Światłowody

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC-APC/SC-APC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC-APC/SC-APC

Adapter AD-SC-APC/SC-APC jednomodowy łączący dwa złącza typu SC-APC

Nr ref.: 5009
brutto: 1,35 zł
(netto: 1,10 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC

Adapter AD-SC/SC jednomodowy łączący dwa złącza typu SC

Nr ref.: 5010
brutto: 1,38 zł
(netto: 1,12 zł)
ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM

Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu SC

Nr ref.: 5016
brutto: 1,38 zł
(netto: 1,12 zł)
ZAŚLEPKA OTWORU SC DUPLEX PPZO-2SC

ZAŚLEPKA OTWORU SC DUPLEX PPZO-2SC

Zaślepka otworu SC duplex

Nr ref.: 5033
brutto: 2,36 zł
(netto: 1,92 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC-APC/2SC-APC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC-APC/2SC-APC

Adapter DUPLEX AD-2SC-APC/2SC-APC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu SC-APC

Nr ref.: 5006
brutto: 3,78 zł
(netto: 3,07 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC/FC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC/FC

Adapter AD-FC/FC jednomodowy łączący dwa złącza typu FC

Nr ref.: 5008
brutto: 3,94 zł
(netto: 3,20 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC/2SC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC/2SC

Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu SC

Nr ref.: 5007
brutto: 4,01 zł
(netto: 3,26 zł)
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM

Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM wielomodowy łączący dwie pary złącz typu SC

Nr ref.: 5014
brutto: 4,13 zł
(netto: 3,36 zł)
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem

Nr ref.: 4879
brutto: 4,56 zł
(netto: 3,71 zł)
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC/APC PIG-SC-APC

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC/APC PIG-SC-APC

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem

Nr ref.: 4880
brutto: 4,69 zł
(netto: 3,81 zł)
PIGTAIL WIELOMODOWY WTYK SC 50/125 PIG-SC-MM

PIGTAIL WIELOMODOWY WTYK SC 50/125 PIG-SC-MM

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem

Nr ref.: 4890
brutto: 4,92 zł
(netto: 4,00 zł)
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK FC PIG-FC

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK FC PIG-FC

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem, a z drugiej gołym włóknem.

Nr ref.: 4874
brutto: 5,19 zł
(netto: 4,22 zł)
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem, a z drugiej gołym włóknem.

Nr ref.: 4876
brutto: 5,22 zł
(netto: 4,24 zł)
PUSZKA ABONENCKA PPO-2
brutto: 5,54 zł
(netto: 4,50 zł)
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK FC/APC PIG-FC-APC

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK FC/APC PIG-FC-APC

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem, a z drugiej gołym włóknem.

Nr ref.: 4875
brutto: 5,71 zł
(netto: 4,64 zł)
PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC 50/125 PIG-LC-MM
brutto: 6,08 zł
(netto: 4,94 zł)
UCHWYT SPAWU MECHANICZNEGO USM-6

UCHWYT SPAWU MECHANICZNEGO USM-6

Uchwyt spawu mechanicznego przeznaczony do kasety światłowodowej PPKS-12

Nr ref.: 4989
brutto: 6,24 zł
(netto: 5,07 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC-APC/2LC-APC FERRULA CERAMICZNA

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC-APC/2LC-APC FERRULA CERAMICZNA

Adapter AD-2LC-APC/2LC-APC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu LC APC

Nr ref.: 5004
brutto: 6,69 zł
(netto: 5,44 zł)
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM

Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM wielmodowy łączący dwie pary złącz typu LC

Nr ref.: 5012
brutto: 6,91 zł
(netto: 5,62 zł)
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA

Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu LC

Nr ref.: 5005
brutto: 7,15 zł
(netto: 5,81 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-3 3 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-3 3 m

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4914
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-3 3 m
brutto: 7,38 zł
(netto: 6,00 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-1 1 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-1 1 m

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4928
brutto: 7,52 zł
(netto: 6,11 zł)
PIGTAIL WIELOMODOWY WTYK ST 50/125 PIG-ST-MM

PIGTAIL WIELOMODOWY WTYK ST 50/125 PIG-ST-MM

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem

Nr ref.: 4891
brutto: 9,11 zł
(netto: 7,41 zł)
PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC PIG-LC-MM-OM3

PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC PIG-LC-MM-OM3

Pigtaile wielomodowe OM3 są używane do łączenia szybkich sieci, takich jak Gigabit Ethernet spełniając przy tym normy IEC, EIA TIA oraz standardy Telecordia.

Nr ref.: 4885
brutto: 9,72 zł
(netto: 7,90 zł)
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK ST PIG-ST

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK ST PIG-ST

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem, a z drugiej gołym włóknem.

Nr ref.: 4881
brutto: 10,23 zł
(netto: 8,32 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-1 1 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-1 1 m

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4906
brutto: 10,59 zł
(netto: 8,61 zł)
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/SC-MM 1 m

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/SC-MM 1 m

Wielomodowy patchcord

Nr ref.: 4944
brutto: 10,70 zł
(netto: 8,70 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/SC 1 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/SC 1 m

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Nr ref.: 4905
brutto: 10,95 zł
(netto: 8,90 zł)
KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-19

KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-19

Kaseta światłowodowa z tacką spawów na 12 włókien do przełącznicy światłowodowej

Nr ref.: 4988
brutto: 11,09 zł
(netto: 9,02 zł)