UPS POWER WALKER OFFLINE 600VA 4X PL + 2X PL OUT

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Powerwalker
  • EAN: 4260074976212

  • Historia ceny
  • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
    Nr ref.: 3380
    Dostępność: 48h
    Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
    Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
    Hurt - czytaj więcej
  • szt.
  • Cena netto: 394,64 zł 485,41 zł

Cechy produktu:
PowerWalker VFD 600 APFC* jest to UPS Standby/Off-line dla domu lub biura, współpracujący z technologią APFC. Zwykle przy zasilaczach komputerowych dla graczy (zasilaczach z technologią APFC) zaleca się dobranie dwukrotnie większego UPSa, aniżeli wskazuje na to moc zasilacza. W innym wypadku komputer może się restartować w przypadku braku zasilania z sieci, nawet jeśli jest podłączony do zasilacza awaryjnego. UPS ten został stworzony z myślą o graczach, aby zapewnić im ciągłość pracy w przypadku awarii zasilania.

Wyposażony w 6 gniazd z bolcem uziemiającym (PL/FR), z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym na wszystkich gniazdach, w tym 4 z podtrzymaniem awaryjnym z baterii, UPS ten nadaje się idealnie do wykorzystania w domu czy biurze. Wygląd UPSa zbliżony do wyglądu standardowej listwy zasilającej pozwala na umieszczenie go tam, gdzie standardowy UPS jest nie praktyczny. Specjalna komora na baterie pozwala użytkownikowi na jej łatwą wymianę bez konieczności angażowania zewnętrznego serwisu.

- 600VA Off-Line Ups
- Rozwiązanie dla zasilaczy z APFC (zasilacze komputerowe)
- 4 gniazda z awaryjnym zasilaniem z baterii
- 6x gniazd z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym (dwa bez zasilania awaryjnego przewidziane pod drukarki laserowe, skanery czy lampkę)
- wskaźnik LED, zimny start, funkcja Green Power
- automatyczny restart po odzyskaniu prądu przemiennego
- Technologia wysokiej częstotliwości
- Szybka instalacja & łatwa obsługa
- Łatwa dla użytkownika wymiana baterii
- auto restart po podłączeniu do prądu
- gniazdo przeciwprzepięciowe RJ11/RJ45 do podłączenia modemu/routera
- funkcja oszczędzania energii

* APFC - Jest to technologia stosowana w zasilaczach komputerowych, służąca do poprawy jego efektywności, dostosowując się do obciążenia zasilacza oraz napięcia w sieci elektrycznej.
APFC znajdziemy w 90% dobrych zasilaczy,
Różnica między APFC i PPFC. APFC dostosowuje się ze swoją korekcją do zapotrzebowania, np. zasilacz ma 500W, ale pobiera 150W, bo tyle aktualnie potrzebuje. PPFC projektowane są dla stałego obciążenia - czyli jak zasilacz ma 500W to pobiera 500W bez względu na to jaką moc wykorzystuje komputer.

 

Moc pozorna 600 VA
Moc 300 W
Liczba baterii
1
Napięcie baterii 12 V
Czas ładowania baterii 10 H
Czas podtrzymania przy 100% obciążeniu 0.5 min
Czas podtrzymania przy 50% obciążeniu 7 min
Czas transferu 2 - 6 ms
Częstotliwość wyjściowa 50 Hz
Długość 320 mm
Gniazda wyjściowe
230V PL (10A)x2 z uziemieniem
230V PL (10A)x4 z uziemieniem
Gniazdo rozszerzeń
Nie
Kolor
Czarny
Maksymalny czas przełączania 3 ms
Napięcie wejściowe 230 V
Napięcie wyjściowe 230 V
Obsługiwane systemy operacyjne
Win. 98
Win. 2000
Win. XP
Win. Vista
Win. 7
Linux
MAC
Win. 8
Pojemność baterii 5 Ah
Postać fali (podczas pracy na baterii)
Modyfikowana sinusoida
Regulacja częstotliwości wejściowej +/-1 Hz
Regulacja napięcia wyjściowego +/- 10 %
Szerokość 125 mm
Waga baterii 1.5 kg
Wysokość 86 mm
Zakres napięcia wejściowego 170 - 280 V
Zalecana temperatura otoczenia 0 - 40 °C
Zalecana wilgotność otoczenia 0 - 90 %
Złącza
RJ11
Zabezpieczenia
Przeciwprzepięciowe