Zestaw do restauracji tablica sygnalizacyjna z 5 przyciskami wielofunkcyjnymi

 • Dodaj recenzję:
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 11235
  Dostępność: 24h
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
 • szt.
 • Cena netto: 528,21 zł 649,70 zł

Kompletny, gotowy do podłączenia bezprzewodowy zestaw tablicy sygnalizacyjnej z przyciskami wielofunkcyjnymi do restauracji


Programowanie przycisku wielofunkcyjnego VIDI-PRZ-3SLZ z tablicą ODB-28Demonstracja działania przycisku wielofunkcyjnego VIDI-PRZ-3SLZ z tablicą ODB-28


W skład zestawu wchodzą:

Tablica VIDI-PRZ-28 x 1szt.

Bezprzewodowy system przywoławczy znajduje zastosowanie w restauracji - krótszy czas oczekiwania na obsługę oraz w szpitalu i ośrodkach pomocy. Jednym z elementów systemu jest tablica sygnalizacyjna, którą montuje się w pomieszczeniu gdzie znajduje się obsługa. Drugim zaś elementem jest przycisk przywołania, który możemy umieścić na poszczególnym stoliku lub sali szpitalnej. Każde przywołanie jest potwierdzone sygnałem dzwiękowym i pojawieniem się numeru który został przypisany danemu stolikowi lub pacjetnowi.


KLIKNIJ I SPRAWDŹ

Przycisk wielofunkcyjny ViDiLine 3SL x 5szt.

Drugim zaś elementem jest przycisk przywołania, który możemy umieścić na poszczególnym stoliku lub sali szpitalnej. Każde przywołanie jest potwierdzone sygnałem dzwiękowym i pojawieniem się numeru który został przypisany danemu stolikowi lub pacjetnowi.

Urządzenie wyposażone jest w trzy przyciski: „wezwanie”, „rachunek”, „anuluj”. Przeznaczeniem nadajnika są restauracje. Umożliwia on łatwe przywoływanie kelnera przez klientów.


KLIKNIJ I SPRAWDŹ