Panele Akuvox X915 i S532 – Twoje rozwiązanie w ramach programu Dostępność+.

02-04-2024

Program Dostępność+ stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby społeczeństwa w zakresie dostępności przestrzeni publicznej i użyteczności publicznej dla osób z różnorodnymi potrzebami. Jako liderzy innowacyjnych rozwiązań w branży domofonowej, chcemy przedstawić, jak nasze panele Akuvox X915 i S532 przyczyniają się do realizacji tych celów, szczególnie w kontekście udogodnień dla osób z aparatami słuchowymi.

Zobowiązanie do dostępności

Zgodnie z wymogami programu Dostępność+, wszystkie budynki objęte tym programem muszą spełniać określone standardy dostępności do końca marca 2025 roku. Nasze panele X915 i S532 są doskonałym rozwiązaniem dla instytucji i miejsc publicznych, takich jak szkoły, uczelnie, szpitale, czy urzędy, które dążą do wdrożenia tych zmian.

Technologia na rzecz dostępności

Wyróżniającą cechą naszych paneli jest złącze do bezpośredniego połączenia pętli indukcyjnej. Ta technologia jest kluczowa dla osób noszących aparaty słuchowe, ponieważ umożliwia im odbiór dźwięku bez zakłóceń elektromagnetycznych, które są powszechnie emitowane przez urządzenia elektryczne. W praktyce oznacza to, że komunikacja przez nasze panele jest czysta i zrozumiała, co stanowi znaczące usprawnienie w codziennym funkcjonowaniu.

Przyjazna przestrzeń dla wszystkich

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, która jest w pełni dostępna i przyjazna dla osób ze szczególnymi potrzebami. Implementacja paneli Akuvox X915 i S532 w Twoim osiedlu lub budynku to krok w stronę budowania otwartej, zintegrowanej społeczności, gdzie każdy ma równe możliwości.

Podsumowanie

Stawiamy na innowacje, które poprawiają jakość życia i dostępność dla wszystkich. Panele X915 i S532 z złączem do pętli indukcyjnej to przykład naszego zaangażowania w realizację celów programu Dostępność+. Zapraszamy do kontaktu i współpracy w celu przygotowania Twojej przestrzeni na przyszłość, która jest dostępna dla każdego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz strony programu

Dostępność+(https://www.gov.pl/web/zdrowie/projekt-dostepnosc-plus), by dowiedzieć się więcej o programie i o tym, jak możesz uczynić swoje środowisko bardziej dostępnym.

Razem z Akuvox uważamy, że technologia powinna służyć ludziom, ułatwiając dostęp i komunikację. Dlatego nasze panele X915 i S532 ze złączem do pętli indukcyjnej są nie tylko innowacją techniczną, ale przede wszystkim krokiem w stronę przyszłości. Niezależnie od tego, czy jesteś zarządcą nieruchomości, dyrektorem szkoły, czy kierownikiem urzędu, nasze rozwiązania pomogą Ci spełnić wymogi programu Dostępność+ i zbudować otwarte, dostępne środowisko dla wszystkich.

Bezpośrednie połączenie pętli indukcyjnej: Nasze panele eliminują problem zakłóceń elektromagnetycznych, umożliwiając czystą i zrozumiałą komunikację dla osób z aparatami słuchowymi.

Wsparcie dla programu Dostępność+: Nasze rozwiązania są w pełni zgodne z wymogami programu, wspierając inicjatywy na rzecz dostępności i inkluzji.

Przyjazność dla użytkownika: Stawiamy na intuicyjność i łatwość obsługi, aby każdy, niezależnie od potrzeb, mógł swobodnie korzystać z naszych urządzeń.

