Światłowody

OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/R

OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/R

Osłona spawu termokurczliwa z metalowym elementem wzmacniającym

Nr ref.: 4998
brutto: 0,02 zł
(netto: 0,02 zł)
OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45

OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45

Osłona spawu termokurczliwa z metalowym elementem wzmacniającym

Nr ref.: 4991
brutto: 0,20 zł
(netto: 0,16 zł)
OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/C

OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/C

Osłona spawu termokurczliwa z metalowym elementem wzmacniającym

Nr ref.: 4993
brutto: 0,36 zł
(netto: 0,29 zł)
OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/O

OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/O

Osłona spawu termokurczliwa z metalowym elementem wzmacniającym

Nr ref.: 4996
brutto: 0,36 zł
(netto: 0,29 zł)
OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/T

OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/T

Osłona spawu termokurczliwa z metalowym elementem wzmacniającym

Nr ref.: 5000
brutto: 0,36 zł
(netto: 0,29 zł)
TERMINATOR OPTYCZNY TOT-002

TERMINATOR OPTYCZNY TOT-002

TOT-002 służy do zabezpieczenia niewykorzystanego wyjścia optycznego transmitera

Nr ref.: 5032
brutto: 0,79 zł
(netto: 0,64 zł)
ZAŚLEPKA OTWORU SC PPZO-SC

ZAŚLEPKA OTWORU SC PPZO-SC

Zaślepka otworu SC

Nr ref.: 5034
brutto: 0,95 zł
(netto: 0,77 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC-APC/SC-APC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC-APC/SC-APC

Adapter AD-SC-APC/SC-APC jednomodowy łączący dwa złącza typu SC-APC

Nr ref.: 5009
brutto: 1,18 zł
(netto: 0,96 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC

Adapter AD-SC/SC jednomodowy łączący dwa złącza typu SC

Nr ref.: 5010
brutto: 1,18 zł
(netto: 0,96 zł)
ZAŚLEPKA OTWORU SC DUPLEX PPZO-2SC

ZAŚLEPKA OTWORU SC DUPLEX PPZO-2SC

Zaślepka otworu SC duplex

Nr ref.: 5033
brutto: 1,85 zł
(netto: 1,50 zł)
ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM

Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu SC

Nr ref.: 5016
brutto: 2,09 zł
(netto: 1,70 zł)
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM

Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM wielomodowy łączący dwie pary złącz typu SC

Nr ref.: 5014
brutto: 2,73 zł
(netto: 2,22 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC-APC/2SC-APC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC-APC/2SC-APC

Adapter DUPLEX AD-2SC-APC/2SC-APC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu SC-APC

Nr ref.: 5006
brutto: 3,54 zł
(netto: 2,88 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC/2SC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC/2SC

Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu SC

Nr ref.: 5007
brutto: 3,54 zł
(netto: 2,88 zł)
TŁUMIK TO-LC/10DB

TŁUMIK TO-LC/10DB

Tłumik optyczny o wartości tłumienia 10dB, gniazdo LC na wtyk LC (tzw. żeńsko-męski)

Nr ref.: 5042
brutto: 3,94 zł
(netto: 3,20 zł)
ADAPTER WIELOMODOWY AD-ST/ST-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD-ST/ST-MM

Adapter AD-ST/ST-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu ST

Nr ref.: 5017
brutto: 3,96 zł
(netto: 3,22 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC-APC/2LC-APC FERRULA CERAMICZNA

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC-APC/2LC-APC FERRULA CERAMICZNA

Adapter AD-2LC-APC/2LC-APC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu LC APC

Nr ref.: 5004
brutto: 4,27 zł
(netto: 3,47 zł)
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem

Nr ref.: 4879
brutto: 4,33 zł
(netto: 3,52 zł)
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC/APC PIG-SC-APC

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC/APC PIG-SC-APC

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem

Nr ref.: 4880
brutto: 4,49 zł
(netto: 3,65 zł)
PIGTAIL WIELOMODOWY WTYK SC 50/125 PIG-SC-MM

PIGTAIL WIELOMODOWY WTYK SC 50/125 PIG-SC-MM

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem

Nr ref.: 4890
brutto: 4,66 zł
(netto: 3,79 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC/FC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC/FC

Adapter AD-FC/FC jednomodowy łączący dwa złącza typu FC

Nr ref.: 5008
brutto: 4,76 zł
(netto: 3,87 zł)
PUSZKA ABONENCKA PPO-2

PUSZKA ABONENCKA PPO-2

.

Nr ref.: 10172
brutto: 4,97 zł
(netto: 4,04 zł)
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem, a z drugiej gołym włóknem.

Nr ref.: 4876
brutto: 5,04 zł
(netto: 4,10 zł)
PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC 50/125 PIG-LC-MM
brutto: 5,63 zł
(netto: 4,58 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA

Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu LC

Nr ref.: 5005
brutto: 6,06 zł
(netto: 4,93 zł)
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM

Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM wielmodowy łączący dwie pary złącz typu LC

Nr ref.: 5012
brutto: 6,06 zł
(netto: 4,93 zł)
UCHWYT SPAWU MECHANICZNEGO USM-6

UCHWYT SPAWU MECHANICZNEGO USM-6

Uchwyt spawu mechanicznego przeznaczony do kasety światłowodowej PPKS-12

Nr ref.: 4989
brutto: 6,24 zł
(netto: 5,07 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-5 5 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-5 5 m

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4915
brutto: 6,83 zł
(netto: 5,55 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-1 1 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-1 1 m

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4928
brutto: 7,15 zł
(netto: 5,81 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-3 3 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-3 3 m

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4914