Tiandy - kamery IP awansują Twój monitoring.

10-02-2017

Wszyscy rozumiemy, ile nerwów może wywołać dozór większego obiektu czy ważnego wydarzenia. Tym bardziej, kiedy kamery widzą tylko to, co ludzkie oko. Wiemy, że spadek jakości podczas powiększania klatki może utrudnić udowodnienie tożsamości, nocna obserwacja w czerni i bieli nie jest szczytem marzeń, a kontrola szybko zmieniającego się obszaru frustruje, kiedy obraz klatkuje w momencie incydentu. Jednak nie musisz się na to godzić.

Kamery IP Tiandy udowodniają, że system dozorowy może stać się czymś ponad surową sieć - aktywnym wsparciem ochrony tak ze względu na skuteczność, jak techniczne zaawansowanie.

Czy monitoring może być prostszy w instalacji i obsłudze?

  • Kamery Tiandy są autonomiczne. Mogą pracować na zasadzie PoE (power over ethernet) ograniczając się do jednego kabla UTP. Nie wymagają też podłączenia bezpośrednio do komputera ? dzięki wbudowanemu oprogramowaniu, obraz odbierany jest w dowolnych miejscach bezprzewodowo. Będziesz mieć podgląd nawet w ruchu na urządzeniach mobilnych, a Twój system da się łatwo konfigurować i rozbudowywać.

Czy musisz pracować na niewyraźnym podglądzie, dodatkowo osłabionym w porze nocnej?

  • Odpowiedzią Tiandy jest wysoka rozdzielczość obrazu (1920x1080px), bez straty na jakości nawet podczas powiększania.
  • Inteligentne rozwiązania w świecie monitoringu IP to już nie nowinki technologiczne, lecz dynamicznie rozwijająca się gama pożytecznych funkcji i Przykładem jest STARLIGHT, dzięki której otrzymasz jasny, ostry i kolorowy obraz nawet przy śladowym oświetleniu, rzędu 0,0002 luxa (dla poglądu światło gwiazd zapewnia 0.0011 luxa). Diody LED IR wpływające na ten efekt, mają zasięg nawet do 180 metrów.

Dlaczego Twój system ma być pokonywany przez warunki atmosferyczne?

  • Kamery IP Tiandy są testowane na pracę w temperaturach od -40°C do ok. 70°C. Standard IP66 czyni je odpornymi na deszcz i śnieg, a przy złej widoczności z pomocą przyjdzie automatyczna korekcja mgły, korzystająca z procesów optycznych i cyfrowych. W wybranych modelach znajdziesz też wbudowane wycieraczki.

Czy kamera musi być tylko pasywnym narzędziem do przekazywania obrazu?

  • System Tiandy, uzbrojony w pakiet inteligentnych technologii, staje się zinformatyzowanym pracownikiem ? asystentem kadr ochrony. Będzie samodzielnie śledził ruch istot żywych i pojazdów, wykryje zgromadzenia, twarze i zniknięcia obiektów (w tym opuszczenie stanowiska pracy), zaalarmuje o przekroczeniu wyznaczonej strefy. Ta ostatnia opcja przydaje się ponadto do zliczania osób lub samochodów, które minęły dany punkt. I to wciąż jedynie przykłady inteligentnych technologii, które mieszczą się pod nowoczesną obudową różnorodnej gamy urządzeń.

Tiandy jest światem przyszłości, do którego użytkownicy kamer IP mają wstęp dziś.W celu obejrzenia nagrań z kamer Tiandy, zapraszamy na nasz kanał na Youtube (link poniżej)