Wyświetlacz z ekranem dotykowym Kaler - GEN-50

 • Producent: KALER

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 499,95 zł brutto
 • Nr ref.: 14490
  Dostępność: natychmiast
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
Zobacz załączniki
 • szt.
 • Cena netto: 1 463,37 zł 1 799,95 zł

GEN-50 to uniwersalny system przywoławczy przeznaczony do użytku w różnego rodzaju placówkach, takich jak gastronomia, sanatoria, szpitale i przychodnie. Pozwala on na zarządzanie zamówieniami lub obsługą klientów poprzez wyświetlanie numerów stolików lub pokoi na ekranie dotykowym i powiadamianie za pomocą dzwonków lub sygnałów dźwiękowych.

Urządzenie składa się z centralnej jednostki sterującej, która jest wyposażona w ekran dotykowy. Umożliwia wyświetlanie przywołań z nadajników GEN-CA, GEN-ST, GEN-ST1, GEN-ST2 lub GEN-3G

GEN-50 jest prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej. Dzięki temu każdy pracownik może szybko opanować obsługę systemu i w pełni wykorzystać jego możliwości.

Dzięki zastosowaniu tego systemu pracownicy mogą szybko reagować na zmiany w zamówieniach lub potrzeby klientów i zapewnić płynną obsługę.

Zastosowanie systemu GEN-50 pozwala na poprawienie efektywności pracy obsługi klienta i zwiększenie zadowolenia klientów, co przekłada się na lepsze wyniki finansowe placówki. System jest elastyczny i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań każdej placówki.