BENINCA KBULL8 OM.S.PM ZESTAW DO BRAM PRZESUWNYCH DO 800KG

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Beninca

 • Historia ceny
 • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
  Nr ref.: 2440
  Dostępność: 24h
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
Zobacz załączniki
 • szt.
 • Cena netto: 1 749,30 zł 2 429,25 zł 2 151,64 zł

Waga bramy: do 800kg

 

Zestaw BENINCA KBULL8OM.PM z przekładnią z brązu w kąpieli olejowej do bram przesuwnych o masie do 800kg z magnetycznymi wyłącznikami krańcowymi,

Nienawrotny jednofazowy elektromechaniczny siłownik 230 Vac do użytku półprzemysłowego, z wbudowaną centralą sterującą i enkoderem

Smarowanie olejowe gwarantuje bardzo długą żywotność napędu
Magnetyczne wyłączniki krańcowe

Napęd jest wyposażony w centralę sterującą BENINCA CP.BULL

    System autouczenia zastosowany w wersji 230 Vac z enkoderem i we wszystkich wersjach 24 Vdc. Jest to ważna funkcja ułatwiająca instalację dzięki automatycznej regulacji parametrów roboczych.
    Ponadto, poprzez  zastosowanie haseł dostępu zapobiegamy zmianie parametrów roboczych oraz zwiększamy  bezpieczeństwo blokując dostęp osób trzecich, możliwe jest zablokowanie systemu i podniesienie poziomu bezpieczeństwa.
    Możliwość ustawienia określonej liczby cykli lub procesów, po których należy przeprowadzić konserwację. Lampa ostrzegawcza lub dodatkowa lampa służą do wskazywania ostrzeżenia.
    Enkoder w wersji 230 Vac gwarantuje pełną zgodność z normami bezpieczeństwa (jest to zapewnione przez sygnalizację amperometryczną zastosowaną w wersji 24 Vdc). Urządzenie dodatkowo zapewnia maksymalną precyzję przy fazach zwalniania i podczas pracy.

W skład zestawu wchodzą:

1 siłownik BULL8-OIL
w kąpieli olejowej z centralą,odbiornikiem i wyłącznikami magnetycznymi
1 pilot TO.GO2vA
1 para fotokomórek PUPILL