Kamera sieciowa szybkoobrotowa IP Tiandy TC-H324S 23X/I/E/C/V3.0

 • Producent: Tiandy

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 999,95 zł brutto
 • Nr ref.: 14256
  Dostępność: natychmiast
  Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
  Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
  Hurt - czytaj więcej
Zobacz załączniki
 • szt.
 • Cena netto: 2 387,37 zł 2 936,47 zł

Obraz w nocy: Czarnobiały
Rozdzielczość kamery IP: 2 Mpix
Widoczność w nocy: Światło podczerwone do 150m
Rodzaj obiektywu: Regulowany
Łączność: Połączenie LAN
Parametry kamery IP: Onvif, Zapis obrazu na karcie SD
Zasilanie: 12V DC, POE

Wysokiej jakości obraz 1080p

Zastosowany przetwornik przekazuje obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości 1920x1080. Tak duża rozdzielczość umożliwia powiększenie obrazu na żywo i identyfikowanie osób lub numerów rejestracyjnych pojazdów.

Wielowarstwowy szklany obiektyw

W kamerze zastosowano obiektyw o 23-krotnym przybliżeniu optycznym i autofokusie. Dodatkowo w kamerach Tiandy, niezależnie od modelu, stosowane są wielowarstwowe szklane obiektywy, co w przypadku kamer typu PTZ daje nam przejrzysty i wysokiej jakości obraz nawet przy maksymalnym zbliżeniu.

Wielkie możliwośći w kompaktowej obudowie

Kamera szybkoobrotowa zawierająca zaawansowane technologie i potężne możliwości w kompaktowej obudowie, której wymiary sięgają 161x276mm.

Widoczność w nocy do 150 metrów

Kamera posiada zaawansowany oświetlacz z diodami IR 3 generacji oraz funkcję inteligentnego oświetlenia. Specjalny algorytm dostosowuje ilość zapalanych diód oraz ich moc do aktualnej ogniskowej obiektywu. Dzięki tej funkcji nie dochodzi do prześwietlenia obrazu.

Kolorowy obraz przy niskim oświetleniu

Kamera z serii STARLIGHT charakteryzuje się wysoką czułością dochodzącą do 0,001 luksa w kolorze, poniżej tej wartości obraz pokazywany jest w trybie czarno-białym, co stanowi najlepszy wynik w tej klasie kamer IP.

Jeszcze więcej możliwości

Kamerą PTZ można sterować co do położenia jak i zbliżenia optycznego. Kamery obrotowe Tiandy zapewniają nieskończony obrót w zakresie 360° w poziomie i od -16° do 90° w pionie. Prędkość ruchu dochodzi do 400° na sekundę. Urządzenie pozwala na zapisanie do 500 presetów (ujęć), które można w dowolnym momencie wywołać z przeglądarki czy nawet telefonu. Z maksymalnie 32 presetów można zbudować trase, którą kamera będzie pokonywać. Możliwe jest również manualne nagranie ścieżki o czasie trwania do 600 sekund.

Zdalny podgląd obrazu

Kamera oferuje podgląd obrazu na żywo na urządzeniach mobilnych. Należy tylko pobrać za darmo aplikację EasyLive ze sklepu AppStore lub Google Play i cieszyć się zdalnym podglądem z Twoich kamer.

Współczynnik ochrony IP 66

Nasza kamera gwarantuje niezakłóconą pracę w skrajnych temperaturach, wodoszczelność oraz pyłoszczelność dzięki klasie szczelności IP 66.

Wbudowany slot micro SD

Kamera została wyposażona w slot na karty micro SD do 128 GB. Pozwala nam to na rejestrację obrazu na karcie w razie wystąpienia problemu z połączeniem kamera- rejestrator. Po naprawieniu problemu kamera automatycznie prześle nagranie z karty na dysk rejestratora.

Power over Ethernet

Kamera posiada port LAN z PoE w standardzie 802.3af. Takie rozwiązanie, pozwala na równoczesne zasilanie kamery ze switcha PoE oraz przysyłanie danych do rejestratora jednym przewodem sieciowym. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego okablowania do zasilania, dzięki czemu koszty instalacji są niższe.

Ochrona TVS 6000V

Ochrona przeciwprzepięciowa stanowi zabezpieczenie kamery przed szkodliwymi skutkami wyładowań atmosferycznych oraz przepieć powstających wewnątrz instalacji.

Funkcje IVA (Inteligentna Analiza Obrazu)

Kamery Tiandy zostały wyposażone w nowoczene rozwiązania technologiczne umożliwiające inteligentne przetwarzanie rejestrowanego obrazu w czasie rzeczywistym. Technologia IVA wspiera operatorów telewizji dozorowej w podjęciu natychmiastowego działania po wystąpieniu krytycznej sytuacji.

