Grenton Smart Home z wizytą w Genway!

24-09-2021

Grenton Smart Home to polski system do zarządzania budynkiem. Pozwala na integrację rozmaitych systemów, które znajdują się w każdym domu: oświetlenie, ogrzewanie i chłodzenie, rekuperacja, bramy, rolety, audio-wideo i inne. Wszystko to dla wygody, ale również dla znacznych oszczędności mediów dzięki ich optymalnym wykorzystaniu.

 


Z firmą Grenton współpracujemy od 5 lat, czyli od połowy czasu ich istnienia. Przez ten okres wyposażyliśmy w system smart home szereg budynków (włącznie z naszym) i przeprowadziliśmy wiele szkoleń.

 


Panowie Marek Polit i Krzysztof Okła z firmy Grenton byli niedawno naszymi gośćmi. Zaprosiliśmy ich na oficjalne uruchomienie naszej ekspozycji. Jak zawsze rozmowy o planach na przyszłość przebiegły w miłej i merytorycznej atmosferze.

 


Zapraszamy wszystkich Państwa do obejrzenia naszej w pełni funkcjonalnej ekspozycji. Oprócz możliwości dotknięcia i przetestowania działania systemu Grenton można również zobaczyć jego integrację z monitoringiem Tiandy, wideodomofonami Akuvox oraz napędami bram Beninca. Osoby zainteresowane doradztwem w tym zakresie czy też szkoleniem zapraszamy do kontaktu.