PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-5 5 m

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: genway.pl
  • EAN: 5902887009648
  • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
    Nr ref.: 4910
    Dostępność: 24h
    Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
    Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
    Hurt - czytaj więcej
  • szt.
  • Cena netto: 10,88 zł 13,38 zł
Typ złącza: SC/APC SC/APC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC
Długość: 5 m
Gwarancja: 2 lata