Sterowanie ruchem w sklepach, stacjach benzynowych, aptekach oraz urzędach

31-03-2020

Nowe obostrzenia w sprawie koronawirusa

W dniu dzisiejszym premier Mateusz Morawiecki ogłosił nowe ograniczenia i nałożył limit osób przebywających w sklepie. Od teraz:

  • do jednej kasy sklepowej mogą podejść maksymalnie 3 osoby z zachowaniem dystansu minimum 2 metrów. Oznacza to, że małe sklepiki posiadające 1 kasę muszą pilnować ile osób jest w ich sklepie
  • urzędach pocztowych limit do jednego okienka wynosi 2 osoby z zachowaniem dystansu minimum 2 metrów. Jest to analogiczna sytuacja jak w sklepach z tym że limit osób jest zmniejszony do dwóch.

Aby ułatwić sterowanie ruchem, wprowadziliśmy dwa produkty bezprzewodowe marki Kaler


Pierwszy z nich to GEN-500 system wyświetlający ile obecnie jest osób przy kasie lub całym sklepie. Jest to proste bezprzewodowe urządzenie, które można uruchomić dosłownie w 5 minut. Składa się z wyświetlacza numerów oraz programatora. Kasjer lub sprzedawca sam decyduje ile osób może podejść w danej chwili wybierając liczbę na programatorze. Tablica pokaże np. nr 3 ? oznacza to że w sklepie przebywają obecnie 3 osoby i należy poczekać na zmianę numeru np. na nr 2 / 1/ 0.

Bezprzewodowy system kolejkowy GEN-500 - Kup teraz!

 

System pokazujący aktualną ilość klientów w obiekcie GEN-500

 


Drugim prostszym systemem jest zestaw Kaler składający się z sygnalizatora optyczno-akustycznego GEN-L2 oraz przycisku 3 funkcyjnego GEN-3G. Oba urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo, sygnalizator należy podłączyć do zasilania. Przycisk zasilany jest bateryjnie i może znaleźć się w dowolnym miejscu np. przy kasie. Naciśnięcie przycisku zmienia kolor lampki sygnalizacyjnej GEN-L2 na zielony lub czerwony. System również jest prosty do uruchomienia i nie wymaga wiedzy technicznej.

 

System sterowania ruchem kolejki marki Kaler

 

Bezprzewodowy system kolejkowy GEN-500 - Kup teraz!

Oba systemy przed wysyłką mogą być bezpłatnie zaprogramowane