Bierzemy udział w głosowaniu na Nagrodę Publiczności - Kod Innowacji!

25-10-2023

GS1 Polska od 2018 roku przyznaje nagrody polskim firmom, które poprawiły efektywność, korzystając z globalnych standardów GS1. Wspierają rozwój biznesu oraz promują najlepsze rozwiązania i ich efekty. Wyróżnienia otrzymają przedsiębiorstwa, które dokonały wdrożenia dowolnego rozwiązania technicznego lub usprawnienia, realizującego cele zrównoważonego rozwoju z wykorzystaniem dowolnych standardów GS1.

W czerwcu 2022 roku wdrożyliśmy standard GTIN czyli Globalny Numer Jednostki Handlowej, służący do unikalnej identyfikacji jednostek handlowych na całym świecie.

Naszym celem było dążenie do tego, aby wszystkie produkty posiadały numer GTIN, co pozwoli na lepsze pozycjonowanie produktów w marketplace’ach jako marki/marek, które posiadamy.

Celem równorzędnym jest również zautomatyzowanie pracy używając numerów GTIN do tworzenia zestawów. Są one podstawą do utrzymania odpowiednich stanów magazynowych dla poszczególnych zestawów/kompletów/produktów – z których się składają.

Uzyskaliśmy dzięki temu zdecydowaną poprawę jeśli chodzi o jakość wyszukiwania produktów, co wiąże się z poprawą działalności jako sprzedawcy w sieci.

Nasz projekt realizuje następujące cele zrównoważonego rozwoju United Nations:

  • Wzrost gospodarczy i godna praca;
  • Odpowiedzialna konsumpcja i produkcja;
  • Innowacyjność, przemysł, infrastruktura;
  • Mniej nierówności.

Serdecznie zachęcamy do głosowania: