Roger MCT82M-IO-CH Kieszeń na kartę

 • Producent: ROGER

 • Historia ceny
 • Nr ref.: 13935
  Dostępność: 48h
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
 • szt.
 • Cena netto: 550,00 zł 676,50 zł

Kieszeń na kartę MCT82M-IO-CH jest przeznaczona do wykorzystania w systemie kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5. Urządzenie wyposażone jest w czytnik kart zbliżeniowych, dwukolorową linijkę świetlną LED oraz zestaw wbudowanych linii we/wy w tym jedno wyjście przekaźnikowe.
Terminal w sposób ciągły nadzoruje obecność karty w kieszeni i raportuje jej status do kontrolera. W reakcji na włożenie i wyjęcie karty z kieszeni kontroler podejmuje indywidualnie zaprogramowaną akcję, która może być dodatkowo uzależniona od uprawnień przypisanych do karty. Wbudowane linie we/wy terminala mogą być skonfigurowane do dowolnych funkcji. Kieszeń znajduje głównie zastosowanie jako inteligentny wyłącznik elektryczny, którego stan jest uzależniony od obecności karty w kieszeni. W szczególności może być użyty do kontrolowania zasilania elektrycznego pomieszczenia, maszyny lub urządzenia.
Jako że kieszeń MCT82M-IO-CH obsługuje szyfrowane sektory kart MIFARE®, możliwe jest z jednej strony zablokowanie działania obcych kart zbliżeniowych w systemie, a z drugiej zabezpieczenie oryginalnych kart przed ich duplikowaniem. Kieszeń wymaga podłączenia do kontrolera dostępu, który steruje logiką działania systemu. Połączenie z kontrolerem jest realizowane za pośrednictwem adresowalnej magistrali RS485.

Wysoka podstawa obudowy czytnika MCT82M-IO-CH. Podstawa ta jest dostarczana w komplecie z fabrycznie nowym urządzeniem i może być użyta w zastępstwie standardowej podstawy