Teren dozorowany automatycznie

Automatyka kamery pozwala określić zastrzeżony obszar, w którym nie powinna się znaleźć żadna osoba. Po określonym czasie naruszenia strefy urządzenie podejmie ustalone działanie.

Automatyczne wykrywanie pozostawionych obiektów

Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie dostrzeżenie podejrzanych rzeczy, które pozostają w bezruchu przez dłuższy czas. Funkcja ta znajduje zastosowanie m.in. na lotniskach, dworcach lub centrach handlowych, gdzie wykorzystywana jest do rozpoznawania pozostawionego bagażu.

Wykrywanie zaparkowania w niedozwolonym miejscu

Funkcja pozwala alarmować o pojazdach pozostających zbyt długo w określonym obszarze.

Detekcja tłumu

Kamera jest w stanie wykryć zgrupowanie osób i podjąć określoną wcześniej akcję. Może to być aktywacja alarmu, powiększenie okna, wykonanie zrzutu ekranu, skierowanie w to miejsce kamery obrotowej, odegranie dźwięku itp.

Automatyczne wykrywanie zniknięcia obiektu

Funkcja wykorzystywana jest do alarmowania o zmianach pozycji obiektów, które przez dłuższy czas pozostają w jednym miejscu np. eksponatów, samochodów na parkingu oraz wielu innych. Rozwiązanie to umożliwia oberwatorowi szybkie wychwycenie zniknięcia dowolnego obiektu znajdującego się nawet wśród wielu innych obiektów. Sygnalizuje alarm w przypadku zaistnienia kradzieży.

Licznik przekroczeń linii

Kamery Tiandy pozwalają zliczać zdarzenia wywoływane przekroczeniami linii wyznaczonej przez administratora kamery. Funkcja może być wykorzystywana do liczenia klientów odwiedzających sklep, samochodów wjeżdżających na parking itp. Dzięki temu nie trzeba kupować dodatkowych urządzeń służących do liczenia klientów.

Wykrywanie biegu

W wielu miejscach i sytuacjach bieg nie jest typowym zachowaniem np. w centrach handlowych. Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie wykrycie biegnącej osoby, kóra może być potencjalnym złodziejem oraz przełączenie obrazu na obraz z kamery, która tę osobę wykryła.

Wykrywanie podejrzanych zachowań

Włączenie funkcji powoduje, że algorytmy kamery rozpoznają nietypowe poruszanie się obiektów. Analizują one ścieżkę poruszania się obiektu i jeśli odbiega ona od przyjętej normy włączają alarm. Funkcja pozwala m.in. wykrywać zdezorientowane osoby poruszające się w podejrzany sposób.

Funkcje podstawowe

Kamery Tiandy wyposażone zostały w szereg funkcji poprawiających przekazywany obraz. Pracują one w tle i nie zajmują uwagi operatora.

Regiony zainteresowania

Region Of Interest (regiony zainteresowania), pozwala na ustawienie do 4 kluczowych regionów którymi zainteresowany jest użytkownik. Możliwe jest ustawienie głównego strumienia w wybranym obszarze oraz strumienia dodatkowego poza tym obszarem. Pozwala to zaoszczędzić więcej miejsca na dysku twardym.

Cyfrowa stabilizacja obrazu

Kompensacja drgań obrazu powstającego w wyniku szybko poruszających się obiektów odbywa się poprzez dynamiczną redukcję jego jakości. Balans między jakością obrazu, a powstałymi drganiami obrazu pozwala uniknąć rozmycia.

Potrójny strumień wideo

Kamera potrafi na wyeksportować 3 różne rodzaje strumieni wideo w jednym czasie. Jednocześnie w strumieniu głównym emituje obraz w pełnej rozdzielczości dla podglądu i w celu przechowywania. W strumieniu dodatkowym o niższej rozdzielczości emitowany jest obraz dla podglądu zdalnego. Trzeci strumień przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych.

Kompresja video H.264/H.265/S+265

5-krotna oszczędność miejsca na dysku. Uruchamiając testowo miesięczne rejestrowanie 8 kanałów w rozdzielczości 1080p, w standardzie H.264 potrzebna 10TB miejsca, w H.265 – 5TB, z kolei S.265+ na miesiąc wystarczy 2TB.

3D-DNR

Redukcja szumu przestrzennego oferuje nam jeszcze bardziej czysty obraz w porównaniu do standardowej funkcji DNR, co w rezultacie zmniejszy rozmiar nagrania dzięki czemu zaoszczędzimy wiecej miejsca na dysku.

WDR

Optymalizacja obrazu poprzez dostosowanie wartości gamma w celu rozjaśnienia ciemnych obszarów i przyciemnienia zbyt jasnych.

AWB

Automatyczny balans bieli poprawia jakość obrazu poprzez regulację reakcji kamery na różną temperaturę światła w otoczeniu, w rezultacie czego otrzymamy poprawnie odwzorowane kolory.

