Wszechstronna kontrola dostępu z VIDILine!

01-02-2024

W naszym najnowszym artykule na blogu Genway zagłębiamy się w świat zaawansowanych systemów kontroli dostępu. Przedstawiamy innowacyjne produkty, które łączą najnowszą technologię z niezawodnym bezpieczeństwem, zapewniając komfort i spokój ducha zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i biznesowych. Poznaj nasze inteligentne rozwiązania - od dyskretnych czytników kart po zaawansowane zamki szyfrowe z WiFi, które definiują nowoczesne standardy bezpieczeństwa.

Witajcie na blogu Genway!

Dzisiaj przyjrzymy się naszym innowacyjnym produktom do kontroli dostępu, które łączą bezpieczeństwo z nowoczesną technologią. 

  1. VIDI-AC-1C-P: Ten czytnik kart podtynkowy to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie dyskrecję i elegancję. Jego minimalistyczny design i metalowa, wodoodporna obudowa sprawiają, że doskonale komponuje się z każdym otoczeniem. Obsługuje do 3000 kart, co czyni go wyjątkowo funkcjonalnym. Dowiedz się więcej.

  2. VIDI-AC-1C: To urządzenie to kompaktowa, wodoodporna jednostka, idealna do zarządzania dostępem do 2000 użytkowników. Jego wydajność i niskie zużycie energii gwarantują niezawodność w każdych warunkach. Więcej informacji.

  3. VIDI-AC-2S-WIFI-GH: Ten zamek szyfrowy z czytnikiem kart i WiFi to kwintesencja nowoczesności. Umożliwia zarządzanie dostępem do 10 000 użytkowników i oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Jego zaawansowane funkcje, takie jak sterowanie przez aplikację mobilną, czynią go idealnym wyborem dla nowoczesnych przestrzeni. Sprawdź szczegóły.

W Genway wierzymy, że bezpieczeństwo i technologia idą w parze, dlatego nieustannie dążymy do innowacji w naszych produktach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Polecane produkty

Polecane artykuły

Bezpieczne Ferie – Dlaczego warto zainwestować w monitoring?

Bezpieczne Ferie – Dlaczego warto zainwestować w monitoring?

11-01-2024
Zbliżają się zasłużone ferie – czas, który większość z nas planuje spędzić z dala od codziennego zgiełku, odpoczywając w otoczeniu przyrody lub zwiedzając fascynujące miejsca. Jednak zanim zanurzymy się w beztroskie chwile wakacyjnego relaksu, warto zastanowić się nad tym, jak...
Zakończyliśmy Szkolenie z Systemu Akuvox!

Zakończyliśmy Szkolenie z Systemu Akuvox!

16-01-2024
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie w szkoleniu!
Nowoczesne i niezawodne domofony do domu i nie tylko

Nowoczesne i niezawodne domofony do domu i nie tylko

01-03-2019
Niegdyś instalacja domofonów zarezerwowana była jedynie dla mieszkańców blokowisk, gdzie spółdzielnia zarządzająca budynkami dbała o zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców poprzez ich instalację.
Pełny dostęp do drzwi dzięki aplikacji Akuvox SmartPlus na Apple Watch!

Pełny dostęp do drzwi dzięki aplikacji Akuvox SmartPlus na Apple Watch!

20-12-2023
Aplikacja Akuvox SmartPlus, która zapewnia opartą na chmurze usługę inteligentnego domofonu, jest teraz dostępna w systemie operacyjnym Apple Watch.
Jedna obudowa dwie kamery, czyli Tiandy DualView!

Jedna obudowa dwie kamery, czyli Tiandy DualView!

08-12-2023
W jednej wspólnej plastikowej obudowie umieszczono dwie oddzielne kamery, patrzące jednocześnie na dwa różne obszary wzajemnie się uzupełniając. Pozwala to na ograniczenie koniecznego okablowania, łatwość instalacji oraz jej szybkość.