Zestaw kontroli dostępu KD4 - 4 wejścia, 3 czytniki WR 125

 • Producent: VidiLine

 • Historia ceny
 • Nr ref.: 15316
  Dostępność: 48h
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
Zobacz załączniki
 • szt.
 • Cena netto: 1 650,20 zł 2 029,75 zł

Zestaw kontroli dostępu KD4 - 4 wejścia, 3 czytniki WR 125

W skład zestawu wchodzi:


 • Kontroler VIDI-AC-KD4 x1
 • Czytnik kart 125kHz VIDI-AC-WR x3
 • Akumulator 12V 7Ah x1

Czym jest kontrola dostępu?


Kontrola dostępu jest elektronicznym systemem zabezpieczeń służącym do ograniczania lub udzielania dostępu do obiektów lub konkretnych jego stref tylko dla uprawnionych użytkowników lub grup użytkowników, jednocześnie zapobiegając dostępowi nieuprawnionym osobą.

 

Gdzie sprawdzi się system kontroli dostępu?

 

 • Firmy i biura - zabezpieczenie archiwum czy serwerowni przed nieautoryzowanym dostępem;

 • Szpitale i kliniki - zabezpieczenie dostępu do pomieszczeń nie przeznaczonych dla pacjentów czy osób postronnych;

 • Sklepy i magazyny - zabezpieczenie zaplecza sklepu w celu ochrony przed kradzieżą;

 • Szkoły i uczelnie - ograniczenie dostępu uczniom do konkretnych pomieszczeń czy części budynku jakim jest na przykład pokój nauczycielski.

 

Najważniejszy element systemu – kontroler KD4


Kontroler KD4 pełni kluczową rolę w systemie, do niego podłącza się czytniki, przyciski wyjścia, zwory/zaczepy i czujniki otwarcia (stanu) drzwi. Czytniki przekazują informacje o odczytywanych kartach i/lub podawanych kodach dostępu do kontrolera, który podejmuje decyzję czy danemu użytkownikowi udzielić dostępu czy nie. Elementami wykonawczymi systemu są zwory/zaczepy umieszczane bezpośrednio w kontrolowanych przejściach.

 

System, który może rosnąć w miarę rozwoju firmy lub potrzeb

 

System jest skalowalny to oznacza, że możemy podłączyć tyle kontrolerów ile potrzebujemy, żeby obsłużyć nawet bardzo duży obiekt w ramach jednego scentralizowanego systemu kontroli dostępu zarządzanego z jednego miejsca. W tym celu należy wszystkie kontrolery KD4 połączyć w jednej sieci LAN.

 

 Cały system w jednym miejscu - program zarządzający VidiLine


Oprogramowanie VidiLine dostępne jest w języku polskim i cechuje się prostotą obsługi oraz przejrzystością. W intuicyjny sposób przeprowadza użytkownika przez proces pierwszej instalacji i konfiguracji. Dzięki temu w kilku prostych krokach uzyskujemy skonfigurowaną i gotową do pracy kontrolę dostępu. Z jednego miejsca możemy zarządzać całym system, czyli dodać nowe kontrolery, przeprowadzać konfigurację, dodawać użytkowników czy zmieniać im uprawnienia dostępu od danych stref.


Podgląd na żywo i zapis zdarzeń – archiwizacja


Oprogramowanie VidiLine umożliwia podgląd zdarzeń w czasie rzeczywistym. Zdarzeniami są między innymi wejścia/wyjścia użytkowników, logowania operatorów w programie, wymuszone otwarcie drzwi czy podanie niepoprawnego kodu. Zdarzenia wejścia/wyjścia zawierają datę i godzinę oraz miejsce (przejście w systemie) gdzie dany użytkownik uzyskał autoryzację lub nie. Dzięki podglądowi na żywo pracownik ochrony może błyskawicznie podjąć działania związane z próbą wejścia na obiekt osoby bez uprawnień czy pracownik na recepcji mogący zdalnie otworzyć drzwi.


Przeglądaj, sortuj i filtruj wszystkie zdarzenia w systemie jednym kliknięciem. Program pozwala na eksportowanie zdarzeń w postaci pliku. Dzięki temu możemy szybko i w łatwy sposób określić kto i w jakim czasie wchodził lub wychodził z danej strefy.

 

 

Kontrolery dostępu KD4 oferujemy w zestawach z czytnikami VidiLine, w liczbie: 2, 3, lub 4. Do wyboru mamy trzy różne modele czytników. Wybierz czytnik dopasowany do swoich potrzeb. Czy kierujesz się wyglądem czy funkcjonalnością (sposobem autoryzacji).

 

UWAGA: jeden czytnik może obsłużyć maksymalnie jedno przejście w jedną stronę, aby przejście kontrolować w dwie strony należy użyć dwa czytniki, czyli po jednym czytniku na każdą stronę przejścia.

 

UWAGA: czytniki w poszczególnych zestawach mogą być indywidualnie dopasowane przez nasz dział handlowy, przykładowo: dwa czytniki VIDI-AC-WR, jeden czytnik VIDI-AC-2CS-V2 i jeden czytnik VIDI-AC-F3. Maksymalna liczba czytników podłączonych do pojedynczego kontrolera wynosi 4.

 

PORÓWNANIE PARAMETRÓW CZYTNIKÓW VIDILINE DOSTĘPNYCH W ZESTAWACH

Model

Rodzaj autoryzacji

Połączenie

Materiał obudowy

Przeznaczenie

Czytnik kart

Klawiatura:

Odcisk palca:

VIDI-AC-WR

Tak (125kHz)

Nie

Nie

Przewodowe

Materiał ABS

Wewnętrzne/Zewnętrzne

VIDI-AC-2CS-V2

Tak (125kHz, 13,56MHz)

Tak (2-rzędowa podświetlana, fizyczne przyciski)

Nie

Przewodowe

Materiał ABS

Wewnętrzne/Zewnętrzne

VIDI-AC-F3

Tak (125kHz, 13,56MHz)

Tak (2-rzędowa podświetlana, dotykowe przyciski)

Tak

Przewodowe

Metal

Wewnętrzne/Zewnętrzne