Adapter Zasilania STG-POE48-24
- Dodaj recenzję:
- Kod: STG-POE48-24
Historia ceny
- Zamiennik: SDIP-12-240 Nr ref.: 21148
Dostępność: natychmiast Koszty i sposoby dostawy: sprawdź Hurt - czytaj więcej
- szt.
Adapter Zasilania STG-POE48-24
STG-POE48-24 to gigabitowy adapter PoE z przetwornicą obniżającą napięcie. Urządzenie umożliwia konwersję zasilania z PoE 802.3af lub PoE Passive (35...56 V) na PoE Passive 24 V. Głównym zastosowaniem adaptera jest zasilanie punktów dostępowych Wi-Fi, które wymagają napięcia zasilania PoE 24 V. Kompaktowe wymiary zapewniają większą swobodę instalacji; można go zawiesić lub zamontować na szynie DIN 35 mm.
Specyfikacja:
| Liczba wejść: | 1 szt. RJ-45 |
| Wejście PoE: | PoE (802.3af), Passive PoE |
| Napięcie wejściowe: | 35 ... 56 V DC - PoE |
| Liczba wyjść: | 1 szt. RJ-45 |
| Napięcie wyjściowe: | PoE OUT : 24 V DC - PoE |
| Moc wyjściowa: | max. 12 W |
| Prąd wyjściowy: | 0.5 A @ 24 V DC |
| Diody sygnalizacyjne: | Sygnalizacja obecności napięcia wyjściowego |
| Wybrane cechy: | Porty LAN - 100/1000 Mbps |
| Zabezpieczenia: | Brak |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Temperatura pracy: | -25 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.040 kg |
| Wymiary: | 62 x 44 x 30 mm (w obudowie) 51 x 36 x 17 mm (bez obudowy) |
| Rozstaw otworów montażowych: | 49 mm (w obudowie) 30 mm (bez obudowy) |