Światłowody

SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA FS-520E

SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA FS-520E

Spawarka światłowodowa FS-520E jest ulepszoną wersją modelu FS-500E

Nr ref.: 4982
brutto: 12 153,38 zł
(netto: 9 880,80 zł)
ŚWIATŁOWODOWY ODBIORNIK OFT-8111/RX 8x VIDEO +8x AUDIO +RS-485 +8x ALARM

ŚWIATŁOWODOWY ODBIORNIK OFT-8111/RX 8x VIDEO +8x AUDIO +RS-485 +8x ALARM

Urządzenie OFT-8111/RX stanowi ośmiokanałowy odbiornik dla nadajników OFT-111/TX

Nr ref.: 4979
brutto: 2 888,37 zł
(netto: 2 348,27 zł)
ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-8D/SC 8x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX

ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-8D/SC 8x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX

OVH-8D/SC pozwala na transmisję kanałów wizji i kanału danych telemetrycznych RS-485 przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe na odległość do 20 km

Nr ref.: 4611
brutto: 1 333,78 zł
(netto: 1 084,37 zł)
ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14

ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14

Adapter OM-14 zapewnia zasilanie 14 media konwerterom w szafie Rack 19\"

Nr ref.: 4966
brutto: 661,48 zł
(netto: 537,79 zł)
ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-4D/SC 4x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX

ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-4D/SC 4x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX

OVH-4D/SC pozwala na transmisję kanałów wizji i kanału danych telemetrycznych RS-485 przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe na odległość do 20 km

Nr ref.: 4610
brutto: 599,26 zł
(netto: 487,20 zł)
ŚWIATŁOWODOWY NADAJNIK OFT-111/TX 1x VIDEO +1x AUDIO +RS-485 +ALARM

ŚWIATŁOWODOWY NADAJNIK OFT-111/TX 1x VIDEO +1x AUDIO +RS-485 +ALARM

Urządzenie OFT-111 składa się z dwóch odrębnych modułów: nadajnika i odbiornika

Nr ref.: 4978
brutto: 590,38 zł
(netto: 479,98 zł)
ŚWIATŁOWODOWY ODBIORNIK OFT-111/RX 1x VIDEO +1x AUDIO +RS-485 +ALARM

ŚWIATŁOWODOWY ODBIORNIK OFT-111/RX 1x VIDEO +1x AUDIO +RS-485 +ALARM

Urządzenie OFT-111 składa się z dwóch odrębnych modułów: nadajnika i odbiornika

Nr ref.: 4977
brutto: 570,70 zł
(netto: 463,98 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-100 100 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-100 100 m

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Nr ref.: 4921
brutto: 495,03 zł
(netto: 402,46 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE

Konwerter M-207G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4959
brutto: 473,38 zł
(netto: 384,86 zł)
ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-2D/SC 2x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX

ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-2D/SC 2x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX

OVH-2D/SC pozwala na transmisję kanałów wizji i kanału danych telemetrycznych RS-485 przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe na odległość do 20 km

Nr ref.: 4609
brutto: 409,21 zł
(netto: 332,69 zł)
PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-548

PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-548

Panel światłowodowy MT-548 przeznaczony jest do stosowania w sieciach FTTX jako punkt rozdzielczy oraz punkt połączeniowy

Nr ref.: 5020
brutto: 258,24 zł
(netto: 209,95 zł)
ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-1D/SC 1X VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX

ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-1D/SC 1X VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX

OVH-1D/SC pozwala na transmisję kanałów wizji i kanału danych telemetrycznych RS-485 przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe na odległość do 20 km

Nr ref.: 4608
brutto: 256,82 zł
(netto: 208,80 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG1-SM KOMPLET TXRX

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX

Konwerter OMG1-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy

Nr ref.: 4958
brutto: 237,99 zł
(netto: 193,49 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-40 40 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-40 40 m

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Nr ref.: 4926
brutto: 229,99 zł
(netto: 186,98 zł)
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F

Optyczne moduły Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) znajdują coraz częstsze zastosowanie w połączeniach telekomunikacyjnych 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH jak i w połączeniach z dyskami i macierzami dyskowymi zgodnymi z Fiber Channel

Nr ref.: 4969
brutto: 209,14 zł
(netto: 170,03 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE

Konwerter M-207M pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4960
brutto: 183,53 zł
(netto: 149,21 zł)
PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-524

PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-524

Panel światłowodowy MT-524 przeznaczony jest do stosowania w sieciach FTTX jako punkt rozdzielczy oraz punkt połączeniowy

Nr ref.: 5019
brutto: 178,14 zł
(netto: 144,83 zł)
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE

Konwerter M-023G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy

Nr ref.: 4963
brutto: 165,07 zł
(netto: 134,20 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-30 30 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-30 30 m

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Nr ref.: 4925
brutto: 158,95 zł
(netto: 129,23 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   M-203G ULTIMODE

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE

Konwerter M-203G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4956
brutto: 155,89 zł
(netto: 126,74 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-20 20 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-20 20 m

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Nr ref.: 4923
brutto: 134,94 zł
(netto: 109,71 zł)
MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P

MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P

Optyczne moduły Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) znajdują coraz częstsze zastosowanie w połączeniach telekomunikacyjnych 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH jak i w połączeniach z dyskami i macierzami dyskowymi zgodnymi z Fiber Channel

Nr ref.: 4873
brutto: 133,07 zł
(netto: 108,19 zł)
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX

Konwerter OM1-MM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy

Nr ref.: 4965
brutto: 129,27 zł
(netto: 105,10 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM1-SM KOMPLET TXRX

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX

Konwerter OM1-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4957
brutto: 126,70 zł
(netto: 103,01 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY RX OTE103R ODBIORNIK DAHUA

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY RX OTE103R ODBIORNIK DAHUA

Konwerter OTE103R pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4961
brutto: 119,94 zł
(netto: 97,51 zł)
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA

Konwerter OTE103T pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy

Nr ref.: 4962
brutto: 119,94 zł
(netto: 97,51 zł)
TŁUMIK TO-LC/5DB

TŁUMIK TO-LC/5DB

Tłumik optyczny o wartości tłumienia 5dB, gniazdo LC na wtyk LC (tzw. żeńsko-męski)

Nr ref.: 5041
brutto: 106,27 zł
(netto: 86,40 zł)
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-205/3G/SC

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-205/3G/SC

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny

Nr ref.: 4975
brutto: 103,06 zł
(netto: 83,79 zł)
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-15 15 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-15 15 m

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Nr ref.: 4922
brutto: 98,04 zł
(netto: 79,71 zł)