Sieci LAN i Wi-Fi

UBIQUITI NANOSTATION M2

UBIQUITI NANOSTATION M2

  • Częstotliwość: 2.3-2.5GHz
  • Czułość: do 28dBm
  • Standard: 802.11b/g/n

Nr ref.: 3553
brutto: 450,75 zł
(netto: 366,46 zł)
UBIQUITI NANOSTATION M2 LOCO

UBIQUITI NANOSTATION M2 LOCO

  • Częstotliwość: 2,4GHz
  • Czułość: -96 dBm
  • Standard: 802.11b/g/n

Nr ref.: 3554
259,00 zł
brutto: 251,30 zł
(netto: 204,31 zł)
UBIQUITI NANOSTATION M5

UBIQUITI NANOSTATION M5

  • Częstotliwość: 4.9-5.9 GHz
  • Czułość: do 27 dBm
  • Standard: 802.11b/g/n

Nr ref.: 3555
brutto: 453,87 zł
(netto: 369,00 zł)
UBIQUITI NANOSTATION M5 LOCO

UBIQUITI NANOSTATION M5 LOCO

  • Częstotliwość: 5GHz
  • Czułość: do 23 dBm
  • Standard: 802.11b/g/n

Nr ref.: 3556
brutto: 430,50 zł
(netto: 350,00 zł)
ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-4D/SC 4x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX

ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-4D/SC 4x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX

OVH-4D/SC pozwala na transmisję kanałów wizji i kanału danych telemetrycznych RS-485 przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe na odległość do 20 km

Nr ref.: 4610
brutto: 734,52 zł
(netto: 597,17 zł)
MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P

MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P

Optyczne moduły Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) znajdują coraz częstsze zastosowanie w połączeniach telekomunikacyjnych 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH jak i w połączeniach z dyskami i macierzami dyskowymi zgodnymi z Fiber Channel

Nr ref.: 4873
brutto: 134,53 zł
(netto: 109,37 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2ST/2ST 1 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2ST/2ST 1 m

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Nr ref.: 4900
brutto: 34,19 zł
(netto: 27,80 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-20 20 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-20 20 m

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4908
brutto: 23,95 zł
(netto: 19,47 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-5 5 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-5 5 m

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4910
brutto: 13,91 zł
(netto: 11,31 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-3 3 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-3 3 m

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4914
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-50 50 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-50 50 m

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4916
brutto: 18,45 zł
(netto: 15,00 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-10 10 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-10 10 m

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Nr ref.: 4920
brutto: 62,58 zł
(netto: 50,88 zł)
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m

Patchcord wielomodowy duplex OM3 z powłoką LSZH wykorzystywany do łączenia szybkich sieci, takich jak 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet spełniający przy tym normy IEC, EIA TIA oraz standardy Telecordia

Nr ref.: 4931
brutto: 35,01 zł
(netto: 28,46 zł)
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2ST-MM-2 2 m

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2ST-MM-2 2 m

Patchcord wielomodowy duplex OM2 z powłoką LSZH

Nr ref.: 4935
brutto: 41,92 zł
(netto: 34,08 zł)
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2ST/2ST-MM-2 2 m

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2ST/2ST-MM-2 2 m

Patchcord wielomodowy duplex OM2 z powłoką LSZH

Nr ref.: 4936
brutto: 51,34 zł
(netto: 41,74 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM2-SM

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM

Konwerter OM2-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4950
brutto: 74,07 zł
(netto: 60,22 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG2-SM

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM

Konwerter OMG2-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4951
brutto: 92,30 zł
(netto: 75,04 zł)
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM

Konwerter OM2-MM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy

Nr ref.: 4952
brutto: 62,12 zł
(netto: 50,50 zł)
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM

Konwerter OMG2-MM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy

Nr ref.: 4953
brutto: 114,45 zł
(netto: 93,05 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   M-203G ULTIMODE

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE

Konwerter M-203G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4956
brutto: 175,80 zł
(netto: 142,93 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG1-SM KOMPLET TXRX

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX

Konwerter OMG1-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy

Nr ref.: 4958
brutto: 266,05 zł
(netto: 216,30 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE

Konwerter M-207G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4959
brutto: 446,72 zł
(netto: 363,19 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE

Konwerter M-207M pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4960
brutto: 189,35 zł
(netto: 153,94 zł)
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE

Konwerter M-023G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy

Nr ref.: 4963
brutto: 125,90 zł
(netto: 102,36 zł)
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE

Konwerter M-023M pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy

Nr ref.: 4964
brutto: 82,78 zł
(netto: 67,30 zł)
ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14

ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14

Adapter OM-14 zapewnia zasilanie 14 media konwerterom w szafie Rack 19\"

Nr ref.: 4966
brutto: 573,60 zł
(netto: 466,34 zł)
MODUŁ WIELOMODOWY SFP-011M

MODUŁ WIELOMODOWY SFP-011M

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny

Nr ref.: 4967
brutto: 41,92 zł
(netto: 34,08 zł)
MODUŁ WIELOMODOWY SFP-023G

MODUŁ WIELOMODOWY SFP-023G

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny

Nr ref.: 4968
brutto: 45,37 zł
(netto: 36,89 zł)
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F

Optyczne moduły Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) znajdują coraz częstsze zastosowanie w połączeniach telekomunikacyjnych 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH jak i w połączeniach z dyskami i macierzami dyskowymi zgodnymi z Fiber Channel

Nr ref.: 4969
brutto: 114,39 zł
(netto: 93,00 zł)
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny

Nr ref.: 4971
brutto: 56,51 zł
(netto: 45,94 zł)