Seria MVDP- Wideodomofon w kieszeni.

27-02-2017

1. Nie musisz biec. Nawet, jeśli to kurier.

Kiedy ktoś zadzwoni na domofon/wideodomofon stacjonarny, trzeba zdążyć odebrać, zanim po drugiej stronie skończy się cierpliwość. Niezapowiedziani goście wywołują sporo stresu, bowiem niezależnie co akurat robisz, zareagować da się przy wejściu. Każdy z nas pamięta kaskaderskie sekwencje, zanim klamka zapadła.

Z wideodomofonem MVDP nic nie musisz i nic nie tracisz. Wyjmujesz telefon i w tej chwili jesteś przy drzwiach, za pośrednictwem sieci WiFi. Oglądasz gościa w trybie incognito i decydujesz, czy to ktoś powołany. Możesz zostać na miejscu i nikt Cię nie zastanie lub zameldować się i ruszyć do drzwi/furtki. Czasem najwygodniejszą opcją będzie zwolnienie rygla na odległość.

Jeśli wolisz większy ekran, aplikacja w języku polskim dostępna jest też bezpłatnie na każdy tablet z systemem iOS lub Android 4.0 i wyższy.

2. Nie musisz wcale kontrolować wideodomofonu.

Jeśli wybierzesz model 7SL, Twoi domownicy poradzą sobie sami. Panel zewnętrzny wpuści ich na podstawie 6-cyfrowego kodu, breloków RFID, kart zbliżeniowych lub zweryfikuje smartfony.

Uwalnia Cię to od obecności w domu, jeśli do załatwienia jest coś nagłego, a posiadając smartfon, nikt nie będzie musiał pamiętać o kluczach.

3. Możesz konsultować z innymi, kto przyszedł.

Wideodomofon IP może na Twoje zlecenie nagrać film i zrobić serię zdjęć ze wsparciem wbudowanych diod IR, także w ciemności. Sloty na karty SD posłużą do zgromadzenia nawet 32GB multimediów.

Z pomocą tej funkcji, nawet jeśli nie rozpoznasz danej osoby, a może ją rozpoznać ktoś inny, multimedialna historia odwiedzin zostanie przesłana przez WiFi na Twoje urządzenie mobilne. Z kolei poza siecią LAN system wciąż będzie do dyspozycji przez 3G.

4. Obsługa ma być intuicyjna, a system odporny.

 W modelach 7, 7S i 7SL otrzymasz dodatkowy kolorowy monitor montowany na ścianie jak nazwa wskazuje, rozdzielczość to 7 cali. Połączony z panelem zewnętrznym za pomocą (zależnie od modelu) 4- lub 6-żyłowego przewodu, zagwarantuje ostry obraz i dźwięk na żywo, stając się pierwszym punktem odbioru komunikatów, zanim trafią na smartfony i tablety. Jeśli będziesz akurat w pobliżu, możesz od razu zareagować. Jeśli nie, po czasie od 0 do minuty (zależnie od Twoich ustawień) monitor zacznie powiadamiać przez WiFi. Wideodomofon mobilny może wysyłać sygnał na 5 urządzeń jednocześnie, aż ktoś odbierze i przejmie komunikację.

Natomiast panel zewnętrzny, wyposażony w moduł kamery z diodami IR o kącie widzenia 60°, wytrzymuje skrajne warunki upał, deszcz, mróz i temperatury od -40°C do ~50°C. Posiada szyfrator, przetwornik CMOS, a czytnik kart i breloków pracuje na częstotliwości 125 kHz.

Wizja bezprzewodowych wideodomofonów VIDI-MVDP to ochrona jednocześnie przyjazna w komunikacji, bezwzględnie skuteczna i reprezentacyjna.

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube (link poniżej)