A19-TS-35/PD-3U Panel Dystrybucji Napięć
- Dodaj recenzję:
- Kod: A19-TS-35/PD-3U
Historia ceny
Dostępność: Jest Koszty i sposoby dostawy: sprawdź Hurt - czytaj więcej
- szt.
Panel dystrybucji napięć A19-TS-35/PD-3U przeznaczony jest do zamontowania bezpieczników elektrycznych typu S w szafie RACK 19"
Do obudowy można wstawić maksymalnie 24 bezpieczniki o szerokości 1 S.
| Szerokość: | 19 " |
| Wysokość: | 3 U |
| Materiał wykonania: | Stal - malowanie proszkowe |
| Kolor: | Czarny (RAL 9005) |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Przeznaczenie: | RACK 19" |
| Wybrane cechy: | |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Waga: | 2.06 kg |
| Wymiary: | 445 x 125 x 55 mm Wymiary wewnętrzne 481 x 132 x 135 mm Wymiary zewnętrzne |