Zapraszamy do sklepu https://www.genway.pl |
Genway Marcin Mazurek sp. k. Fryderyka Chopina 37 09-402 Płock tel. +48 24 264 77 33 |
Samodzielne urządzenie kontroli dostępu składa się z kontrolera i czytnika w jednym urządzeniu: potrafi identyfikować użytkowników, decydować o ich uprawnieniach do dostępu do instalacji oraz sterować zamkiem elektronicznym za pomocą przekaźnika. Terminale hybrydowe łączą w sobie kontrolę dostępu i kontrolę czasu pracy, umożliwiając kontrolę czasu pracy i obecności pracowników w momencie ich identyfikacji.
Sprzęt ten pozwala na identyfikację za pomocą kart lub breloków z technologią RFID EM 125 kHz, a także klawiatury do kodów numerycznych i biometrii odcisków palców.
Ekran o przekątnej 2,4 cala ułatwia lokalną obsługę i konfigurację sprzętu, zarówno w celu jego autonomicznego użytkowania bez oprogramowania, jak i ustawienia niektórych parametrów wymaganych do połączenia z oprogramowaniem, np. konfiguracji sieci.
Zaawansowane konfigurowalne funkcje: wyjście 12 V DC (umożliwia bezpośrednie zasilanie zamka elektronicznego bez konieczności stosowania dodatkowego źródła napięcia, ponieważ sprzęt zasilany jest standardowym PoE)
Oprogramowanie CrossChex Standard służy do konfiguracji użytkowników, harmonogramów i grup dostępu, a także funkcji specjalnych, czasów otwarcia przekaźników lub czasów odczytu czytników.
| Marka | Anviz |
| Model | VF30-PRO |
| Pojemność | Do 3000 odcisków palców i 3000 kart/haseł |
| Dokumentacja | 100 000 |
| Ekran | 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz TFT LCD |
| Tryby identyfikacji | Odcisk palca, karta, PIN i/lub kombinacje |
| Karta zbliżeniowa | RFID EM (125 kHz) |
| Komunikacja | TCP/IP, WiFi, USB, RS485 i Wiegand |
| Wejścia | 1 x czujnik drzwi, 1 x przycisk, 1 x wejście Wiegand |
| Wyjścia | 1 x przekaźnik NO/NC, 1 x wyjście Wiegand |
| Funkcje specjalne | Dzwonek do drzwi i zabezpieczenie przed przejściem |
| Oprogramowanie | CrossChex Standard: bezpłatne lokalne oprogramowanie na komputery PC do kontroli dostępu i obecności CrossChex Cloud: bezpłatna chmura do kontroli czasu i obecności |
| Moc | DC 12 V / 1 A maks. Standard PoE IEEE802.3af |
| Stopień ochrony | Ważne dla wnętrza |
| Temperatura robocza | -30 ºC ~ +60 ºC |
| Wymiary | 80 (szer.) x 180 (wys.) x 40 (gł.) mm |
| Waga | 200 gramów |
Opcje produktu