Switch Vidiline VIDI-F1621GBL_V2 16x PoE 100Mb/s 2x RJ45 Uplink 1x SFP 1000Mb/s 300W

 • Producent: VidiLine

 • Historia ceny
 • Nr ref.: 15981
  Dostępność: natychmiast
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
Zobacz załączniki
 • szt.
 • Cena netto: 528,41 zł 649,94 zł
 

Cechy kluczowe:

 • Moc PoE: 300W
 • Zasilanie 24 urządzeń za pomocą skrętki komputerowej zgodne ze standardem 802.3af/at/bt
 • Dwa porty 802.3.bt do 60W
 • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 6kV oraz elektrostatyczne 8kV
 • Funkcja AI

Szczegółowa specyfikacja znajduje się w karcie katalogowej dostępnej w załącznikach poniżej.

Switch PoE

Switch PoE (Power over Ethernet) to rodzaj przełącznika sieciowego, który zapewnia możliwość dostarczania zasilania elektrycznego do urządzeń zgodnych z technologią PoE. Standard PoE umożliwia przesyłanie zasilania elektrycznego oraz danych za pośrednictwem jednego kabla Ethernet. Switch PoE posiada specjalne porty, które są w stanie dostarczać zasilanie PoE do urządzeń takich jak kamery monitoringu IP czy wideodomofony.

Standardowa obudowa

Switche w obudowie standardowej są przeznaczone do montażu w obudowach teleinformatycznych typu RACK. Są to switche typowo w metalowej obudowie z możliwością zamontowania specjalnych uchwytów do szaf.

Najważniejsze cechy

Automatyczny tryb Extend pozwala na zwiększenie maksymalnej długości okablowania typu skrętka ze standardowych 100m aż do 200m. Przy takim połączeniu rekomendowane jest korzystanie ze skrętki wykonanej z miedzi CU. Skrętka miedziowana CCA jest nie zalecana do takich odległości transmisji i nie ma gwarancji, że takie połączenie będzie poprawnie działać. Tryb Extend pozwala na komunikację oraz dostarczanie zasilania PoE. Tryb ten jest dostępny tylko na wybranych portach w Switchu. Switch posiada port w standardzie 802.3 bt. Port ten pozwala na zasilanie odbiorników, które cechują się zwiększonym poborem mocy do 60W. Switch posiada standard Gigabit Ethernet. Jest to bardziej zaawansowana prędkość, która oferuje transfer danych z prędkością 10 Mbps, 100 Mbps lub 1000 Mbps (1 Gbps). Port SFP pozwala na zainstalowanie dedykowanej wkładki SFP, która pozwala najczęściej na podłączenie światłowodu i przesyłanie nim danych. Światłowód jako medium transmisyjne pozwala na przesyłanie danych na większej odległości niż standardowe połączenia Ethernet na skrętkach miedzianych. Funkcja AI, weryfikuje stan urządzenia zasilanego. Jeśli urządzenie końcowe nie odpowiada, a zasilanie jest przesyłane, to następuje automatyczny restart zasilania na danym porcie.