Chuango H4 - system alarmowy WiFi

28-08-2019

Chuango H4 to bardzo nowoczesne i uniwersalne urządzenie, które jest bezprzewodowym systemem alarmowym WiFi. Sprzęt będzie w stanie kontrolować wszystkie ważniejsze urządzenia elektryczne. Dzięki temu można nimi sterować zdalnie, bez konieczności przebywania w ich pobliżu. To znaczne ułatwienie i przejście z tradycyjnego stylu życia na bardziej inteligentny.

Kontrolowanie systemu przy pomocy aplikacji mobilnej

Systemem bezprzewodowym WiFi można sterować przy pomocy aplikacji mobilnej, która będzie znajdowała się na telefonie komórkowym użytkownika. Jak widać obsługa jest bardzo intuicyjna, nic w tym skomplikowanego. Jeśli alarm WiFi wykryje jakiekolwiek zagrożenie, właściciel systemu zostanie o tym natychmiastowo poinformowany, m.in. otrzymując powiadomienie w aplikacji, z którym będzie mógł się szybko zapoznać. W razie bardziej poważnego zagrożenia na podany numer telefonu wykonane zostanie bezzwłoczne połączenie.

Chuango H4 sprawia, że w swoim domu lub biurze można czuć się całkowicie bezpiecznie. Przy okazji oszczędza się w ten sposób energię, ponieważ urządzenia elektryczne nie pobierają prądu wtedy, gdy nie zachodzi taka potrzeba. Tym samym można zdalnie sterować:

  • włącznikami światła,
  • systemem alarmowym,
  • telewizorami,
  • laptopami,
  • tabletami.

Każdy samodzielnie decyduje, jakie urządzenia chce podłączyć pod alarm WiFi. Istnieje również możliwość podłączenia do systemu dodatkowych akcesoriów, bez żadnych ograniczeń.

Łatwy montaż i szybka instalacja

Alarm WiFi może zostać z powodzeniem zainstalowany w każdym domu, w którym właściciele tego potrzebują. Montaż przebiega sprawnie, a tym samym zwiększa się poziom bezpieczeństwa poszczególnych domowników. Od tej pory będzie się również płaciło niższe rachunki za prąd. To bardzo przydatne urządzenie zwłaszcza wtedy, gdy domownicy często opuszczają swój dom, np. w celach rekreacyjnych lub służbowych. W takiej sytuacji, z pomocą aplikacji mobilnej, można stale kontrolować zainstalowany w lokalu system alarmowy i w razie potrzeby zainterweniować, nawet na dużą odległość. Dzięki temu wiele osób zabezpiecza się przed kradzieżami.