik ochrony IP 66

Nasza kamera gwarantuje niezakłóconą pracę w skrajnych temperaturach, wodoszczelność oraz pyłoszczelność dzięki klasie szczelności IP 66.

Wbudowany slot micro SD

Kamera została wyposażona w slot na karty micro SD do 128 GB. Pozwala nam to na rejestrację obrazu na karcie w razie wystąpienia problemu z połączeniem kamera- rejestrator. Po naprawieniu problemu kamera automatycznie prześle nagranie z karty na dysk rejestratora.

Power over Ethernet

Kamera posiada port LAN z PoE w standardzie 802.3af. Takie rozwiązanie, pozwala na równoczesne zasilanie kamery ze switcha PoE oraz przysyłanie danych do rejestratora jednym przewodem sieciowym. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego okablowania do zasilania, dzięki czemu koszty instalacji są niższe.

Ochrona TVS 6000V

Ochrona przeciwprzepięciowa stanowi zabezpieczenie kamery przed szkodliwymi skutkami wyładowań atmosferycznych oraz przepieć powstających wewnątrz instalacji.

Funkcje IVA (Inteligentna Analiza Obrazu)

Kamery Tiandy zostały wyposażone w nowoczene rozwiązania technologiczne umożliwiające inteligentne przetwarzanie rejestrowanego obrazu w czasie rzeczywistym. Technologia IVA wspiera operatorów telewizji dozorowej w podjęciu natychmiastowego działania po wystąpieniu krytycznej sytuacji.

Teren dozorowany automatycznie

Automatyka kamery pozwala określić zastrzeżony obszar, w którym nie powinna się znaleźć żadna osoba. Po określonym czasie naruszenia strefy urządzenie podejmie ustalone działanie.

Automatyczne wykrywanie pozostawionych obiektów

Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie dostrzeżenie podejrzanych rzeczy, które pozostają w bezruchu przez dłuższy czas. Funkcja ta znajduje zastosowanie m.in. na lotniskach, dworcach lub centrach handlowych, gdzie wykorzystywana jest do rozpoznawania pozostawionego bagażu.

Wykrywanie zaparkowania w niedozwolonym miejscu

Funkcja pozwala alarmować o pojazdach pozostających zbyt długo w określonym obszarze.

Detekcja tłumu

Kamera jest w stanie wykryć zgrupowanie osób i podjąć określoną wcześniej akcję. Może to być aktywacja alarmu, powiększenie okna, wykonanie zrzutu ekranu, skierowanie w to miejsce kamery obrotowej, odegranie dźwięku itp.

Automatyczne wykrywanie zniknięcia obiektu

Funkcja wykorzystywana jest do alarmowania o zmianach pozycji obiektów, które przez dłuższy czas pozostają w jednym miejscu np. eksponatów, samochodów na parkingu oraz wielu innych. Rozwiązanie to umożliwia oberwatorowi szybkie wychwycenie zniknięcia dowolnego obiektu znajdującego się nawet wśród wielu innych obiektów. Sygnalizuje alarm w przypadku zaistnienia kradzieży.

Licznik przekroczeń linii

Kamery Tiandy pozwalają zliczać zdarzenia wywoływane przekroczeniami linii wyznaczonej przez administratora kamery. Funkcja może być wykorzystywana do liczenia klientów odwiedzających sklep, samochodów wjeżdżających na parking itp. Dzięki temu nie trzeba kupować dodatkowych urządzeń służących do liczenia klientów.

Wykrywanie biegu

W wielu miejscach i sytuacjach bieg nie jest typowym zachowaniem np. w centrach handlowych. Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie wykrycie biegnącej osoby, kóra może być potencjalnym złodziejem oraz przełączenie obrazu na obraz z kamery, która tę osobę wykryła.

Wykrywanie podejrzanych zachowań

Włączenie funkcji powoduje, że algorytmy kamery rozpoznają nietypowe poruszanie się obiektów. Analizują one ścieżkę poruszania się obiektu i jeśli odbiega ona od przyjętej normy włączają alarm. Funkcja pozwala m.in. wykrywać zdezorientowane osoby poruszające się w podejrzany sposób.

Detekcja hałasu

Kamera została wyposażona w mikrofon, dzięki któremu w kamerze możemy ustawić typowy poziom głośności otoczenia. Po przekroczeniu określonego progu hałasu, zostanie podjęta wcześniej ustalona akcja przez kamerę.

Diagnostyka wideo

Kamera jest w stanie wykryć zmianę ostrości obrazu w kamerze oraz zmianę jej pola widzenia. W ten sposób wykryte zostaną próby sabotażu przez skierowanie kamery w inną stronę lub manipulacje przy obiektywie.

Funkcje podstawowe

Kamery Tiandy wyposażone zostały w szereg funkcji poprawiających przekazywany obraz. Pracują one w tle i nie zajmują uwagi operatora.

Regiony zainteresowania

Region Of Interest (regiony zainteresowania), pozwala na ustawienie do 4 kluczowych regionów którymi zainteresowany jest użytkownik. Możliwe jest ustawienie głównego strumienia w wybranym obszarze oraz strumienia dodatkowego poza tym obszarem. Pozwala to zaoszczędzić więcej miejsca na dysku twardym.

Cyfrowa stabilizacja obrazu

Kompensacja drgań obrazu powstającego w wyniku szybko poruszających się obiektów odbywa się poprzez dynamiczną redukcję jego jakości. Balans między jakością obrazu, a powstałymi drganiami obrazu pozwala uniknąć rozmycia.

Potrójny strumień wideo

Kamera potrafi na wyeksportować 3 różne rodzaje strumieni wideo w jednym czasie. Jednocześnie w strumieniu głównym emituje obraz w pełnej rozdzielczości dla podglądu i w celu przechowywania. W strumieniu dodatkowym o niższej rozdzielczości emitowany jest obraz dla podglądu zdalnego. Trzeci strumień przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych.

Kodowanie obrazu H.265

Kodek H.265 oferuje dwukrotnie lepszą kompresję niż dotychczas stosowany H.264 i obsługuje rozdzielczości do 7680 na 4320 pikseli. Dwa razy mniejszy rozmiar pliku oznacza dwa razy krótszy czas pobierania nagrań z rejestratora, dwa razy mniejsze zapotrzebowanie na przepustowość łącza czy dwa razy mniej na przechowywanie materiału wideo. Oznacza to, iż ta sama pojemność dysków twardych wystarczy na dwa razy dłuższy okres rejestracji obrazu.

3D-DNR

Redukcja szumu przestrzennego oferuje nam jeszcze bardziej czysty obraz w porównaniu do standardowej funkcji DNR, co w rezultacie zmniejszy rozmiar nagrania dzięki czemu zaoszczędzimy wiecej miejsca na dysku.

WDR

Optymalizacja obrazu poprzez dostosowanie wartości gamma w celu rozjaśnienia ciemnych obszarów i przyciemnienia zbyt jasnych.

AWB

Automatyczny balans bieli poprawia jakość obrazu poprzez regulację reakcji kamery na różną temperaturę światła w otoczeniu, w rezultacie czego otrzymamy poprawnie odwzorowane kolory.

AGC

Automatyczne sterowanie wzmocnieniem zwiększa czułość na światło, co pozwala nam na pracę w ciemniejszych warunkach. Wzmocniony zostanie również ewentualny szum, dlatego ustawienie tego parametru należy dobrać doświadczalnie.

Parametry techniczne

System skanowania

Skanowanie progresywne

Przetwornik

1/2.8” 3.0MP Sony Exmor Starvis IMX123

Ilość pikseli

2048(H)x1536(V)

Wyjście wideo kompozytowe

 

Czułość

Kolor: 0.05 Lux/(F1.6, 50IRE),

B/W: 0.02 Lux/(F1.6, 50IRE);

0 Lux wł. IR

Stosunek S/N

> 55dB (wył. AGC)

Balans Bieli (ATW)

automatyczny/ręczny

Obiektyw

Ogniskowa

4,6-152mm, 33x

Wycieraczka

 

Szybkość zoom

5 s.

