KAMERA IP APTI-42MP-37 PINHOLE - 4 Mpx 3.7 mm
- Dodaj recenzję:
- Kod: APTI-42MP-37
- Producent: APTI
Historia ceny
Dostępność: Jest Koszty i sposoby dostawy: sprawdź Hurt - czytaj więcej
- szt.
| Rozdzielczość kamery IP: | 4 Mpix |
| Rodzaj obiektywu: | Stały |
| Łączność: | Połączenie LAN |
| Parametry kamery IP: | Onvif, Wbudowany mikrofon, Zapis obrazu na karcie SD |
| Zasilanie: | 12V DC, POE |
Miniaturowa, wewnętrzna kamera z bardzo dobrym przetwornikiem CMOS
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 4 Mpx |
| Obiektyw: | 3.7 mm (pinhole) |
| Kąt widzenia: | |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | 60 dB |
| Czułość: | 0.01 Lux @ F1.6 (AGC wyłączone) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s - 4 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Audio: | |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 10 |
| ONVIF: | 2.4 |
| Interfejs RS-485: | Nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB (możliwy zapis lokalny) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 80 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.168 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / 123456 (starsze wersje FW: admin) |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 80 |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | ≤ 2.1 W |
| Obudowa: | Mini - Metalowa |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy : | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.12 kg |
| Wymiary: | 37.5 x 37.5 x 30 mm |