O firmie

Historia | Galeria | Referencje

Dane ewidencyjne

Genway Mazurek Marcin Spółka Komandytowa
ul. Fryderyka Chopina 37
09-402 Płock

KRS 0000966400
NIP 7743268413
REGON 521884470

Historia

Firma Genway istnieje na rynku światowym od 1993 roku i jest wiodącym producentem systemów domofonowych oraz wideodomofonowych. Sieć sprzedaży obejmuje Amerykę Północną, Europę oraz Azję. Od 2003 roku jesteśmy wyłącznym importerem produktów Genway na terenie Polski. W 2009 roku firma Genway i ABB połączyły się tworząc nową spółkę ABB Genway. Nowa spółka będzie pracowała nad tworzeniem systemów inteligentnego budynku przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Głównym założeniem nowych systemów jest maksymalne uproszczenie złożoności instalacji budynku, dzięki czemu systemy mają stać się bardziej niezawodne i konkurencyjne na rynku. Nowa firma będzie na bieżąco rozwijała swoje portfolio produktów. Ma ona integrować instalacje wideodomofonowe z innymi systemami zarządzania budynkiem ABB i-bus ®. Mieszkańcy będą mogli kontrolować wszystkie urządzenia elektroniczne w domu, w tym: oświetlenie, klimatyzacje, system alarmowy i inne z jednego prostego w obsłudze panelu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nasz szeroki asortyment produktów jest cały czas powiększany przez nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami i producentami krajowymi oraz zagranicznymi. W naszej szerokiej ofercie znajdują się rozwiązania w zakresie:

  • Domofonów
  • Wideodomofonów
  • Kontroli dostępu
  • Telewizji przemysłowej
  • Systemów alarmowych

Jesteśmy z Wami

HK

Stawiamy na wysoki poziom zadowolenia Klienta. Zapewniamy jakość i niezawodność. W oferowanych produktach stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jakość naszych produktów stoi na najwyższym poziomie. Przy zakupie towaru, klient otrzymuje nie tylko konkurencyjną cenę, ale również fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Działamy na zasadzie ścisłej współpracy z naszymi klientami, budujemy wzajemne relacje oparte na partnerstwie i wzajemnych korzyściach.

Jesteśmy EKO

Wszystkie produkty naszej firmy oznaczone są symbolem CE oraz przekreślonego kosza, zgodnie z europejską dyrektywą 2002/96/WE o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Waste Electrical and Electronic Equipment -WEEE), oznacza to, że pod żadnym pozorem nie można tych urządzeń wyrzucać do zwykłych koszy na śmieci. Należy je oddawać do specjalnych punktów zbierania ZSEE. Spełniamy wymagania Ministerstwa Ochrony Środowiska. Jesteśmy wpisani do rejestru przedsiębiorstw i organizacji odzysku zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska. Nasz numer rejestrowy GIOŚ E0009275W.

Jesteśmy wiarygodni

Sexurex 2014

Jesteśmy członkiem programu „RZETELNA FIRMA” organizowanym przez Krajowy Rejestr Dłużników, który rekomenduje współpracę wyłącznie z rzetelnymi firmami. Dzięki temu programowi macie Państwo pewność, że nasza firma jest wiarygodnym kontrahentem.

Szybkość

Naszym Klientom oferujemy szybką i bezpieczną dostawę towaru na terenie kraju jak i Unii Europejskiej. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS oraz Inpost.

Pozytywny wizerunek

W każdym roku nasza firma stara się uczestniczyć w najważniejszych imprezach branżowych. Targi to miejsce prestiżowych spotkań z klientami, stanowią okazję do dialogu i wymiany opinii. Na każdych targach prezentujemy nowe produkty. Sukcesywny rozwój naszej firmy pozwala na promowanie naszych produktów na terenie całej Polski oraz Europy. Nasze publikacje znajdziecie Państwo w czasopismach branżowych takich jak: Twierdza, Systemy Alarmowe, Ochrona Mienia i Informacji, oraz innych o tematyce budowlanej. Nowatorski design oraz zastosowanie najwyższej jakości podzespołów sprawia, iż nasze produkty cieszą się uznaniem na całym świecie i zaspokajają gusta każdego klienta.

Genway to nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość wykonania oraz konkurencyjna cena.

Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony internetowej www.genway.pl na której prezentujemy nasz asortyment, oraz na bieżąco informujemy naszych Klientów o wprowadzanych nowościach.