Adapter Zasilania POE STG-PD10-12 STG
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: STG-PD10-12
  • Historia ceny
  • Zamiennik: SDIP-12-124
  • Nr ref.: 21146
    Dostępność: natychmiast
    Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
    Hurt - czytaj więcej
  • szt.
Adapter STG-PD10-12 PoE zawiera wbudowaną przetwornicę obniżającą napięcie wejściowe z przedziału 35 ... 56 V DC do 12 V DC. Umożliwia on zasilanie dodatkowych urządzeń wymagających zasilania 12 V DC podczas gdy mamy dostępny tylko jeden kabel z zasilaniem PoE w standardzie 802.3 af lub passive PoE. Zasilanie PoE przekazywane jest dalej na wyjście w standardzie passive PoE o napięciu równym napięciu na wejściu adaptera.
Urządzenie ma szerokie zastosowanie w instalacjach domofonowych i monitoringu CCTV, umożliwiając podłączenie dodatkowego mikrofonu, elektrozaczepu lub oświetlenia. Kompaktowe wymiary dają więcej możliwości instalacji; można go zawiesić lub zamontować na szynie DIN 35 mm.