AGC

Automatyczne sterowanie wzmocnieniem zwiększa czułość na światło, co pozwala nam na pracę w ciemniejszych warunkach. Wzmocniony zostanie również ewentualny szum, dlatego ustawienie tego parametru należy dobrać doświadczalnie.

Wymiary

wymiary
Kamera
Przetwornik 1/1,8" CMOS
Tryb wideo PAL/NTSC
Czułość Kolor: 0,001 Lux (F1,5, ACG wł.), Cz/B: 0 Lux z podczerwienią
Migawka 1s do 1/100000s
Tryb Dzień/Noc Automatyczny podwójny filtr podczerwieni
WDR Mechaniczny
Przybliżenie optyczne 23x
Przybliżenie cyfrowe 16x
Obiektyw
Ogniskowa 5mm~115mm
Szybkość przybliżenia <4s
Pole widzenia W poziomie: 59° (w)~3,2° (t), w pionie 34,4° (w)~1,8° (t)
Przysłona F1,5~F3,0
Pochylenie i obrót
Zakres obrotu 360°
Szybkość obrotu Ręczne sterowanie: 0,1°~80°/s, Preset: 80°/s
Zakres pochylenia -16°~90°
Szybkość pochylenia Ręczne sterowanie: 0,1°~80°/s, Preset: 80°/s
Pozycjonowanie 3D Tak
Presety 500
Dokładność presetu ±0,5°
Skanowanie 8
Trasy 16
Ścieżka 8, każda z 600s pamięcią lub 1000 rozkazów
Podtrzymanie pamięci Tak
Protokół RS-485 Nie
Doświetlanie
Diody podczerwieni 7
Zasięg Do 150m
Sterowanie podczerwienią Poprzez przybliżenie
Białe światło Brak
Standardy kompresji
Kompresja wideo S+265/H.265/H.264/M-JPEG
Strumień kompresji wideo 32Kbps do 16Mbps
Kompresja audio Brak
Strumień kompresji audio Brak
Obraz
Maks. rozdzielczość 2MP (1920x1080)
Główny strumień PAL: 25 kl/s (1920x1080, 1280x720, 704x576, 640x480)
NTSC: 30 kl/s (1920x1080, 1280x720, 704x480, 640x480)
Drugi strumień PAL: 25 kl/s (704x576, 704x288, 640x360, 352x288)
NTSC: 30kl/s (704x480, 704x240, 640x360, 352x240)
Trzeci strumień PAL: 25 kl/s (352x288), NTSC: 30 kl/s (352x240)
Ustawienia obrazu Nasycenie, jasność, kontrast, ostrość
Wzmocnienie obrazu BLC/3D DNR/HLC
ROI 7 dynamicznych obszarów dla głównego i drugiego strumienia
OSD 16x16, 24x24, 32x32, 48x48, 64x64, 96x96, adaptacyjny rozmiar, dzień tygodnia, data, czas
Maska prywatności -
Korekcja mgły Tak
Funkcje
Wyzwalanie alarmu Zakrycie, detekcja ruchu, zakrycie, odłączenie od sieci, konflikt adresów IP, konflikt adresów MAC
Analiza wideo Przekroczenie linii, przekroczenie podwójnej linii, wkroczenie w obszar, pozostawione rzeczy, zabrane rzeczy, nieprawidłowe wideo
Wczesne ostrzeganie Brak
Śledzenie obiektu Brak
Sieć
Protokoły TCP/IP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTSP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, QoS, IPv4, MULTICAST, RTMP
Kompatybilność ONVIF (Profil S/T/G/M), SDK, CGI, P2P
ANR Brak
Zdalne połączenia ≤7
Oprogramowanie Easy7, EasyLive Plus
Detekcja twarzy/analiza wideo
Tryby pracy Brak
Wydajność detekcji twarzy Brak
Jasność ekspozycji twarzy Brak
Minimalny rozmiar twarzy Brak
Alarm Brak
Interfejs
Interfejs komunikacji 1x RJ45 10M/100M
Audio (wejście/wyjście) Brak
Alarm (wejście/wyjście) Brak
Przycisk resetowania Tak
Pamięć Wbudowany slot kart microSD (do 128GB)
RS-485 Brak
BNC Brak
Wycieraczka Brak
Ogólne
Języki Angielski, Rosyjski, Hiszpański, Koreański, Włoski, Turecki, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Tajski, Francuski, Polski, Ukraiński
Warunki pracy -30°C~65°C (podczerwień wyłączona), -30°C~40°C (podczerwień włączona), wilgotność 0~95% RH
Zasilanie DC12V±10%/POE
Pobór energii 7W (z wył. podczerwienią), 18W ( z wł. podczerwienią)
Szczelność IP66, ochrona odgromowa, ochrona przepięciowa oraz zabezpieczenie przejściowe napięciowe (EN 55035:2017)
Grzałka Brak
Wymiary 161x276mm
Waga 2Kg