Switch Vidiline VIDI-F0820GBL_V2 8x PoE 100Mb/s 2x RJ45 Uplink 1000Mb/s 120W

 • Producent: VidiLine

 • Historia ceny
 • Nr ref.: 15986
  Dostępność: natychmiast
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
Zobacz załączniki
 • szt.
 • Cena netto: 203,21 zł 249,95 zł
 

Cechy kluczowe:

 • Moc PoE: 120W
 • Zasilanie 8 urządzeń za pomocą skrętki komputerowej zgodne ze standardem 802.3af/at/bt
 • Dwa porty 802.3.bt do 60W
 • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 6kV oraz ESD 8kV
 • Funkcja AI

Szczegółowa specyfikacja znajduje się w karcie katalogowej dostępnej w załącznikach poniżej.

Switch PoE

Switch PoE (Power over Ethernet) to rodzaj przełącznika sieciowego, który zapewnia możliwość dostarczania zasilania elektrycznego do urządzeń zgodnych z technologią PoE. Standard PoE umożliwia przesyłanie zasilania elektrycznego oraz danych za pośrednictwem jednego kabla Ethernet. Switch PoE posiada specjalne porty, które są w stanie dostarczać zasilanie PoE do urządzeń takich jak kamery monitoringu IP czy wideodomofony.

Standardowa obudowa

Switche w obudowie standardowej są przeznaczone do montażu w obudowach teleinformatycznych typu RACK. Są to switche typowo w metalowej obudowie z możliwością zamontowania specjalnych uchwytów do szaf.

 

Uwaga uchwyty ViDi-RACK-MT są sprzedawane osobno jako akcesoria i nie są częścią zestawu.

Gigabit Ethernet

Switch wykorzystuje standard Gigabit Ethernet, co gwarantuje wysoką wydajność przesyłu danych. Dzięki temu standardowi, użytkownik ma do dyspozycji prędkości transferu 10 Mbps, 100 Mbps aż do 1000 Mbps (1 Gbps), co zapewnia płynną i stabilną komunikację w sieci. Taka prędkość jest idealna dla zastosowań wymagających dużej przepustowości, takich jak przesyłanie dużych plików czy streaming wideo w wysokiej jakości.

Wydajne zasilanie w standardzie 802.3 bt

Switch posiada port RJ45 w standardzie PoE 802.3 bt. Port ten pozwala na dostarczenie do odbiornika aż 60W mocy. Dzięki temu zasilimy nawet najbardziej wymagające urządzenia takie jak duże kamery PTZ, punkty dostępowe WiFi czy całe kaskady urządzeń przy wykorzystaniu dodatkowych rozdzielaczy.

Funkcja AI

Zaawansowana funkcja monitoruje połączenie sieciowe urządzenia PoE, sprawdzając, czy jest ono aktywne. W przypadku połączenia urządzenia zasilanego przez PoE, Funkcja AI będzie zresetować to urządzenie w przypadku awarii komunikacji w celu przywrócenia funkcjonalności urządzenia.

Zabezpieczenia

Switch posiada wysokiej klasy zabezpieczenia przeciwprzepięciowe do 6 kV oraz ESD do 8 kV, które mogą krótko połączyć przepięcie do masy, chroniąc w ten sposób resztę układu. Takie przepięcia mogą być spowodowane różnymi czynnikami, w tym przez błyskawice, przepięcia w sieci energetycznej czy indukowane napięcia w obwodach.