Zachęcamy do podjęcia działań już dziś! Sprawdź, jak panele Akuvox X915 i S532 mogą pomóc Twojej instytucji lub miejscu pracy stać się bardziej dostępnymi. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach i korzyściach płynących z naszych produktów.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci przygotować się na przyszłość, w której dostępność i równość stają się standardem, a nie wyjątkiem. Razem możemy zbudować społeczeństwo, w którym każdy ma równy dostęp do informacji i usług.

Polecane artykuły

Nadchodząca podwyżka cen!

Nadchodząca podwyżka cen!

28-03-2024
Drodzy klienci, W związku z nadchodzącą podwyżką cen w kwietniu 2024 zapraszamy już teraz do zakupów w naszym sklepie i korzystania z szerokiej oferty produktów TIANDY. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tutaj sprzęt, który spełni Wasze oczekiwania i zapewni niezawodne...
Integracja zaawansowanych technologii w kamerach bispektralnych termowizyjnych VIDI-IPC-TH-256SD i VIDI-IPC-TH-256!

Integracja zaawansowanych technologii w kamerach bispektralnych termowizyjnych VIDI-IPC-TH-256SD i VIDI-IPC-TH-256!

27-03-2024
Wyjątkowa integracja technologii: Kamery VIDI-IPC-TH-256SD i VIDI-IPC-TH-256 łączą w sobie technologie termowizyjną i obrazu wizualnego, przy czym model 256SD dodatkowo oferuje zaawansowaną funkcję obrotową (PTZ - Pan, Tilt, and Zoom). Pozwala to na obserwację obszarów z różnych...
Genway na Targach Securex 2024 w Poznaniu!

Genway na Targach Securex 2024 w Poznaniu!

26-03-2024
Gdzie nas znajdziesz? Nasze stoisko będzie usytuowane w Pawilonie 6, na miejscu nr. 27, w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich. To tutaj będziemy na Ciebie czekać! Kiedy się spotkamy? Zaplanuj swoją wizytę między 23 a 25 kwietnia 2024. To trzy dni pełne możliwości, wiedzy i...
Zmiany w dystrybucji Tiandy od Kwietnia 2024- Dowiedz się więcej!

Zmiany w dystrybucji Tiandy od Kwietnia 2024- Dowiedz się więcej!

19-03-2024
My, firma Genway, pozostajemy niezmiennie zaangażowani w dystrybucję produktów Tiandy, wykorzystując nasze 9-letnie doświadczenie w ofertowaniu i wsparciu technicznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie prowadzić profesjonalne szkolenia warsztatowe w całej Polsce. Nasze działania...
Zwiększ swoje bezpieczeństwo dzięki nowoczesnej kamerze PTZ Tiandy TC-H326S-V3.0!

Zwiększ swoje bezpieczeństwo dzięki nowoczesnej kamerze PTZ Tiandy TC-H326S-V3.0!

14-03-2024
Wyposażona w imponujący 25-krotny zoom optyczny oraz technologię STARLIGHT, kamera Tiandy zapewnia krystalicznie czysty obraz nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Dzięki temu jesteście Państwo w stanie obserwować każdy szczegół z zachowaniem...
BCS & Genway: Wielki Powrót, Lepsza Ochrona

BCS & Genway: Wielki Powrót, Lepsza Ochrona

11-03-2024
Bezpieczeństwo na nowym poziomie Powrót BCS do oferty Genway to wiele więcej niż tylko reaktywacja współpracy. To zapowiedź nowego początku w dziedzinie bezpieczeństwa, gdzie zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania idą w parze z łatwością użytkowania i...
Innowacje, Komfort, Bezpieczeństwo: Nasza Synergia z Akuvox

Innowacje, Komfort, Bezpieczeństwo: Nasza Synergia z Akuvox

07-03-2024
W naszej ofercie pojawiła się nowość, która zasługuje na szczególną uwagę -Akubela HyPanel Lux z systemem Android. Ten produkt to przede wszystkim symbol przyszłości i innowacji w naszym sektorze. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, które oferujemy jako partnerzy Akuvox, nasi klienci...