Używaj kart MIFARE PIus SL1/SL3 w domofonach Akuvox, aby zapewnić sobie większe bezpieczeństwo!

31-10-2023

Akuvox obsługuje odczyt kart MIFARE Plus SL1/SL3, oferując użytkownikom solidniejsze bezpieczeństwo i lepszą wygodę. Dzięki MIFARE PIus SL1/SL3 metody uwierzytelniania kart Akuvox są rozszerzone oprócz zwykłych kart zbliżeniowych i są w stanie zapobiec duplikowaniu kart, dzięki czemu metody dostępu są bardziej zróżnicowane i niezawodne.

Jakie są zalety MIFARE PIus SL1/SL3?

MIFARE PIus SL1/SL3 są znane ze zwiększonego bezpieczeństwa dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu i wzajemnemu uwierzytelnianiu, dzięki czemu są bardziej odporne na nieautoryzowany dostęp i naruszenia danych niż standardowe karty zbliżeniowe. Ta technologia zbliżeniowa charakteryzuje się również większą szybkością przetwarzania i większym rozmiarem pamięci, co pozwala na obsługę wielu aplikacji i wyższą skalowalność. Obsługiwane modele to serie Akuvox X915, X912 i R20.

Jakie są korzyści z tej integracji dla użytkowników?

  • Zwiększone bezpieczeństwo: Znacznie zmniejsza ryzyko nieautoryzowanego dostępu, naruszenia danych i manipulacji oraz powielania, dodając dodatkową warstwę bezpieczeństwa do systemu interkomowego Akuvox.
  • Wiele zastosowań: Karty mogą być używane jako karty płatnicze, frekwencyjne, transportowe i członkowskie, z wyjątkiem kart dostępu Akuvox, zmniejszając liczbę kart, które użytkownicy muszą nosić i zarządzać nimi w codziennym życiu.

Polecane produkty

Polecane artykuły

Genway i Akuvox

Genway i Akuvox

21-09-2023
Firma Genway to jeden z najważniejszych partnerów Akuvox w Polsce, który ma pięcioletnie doświadczenie w dystrybucji wideodomofonów Akuvox na naszym rynku. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować naszym klientom nie tylko doskonałe produkty, ale także kompleksową obsługę.
Integracja Akuvoxa z Siri

Integracja Akuvoxa z Siri

16-10-2023
Integracja Siri firmy Apple przez firmę Akuvox — inteligentne wejście sterowane głosem. Co wprowadziły nowe zmiany?
Terminale kontroli dostępu Akuvox

Terminale kontroli dostępu Akuvox

25-09-2023
Terminale kontroli dostępu Akuvox łączą w sobie kontroler drzwi i czytnik kart w jednym urządzeniu!