Sieci LAN i Wi-Fi

OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ AXON-ADSL

OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ AXON-ADSL

AXON-ADSL to urządzenie przeznaczone do ochrony przeciwprzepięciowej urządzeń dołączonych do lini telekomunikacyjnej ADSL

Nr ref.: 7467
brutto: 39,59 zł
(netto: 32,19 zł)
SPAW MECHANICZNY FAST-MS1*P5

SPAW MECHANICZNY FAST-MS1*P5

Spawy mechaniczne FAST-MS1 umożliwiają wykonywanie trwałych połączeń włókien światłowodowych bez wykorzystywania tradycyjnych spawarek optycznych

Nr ref.: 4986
brutto: 39,69 zł
(netto: 32,27 zł)
PATCH PANEL SC, LC duplex PP-48/2

PATCH PANEL SC, LC duplex PP-48/2

Patch panel, front przełącznicy 1U na 48 adapterów SC, LC duplex

Nr ref.: 5028
brutto: 39,73 zł
(netto: 32,30 zł)
PRZEWÓD SMA-W-RP/N-W+H155-5M
brutto: 40,64 zł
(netto: 33,04 zł)
PRZEŁĄCZNICA PPO-2/30

PRZEŁĄCZNICA PPO-2/30

Obudowa przeznaczona do montażu bezpośrednio na ścianie w pomieszczeniu, w którym następuje zakończenie kabla liniowego

Nr ref.: 5030
brutto: 40,66 zł
(netto: 33,06 zł)
PRZEŁĄCZNICA PPOK-4

PRZEŁĄCZNICA PPOK-4

.

Nr ref.: 10173
brutto: 41,02 zł
(netto: 33,35 zł)
GNIAZDO ZAKOŃCZENIOWE RJ-45 LE-764573 Niloe LEGRAND

GNIAZDO ZAKOŃCZENIOWE RJ-45 LE-764573 Niloe LEGRAND

Urządzenie stanowi zakończenie okablowania strukturalnego dla kabli UTP cat. 6

Nr ref.: 8023
brutto: 42,16 zł
(netto: 34,28 zł)
GNIAZDO ZAKOŃCZENIOWE LE-753140 Valena Life RJ-45 LEGRAND

GNIAZDO ZAKOŃCZENIOWE LE-753140 Valena Life RJ-45 LEGRAND

Urządzenie stanowi zakończenie okablowania strukturalnego dla kabli UTP cat.5e

Nr ref.: 8035
brutto: 42,61 zł
(netto: 34,64 zł)
KABEL TOSLINK TOSLINK-3M 3 m

KABEL TOSLINK TOSLINK-3M 3 m

Kabel optyczny audio

Nr ref.: 5047
brutto: 45,20 zł
(netto: 36,75 zł)
PRZEWÓD N-W/N-W+RF5-5M
brutto: 45,87 zł
(netto: 37,29 zł)
GNIAZDO ZAKOŃCZENIOWE LE-753142 Valena Life RJ-45 LEGRAND

GNIAZDO ZAKOŃCZENIOWE LE-753142 Valena Life RJ-45 LEGRAND

Urządzenie stanowi zakończenie okablowania strukturalnego dla kabli UTP cat. 6

Nr ref.: 8019
brutto: 46,10 zł
(netto: 37,48 zł)
PRZEWÓD N-W/SMA-W+H155-5M
brutto: 47,40 zł
(netto: 38,54 zł)
PRZEWÓD N-W/FME-G+H155-5M
brutto: 48,20 zł
(netto: 39,19 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-50 50 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-50 50 m

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4911
brutto: 50,58 zł
(netto: 41,12 zł)
GNIAZDO ZAKOŃCZENIOWE RJ-11 + RJ-45 LE-764570 Niloe LEGRAND

GNIAZDO ZAKOŃCZENIOWE RJ-11 + RJ-45 LE-764570 Niloe LEGRAND

Urządzenie stanowi zakończenie okablowania strukturalnego dla kabli telefonicznych oraz kabli UTP cat.5e

