Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę. Inne, specjalne warunki płatności ustalane są na podstawie odrębnych ustaleń z działem handlowym naszej firmy.

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki.

Gotówka

Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie stacjonarnym w Płocku.

Płatność kartą

Zamówienie płatne kartą w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie stacjonarnym w Płocku.

Przedpłata na konto bankowe

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.

Szybkie przelewy online

Elektroniczny system płatności dokonywanych przez sieć Internet. System pozwala na ekspresowe płatności przy pomocy BLIK szybkie przelewy oraz płatność kartą kredytową.

PayU

Elektroniczny system płatności dokonywanych przez sieć Internet. System pozwala na szybkie przelewy oraz płatność kartą kredytową.

PayPal

System płatności elektroniczny dokonywanych przez sieć Internet. PayPal pozwala na szybkie przelewy oraz płatność kartą kredytową. Opcja dostępna przy zakupach zagranicznych.

Odroczony termin płatności

Opcja dostępna tylko dla zweryfikowanych partnerów handlowych.