![]() Zapraszamy do sklepu https://www.genway.pl |
Genway Marcin Mazurek sp. k. Fryderyka Chopina 37 09-402 Płock tel. +48 24 264 77 33 |
W placówkach ochrony zdrowia personel medyczny narażony jest na sytuacje zagrożenia — atak ze strony pacjenta, agresję słowną, presję psychiczną. Ten zestaw powstał po to, by lekarz mógł natychmiast i dyskretnie wezwać pomoc – dosłownie jednym ruchem ręki.
Lekarz nosi bezprzewodowy przycisk KAL-PG na nadgarstku lub smyczy. W sytuacji zagrożenia – np. gdy pacjent staje się agresywny – wystarczy jedno naciśnięcie, by natychmiast wysłać sygnał do centrali.
✅ Dyskretny i szybki – działa bez potrzeby używania telefonu
✅ Stabilne połączenie radiowe na częstotliwości 433 MHz
✅ Idealny do gabinetów, oddziałów szpitalnych i punktów przyjęć
Centrala KAL-HC-CWT odbiera sygnał z przycisku i natychmiast uruchamia głośny dzwonek alarmowy oraz migające światło LED, informując o sytuacji awaryjnej. Ale to nie wszystko:
Obsługa aplikacji Tuya Smart (lub Smart Life) – centrala wysyła natychmiastowe powiadomienie push na telefon (Android/iOS).
Dzięki temu ochrona, kierownik zmiany lub dowolna osoba z dostępem do aplikacji może otrzymać sygnał zagrożenia nawet poza budynkiem, reagując błyskawicznie.
✅ Zdalne powiadomienie na smartfon – nawet w innym pomieszczeniu lub poza budynkiem
✅ Wbudowany akumulator awaryjny – działa także przy zaniku zasilania
✅ Nie wymaga prowadzenia przewodów – pełna mobilność
Ten kompaktowy zestaw to idealne rozwiązanie dla:
System KALER z centralą WiFi to bezpieczne, nowoczesne i bezprzewodowe rozwiązanie, które nie tylko emituje sygnał alarmowy na miejscu, ale natychmiast wysyła powiadomienie na aplikację mobilną, zwiększając skuteczność interwencji.
Opcje produktu