PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-50 50 m

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: genway.pl
  • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
    Nr ref.: 4916
    Dostępność: 24h
    Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
    Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
    Hurt - czytaj więcej
  • szt.
  • Cena netto: 15,00 zł 18,45 zł
Typ złącza: SC/UPC SC/UPC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC
Długość: 50 m
Gwarancja: 2 lata