Adapter Zasilania POE STG-PD20-AD STG
- Dodaj recenzję:
- Kod: STG-PD20-AD
Historia ceny
- Zamiennik: SDIP-20-AD0 Nr ref.: 21147
Dostępność: natychmiast Koszty i sposoby dostawy: sprawdź Hurt - czytaj więcej
- szt.
Adapter STG-PD20-AD przeznaczony jest do zasilania dodatkowych urządzeń z linii PoE, udostępniając na dedykowanym wyjściu napięcie 5, 12 lub 24 V DC. Urządzenie współpracuje z interfejsem sieciowym 100/1000 Mb/s i standardem PoE 802.3 at.
Odpowiednie kombinacje zworek pozwalają wybrać prawidłową konfigurację zasilania PoE na wyjściu, a także poziom napięcia wyjściowego z konwertera. Jeden zestaw zworek konfiguruje napięcie wyjściowe DC na poziomie 5 V, 12 V lub 24 V. Drugi zestaw zworek odpowiada za konfigurację zasilania dostępnego na porcie wyjściowym LAN.
Kompaktowe wymiary dają więcej możliwości instalacji. Specjalnie zaprojektowana obudowa umożliwia montaż na szynie DIN 35 mm.
Specyfikacja:
| Liczba wejść: | 1 szt. RJ-45 |
| Wejście PoE: | PoE (802.3at), Passive PoE |
| Napięcie wejściowe: | 44 ... 56 V DC - PoE |
| Liczba wyjść: | 1 szt. RJ-45 1 szt. zaciski skręcane |
| Napięcie wyjściowe: |
| Moc wyjściowa: | max. 20 W |
| Prąd wyjściowy: | 1 A @ 12 V DC |
| Diody sygnalizacyjne: | Sygnalizacja obecności napięcia wyjściowego |
| Wybrane cechy: |
| Zabezpieczenia: | Nie |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Temperatura pracy: | -25 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.056 kg |
| Wymiary: | 71 x 56 x 30 mm (w obudowie) 61 x 50 x 22 mm (bez obudowy) |
| Rozstaw otworów montażowych: | 48 mm (w obudowie) 44 mm (bez obudowy) |
| Długość przewodu: | 150 mm |