Nr ref.: 8021
brutto: 51,83 zł
(netto: 42,14 zł)
EXTENDER   POE-EX-100

EXTENDER POE-EX-100

Nr ref.: 6782
brutto: 52,16 zł
(netto: 42,41 zł)
ANTENA PANELOWA ATK-P1/2.4-3M 8   dBi
brutto: 52,75 zł
(netto: 42,89 zł)
PATCH PANEL RJ-45 PP10-12/RJ 10 "

PATCH PANEL RJ-45 PP10-12/RJ 10 "

Urządzenie stanowi zakończenie okablowania strukturalnego dla kabli UTP cat.5

Nr ref.: 5159
brutto: 53,15 zł
(netto: 43,21 zł)
TŁUMIK TO-SC/10DB

TŁUMIK TO-SC/10DB

Tłumik optyczny o wartości tłumienia 10dB, gniazdo SC na wtyk SC (tzw. żeńsko-męski)

Nr ref.: 5040
brutto: 53,51 zł
(netto: 43,50 zł)
TŁUMIK TO-SC/5DB

TŁUMIK TO-SC/5DB

Tłumik optyczny o wartości tłumienia 5dB, gniazdo SC na wtyk SC (tzw. żeńsko-męski)

Nr ref.: 5039
brutto: 54,42 zł
(netto: 44,24 zł)
PATCH PANEL RJ-45 PP-24/RJ

PATCH PANEL RJ-45 PP-24/RJ

Urządzenie montowane jest do szafy RACK 19\"

Nr ref.: 5162
brutto: 55,81 zł
(netto: 45,37 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM2-SM

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM

Konwerter OM2-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4950
brutto: 55,83 zł
(netto: 45,39 zł)
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM

Konwerter OM2-MM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy

Nr ref.: 4952
brutto: 55,83 zł
(netto: 45,39 zł)
ROUTER LANBERG N300 4X LAN 100MB 2T2R MIMO 2.4GHZ OBSŁUGA IPTV DSL

ROUTER LANBERG N300 4X LAN 100MB 2T2R MIMO 2.4GHZ OBSŁUGA IPTV DSL

ZAPROJEKTOWANY NA NIEZAWODNĄ PRACĘ I PEŁNĄ KONTROLĘ Nowoczesny, wydajny i bezpieczny, router Lanberg RO-030FE to doskonałe rozwiązanie zarówno dla użytkowników domowych oraz małych i średnich firm. Możliwość przewodowego podłączenia 4 urządzeń, praca w 5 różnych trybach, technologia ukierunkowanej wiązki (Beamforming) oraz (...)

Nr ref.: 10013
brutto: 56,99 zł
(netto: 46,33 zł)
MODUŁ WIELOMODOWY SFP-011M

MODUŁ WIELOMODOWY SFP-011M

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny

Nr ref.: 4967
brutto: 57,43 zł
(netto: 46,69 zł)
ADAPTER DO ZASILANIA PO SKRĘTCE AWZ-613 PULSAR

ADAPTER DO ZASILANIA PO SKRĘTCE AWZ-613 PULSAR

Adapter AWZ-613 to urządzenie, dzięki któremu w prosty sposób można zasilić do 4 urządzeń wykorzystując skrętkę komputerową

Nr ref.: 7963
brutto: 59,75 zł
(netto: 48,58 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-50 50 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-50 50 m

Patchcord jednomodowy duplex z powłoką PVC

Nr ref.: 4899
brutto: 59,93 zł
(netto: 48,72 zł)
MODUŁ WIELOMODOWY SFP-023G

MODUŁ WIELOMODOWY SFP-023G

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny

Nr ref.: 4968
brutto: 59,96 zł
(netto: 48,75 zł)
ZACISKACZ HT-240T

ZACISKACZ HT-240T

Zaciskacz dedykowany do przelotowych wtyków RJ

Nr ref.: 7432
brutto: 60,12 zł
(netto: 48,88 zł)
KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 m

KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 m

Kabel optyczny audio

Nr ref.: 5048
brutto: 61,43 zł
(netto: 49,94 zł)