Kąt widzenia

61°(w)—2°(t)

Minimalny dystans

1-1,5m

 

Zakres przysłony

F1,6-F4,8

Parametry

głowicy

Zakres obrotu

360°

Prędkość obrotu

0,1° -180°/s

 

Prędkość w presecie

400°/s

 

Przechył

-16°-90°

 

Prędkość przechyłu

0.1°-120°/s

 

Prędkość przechyłu w presecie

180°/s

 

Funkcje automatyki

500 presetów / 8 Tras / 8 Ścieżek

 

Wyświetlanie pozycji PTZ

Tak

 

Zadania

Automatyczna aktywacja Presetów/Skanów/Tras/Ścieżek po określonym czasie

Funkcje

podstawowe

Protokoły

IPv4/IPv6/ HTTP/ HTTPS/ 802.1x/ Qos/ FTP/ SMTP/ UPnP/ SNMP/ DNS/ DDNS/ NTP/ RTSP/ RTP/ TCP/ UDP/ IGMP/ ICMP/ DHCP/ PPPoE

 

Kompensacja światła

wł./wył. (BLC/HLC)

 

Funkcja poszerzonej dynamiki (WDR)

wł./wył.100dB

 

Migawka

Auto, Ręczna (1s-1/100000s), zabezpieczenie przed migotaniem

 

Kontrola wzmocnienia (AGC)

wł./wył.

 

Redukcja szumów (NR)

3D wł./wył.

Funkcje

dodatkowe

OSD

Nazwa kanału, pozycja PTZ, czas, logo, 5 x dowolny tekst

Detekcja ruchu

wł./wył.

 

Strefy prywatności

wł./wył. (24 strefy)

 

Odwrócenie obrazu

Auto/wł./wył.

 

Wyostrzenie

wł./wył.

 

Funkcja dzień/noc

Mechaniczny filtr IR (ICR)

 

Promiennik podczerwieni

(IR)

Do 100 m

 

Wejście / wyjście audio

Tak / Tak

 

Wejście / wyjście alarmowe

1 / 1

Funkcje video

Kompresja wideo

H.265/H.264/H.264/MJPEG

 

Kompresja Audio

G711A/G711U/ADPCM/AAC

 

Rozdzielczość

2048x1536 / 1080p (1920x1080) / 720p (1280x720)

D1 (704x576) / CIF (352x288)

 

Prędkość transmisji strumienia głównego

(2048x1536)(25/30fps)

1080P: (1920x1080)(25/30fps)

720P: (1280x720)(1 ~25/30fps)

 

Prędkość transmisji strumieni dodatkowych

D1/CIF(1 ~25/30fps)

 

Przepływność

H.265/H.264: 64 K~16Mbps

Funkcje sieci

Komunikacja

RJ-45 (10/100Base-T)

 

Protokoły

TCP/IP/ICMP/HTTP/HTT PS/FT P/DHCP/DNS

/DDNS/RT P/RT SP/RT CP/PPPoE/NT P/UPnP

/SMTP/SNMP/IGMP/802.1X/QoS/IPv6

 

ONVIF

Onvif Profil S

 

Użytkownicy mobilni

iOS, Android

 

Użytkownicy

32, 4 poziomy, 2 jednocześnie

Współczynnik ochrony

IP66

Zasilanie

POE+, 12V DC

Gniazdo pamięci

Micro SD do 128GB

Zabezpieczenie przepięciowe

TVS 6000V / 4000V

Pobór mocy

Maks. 21 W

Temperatura pracy

-40°C ~ 70°C

Wilgotność

0—95%

Waga

5kg

Wymiary

372x222x222 mm