PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-20 20 m

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: genway.pl
  • EAN: 5902887009624
  • Karta katalogowa.: Pobierz PDF
    Nr ref.: 4908
    Dostępność: natychmiast
    Koszty i sposoby dostawy: sprawdź
    Sposoby płatności: PayU, PayPal, przelew bankowy
    Hurt - czytaj więcej
  • szt.
  • Cena netto: 19,90 zł 24,48 zł
Typ złącza: SC/APC SC/APC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC
Długość: 20 m
Gwarancja: 2 lata